До чого сниться прибирання – сонник, забиратися в чужому будинку, кладовище або квартирі, мити підлоги у сні

Приснився прибирання найчастіше символізує бажання щось змінити в житті, або прийдешні зміни, які не залежать від людини. Але це не єдині варіанти тлумачення. Щоб зрозуміти значення побаченого, намагайтеся пригадати якомога більше подробиць сну.

Прибирання по соннику Міллера

Прибирання означає гостру потребу людини в змінах. Найчастіше це відбувається із-за застою у відносинах з партнером або одноманітної роботи. Якщо ж займався прибиранням хтось інший, сновидінню варто чекати раптових змін в житті родичів або на роботі.

Чоловікові, який займався прибиранням у сні, доведеться зайнятися неприємними справами на роботі

Тлумачення сну про прибирання в сонник Ванги

Ванга вважала, що сон про прибирання віщує швидке рішення проблем, які давно турбують людину. Якщо під час прибирання людина забруднив одяг, значить йому доведеться зіткнутися з наслідками пережитих проблем. Чисті речі говорять про те, що все закінчиться благополучно. Якщо сновидінню постійно хтось заважав забиратися, значить він даремно турбується про своє майбутнє.

Забиратися в ісламському соннику

Чоловікові, який займався прибиранням у сні, скоро доведеться зіткнутися з неприємними обов’язками на роботі. Якщо ж він доручив прибирати бруд і сміття комусь іншому, або просто спостерігав за процесом з боку, то і в реальному житті від майбутніх справ вдасться «вислизнути». Для жінки прибирання символізує сильну втому від щоденних турбот, від яких давно настав час як слід відпочити.

Кому приснилася прибирання

Підлогу сновидця впливає на сенс побаченого не менше, ніж всі інші деталі. Тому далі ми розглянемо особливості та відмінності тлумачення сну про прибирання для жінки і чоловіки.

Незаміжньою дівчині

Для дівчини сновидіння про прибирання, є символом змін, яких вона довго чекала. Що саме принесуть ці зміни, буде залежати від результату виконаної роботи. Якщо прибрана кімната стала чистою, і дівчина залишилася задоволена собою, то довгоочікувані зміни зроблять її щасливою.

Прибирання, яка доставила багато клопоту, віщує майбутні розчарування.

Вагітній

Сон про прибирання, у якій брав участь дитина, означає, що малюк виросте поступливим. Якщо ж у сні майбутня мама сварилася зі своїм нащадком за неприбрану кімнати, значить дитина виросте неслухняним.

Якщо у жінчині у мене зламалася щітка — нехай чекає сварки з чоловіком

Заміжній Жінці

Якщо жінка не змогла втекти з-за зламаною швабри або віника, значить в реальному житті їй варто чекати сварки з чоловіком. Розмови про прибирання, але її фактична відсутність попереджає про серйозні зміни на роботі одного з подружжя.

Чоловікові

Сновидіння, в якому чоловік збирає і викидає старі речі, символізує його готовність забути минуле і почати нове життя. Якщо забиратися довелося за чиєюсь прохання, значить чоловік не зможе зупинити прийдешні зміни, навіть якщо дуже цього захоче.

Де ви забиралися у вашому сні

Згадати, де саме довелося наводити лад теж дуже важливо, тому що локації сну можуть вказувати на характер майбутніх змін.

В чужому домі

Прибирання в чужому домі попереджає сновидця про те, що хтось скоро втягне його в свої проблеми. Якщо не відмовитися від участі у чужих справах, це змінить життя самого сновидца, причому не в кращу сторону. Крім того, чужий будинок може передвіщати неприємну відрядження або інше подорож, під час якого відбудуться серйозні втрати.

У своїй квартирі

Прибиратися у власному житлі – це хороший знак. Такий сон говорить про те, що в недалекому майбутньому людина знайде час і сили, щоб вирішити давно відкладаються справи, зустрітися з друзями або навіть відправитися в довгоочікувану подорож.

ДОВІДКА. Якщо уві сні був помічник, значить і в реальному житті людині варто чекати підтримки у вирішенні складних завдань.

Протирати уві сні пил — в реальності ставити собі весь прибуткову амбітну мету

Мити підлоги на роботі

Таке сновидіння може попереджати про капості, яку людині готує хтось із колег. Щоб уникнути неприємних наслідків, варто уважніше придивитися до людей, з якими доводиться працювати.

ДОВІДКА. У такого сновидіння є і ще одне значення. Миття підлоги може символізувати додаткову роботу, яку запропонує начальник. Якщо сновидець вдало з нею впорається, його чекає підвищення або надбавка до зарплати.

Прибирати біля могили

Якщо забиратися довелося біля свіжої могили, значить людина втратив надію і смерился з відсутністю змін у своєму житті. Якщо довелося міняти зів’ялі квіти, значить сновидець боїться майбутніх змін.

ВАЖЛИВО! Могила, належить живому родичу, символізує небажання сновидця змінювати своє ставлення до близької людини.

Тлумачення сну по подробиць

Тепер розберемо незначні на перший погляд деталі сну, які також можуть вплинути на його зміст.

Протирати пил

Протирання пилу у сні говорить про те, що чоловік готовий поставити перед собою амбітну мету, досягнення якої допоможе поліпшити його матеріальне становище. Якщо сновидець заліз під саму стелю або на горище, де прибирає пил і павутину за допомогою віника, це символізує його відчайдушне бажання покращити життя оточуючих.

Мити підлогу

Ретельне миття підлоги віщує швидкі спроби людини змінити своє життя і самого себе. Чим швидше закінчиться така прибирання, і чим чистіше після неї виявиться підлога, тим більше виявиться готовність сновидця здійснити задумане. Якщо ж підлога виявився помитий абияк, то людина поки не готовий розлучитися зі звичним устроєм життя.

Небіжчик забирався у сні

Якщо небіжчиком виявився важливий для сновидця людина або його родич, який давно помер, побачене обіцяє швидке досягнення бажаного. Жива людина, що з’явився в ролі небіжчика, символізує страх сновидця втратити довіру оточуючих. Якщо прибиранням займався незнайомий небіжчик, значить спроби змінити власне життя не приносять людині бажаного результату. У цьому випадку варто задуматися про зміни тактики, і почати діяти по-іншому.

Не важливо, які зміни обіцяє сонник, тому що ми самі вирішуємо, як нам ставитися до подій. Крім того, можна не вірити описаним тлумачень і спробувати самостійно розібратися в побаченому, тому що всі наші сни пов’язані з реальним життям.

Сонник - тлумачення снів