До чого сниться розставання – сонник, розлучитися уві сні з коханою людиною(хлопцем, дівчиною, колишнім чоловіком, дружиною)

Розрив відносин – це сходинка в порожнечу. Сновидіння з таким сумним сюжетом не забуваються. Найчастіше цей сон не має особливого значення, а лише є відображенням денних турбот. Іноді розлука сниться до зміцнення відносин або віщує відмова від чого-небудь.

Розставання по соннику Міллера

У відповідності з цим сонником такий сюжет часто відповідають внутрішньому стану людини, тому сон не потрібно розгадувати.

 • Побачений розрив з коханим говорить про закінчення стосунків, які вичерпали себе. Радіти цьому – до романтичного знайомства.
 • Якщо прощання супроводжується веселощами – можлива участь у розважальному заході. Смуток, пов’язана з розлукою, пророкує втрату.
 • Подорож варто відкласти, якщо напередодні його приснилося прощання з близькими перед дорогою.
 • Повітряні поцілунки при розставанні обіцяють захоплюючу подорож.
 • Неприємні дрібниці в роботі чекають того, хто уві сні емоційно прощався з товаришами по службі.

А Ванга вважала, що розлучення у сні передвіщає позахмарне щастя наяву

Тлумачення сну про розставання в сонник Ванги

Якщо приснився сон, в якому пара розлучилася, значить і наяву не все благополучно. Таке сновидіння – підказка, завдяки якій ще можна встигнути уникнути непоправного.

Знаком безхмарного щастя і майбутнього зміцнення відносин є сон про бурхливий розставання, побачений одному з подружжя.

Розлучитися з коханим в ісламському соннику

Згідно з цим сонником жінка, покинута коханим, скоро зустріне нову любов, яка може і не бути щасливою. Але якщо на розлучення дружина наполягла, то сон попереджає її про швидкі зміни в житті.

Кому приснилася розлука?

Значення сновидіння, в якому пара розірвала стосунки, залежить від статі і сімейного стану людини, який бачив цей сон.

Незаміжньою дівчині

 • Сон, у якому дівчина сама спровокувала розрив, віщує низку невдач і неприємностей у відносинах пари.
 • Якщо бажання розлучитися виходила від хлопця, то відносини будуть гармонійними і тривалими.
 • Благати минає коханого про повернення сниться до сварки.

Вагітній

Для жінки в положенні розлука з коханим у сні пророкує щасливі відносини.

Якщо уві сні прийшов лист від коханої, в якому вона пориває з ним — в реальності йому доведеться зіткнутися з невірністю

Заміжній жінці

Розставання з близьким чоловіком передрікає парі щасливі благополучні взаємовідносини. А якщо воно сталося через розлучниці або разлучника, то можна сміливо відкривати новий бізнес.

Розлучитися з чоловіком у сні після бурхливого з’ясування відносин наяву означає, що вдасться вирішити дуже складну проблему, пов’язану зі зміцненням матеріального благополуччя.

Чоловікові

 • Розлука з коханою, привидевшаяся уві сні представнику сильної статі, передбачає зближення наяву і приємні новини. Але якщо після розлучення чоловік відчуває полегшення, то життя його чекають неприємності.
 • Почати стосунки з чужою дівчиною і кинути її сниться до ситуації, в якій доведеться вдатися до брехні.
 • Якщо приснилося, що розлука сталася з вини невірної коханої, в реальному житті доводиться сумніватися.
 • Швидко знайти заміну залишеної дівчини уві сні – вдасться вирішити складну задачу наяву.
 • Лист від коханої про розрив відносин, отримане в сновидінні, говорить про те, що дівчина зустріла іншого чоловіка.

З ким ви розлучилися у сні?

Щоб правильно розтлумачити значення сновидіння, потрібно врахувати, від кого виходила ініціатива розриву відносин, як вели себе учасники конфлікту.

З чоловіком

Побачений віщує розлучення жінці щастя в шлюбі, якщо тільки чоловік не пішов до іншої. Варіант сновидіння з наявністю суперниці обіцяє зміни. Якщо ж щасливою конкуренткою зі сну є подруга, то й наяву вона прагне заволодіти цим чоловіком.

З дружиною

Розлучення у сні передвіщає чоловікові, що він незабаром буде надавати допомогу родичам дружини. Можливо його чекають якісь незручності, пов’язані з ними. Якщо ж він сам став ініціатором розриву, то наяву чоловік гляне на дружину по-новому і почне прислухатися до її бажань.

З коханим хлопцем

 • Сон, у якому дівчина сама наполягла на розрив, означає, що в реальному житті вона страждає від нестачі уваги партнера.
 • Розлучитися з чоловіком, сумнівається у своїх почуттях, говорить про готовність відпустити обранця.

Сльози в такому сні передвіщають радість наяву. Але якщо плаче улюблений – можливі непорозуміння у відносинах.

Якщо уві сні знову розлучатися з колишнім коханим — в реальності у них точно нічого не вийде

З колишнім хлопцем

Сон, у якому розставання з хлопцем повторюється знову, говорить про те, що хтось із двох хоче повернути свою половинку, і підказує небажаність відновлення взаємовідносин. Такий сон може нагадувати про необхідність переосмислити своє життя.

З колишньою дівчиною

Якщо хлопцю уві сні приснилося, що він прощається зі своєю колишньою подругою, значить їм не судилося бути разом. І навіть випадкове відновлення відносин не зробить їх щасливими. Але якщо розлука сталася недавно, і ініціатором її була дівчина, значить вона шкодує про скоєне.

Важливо! Якщо будь-який з різновидів сновидіння присутній птах з чорним оперенням – розлуку запобігти буде дуже важко.

Сновидіння про розставання не можна тлумачити однозначно, оскільки розглядаються людські взаємини. Щоб правильно розшифрувати побачене, потрібно проаналізувати ситуацію у відносинах з самим людиною ситуацію і вибрати найбільш відповідне тлумачення.

Сонник - тлумачення снів