До чого сниться вибух? Тлумачення сну з вибухом по сонникам

Вогненні спалахи і гуркіт розривів снарядів сюжет дуже неприємного і моторошного сну. Що цей образ може означати і як розшифрувати таке страшне бачення?

Людина, побачивши дану картини може незабаром випробувати сильний сплеск емоцій, а ось якими вони будуть і з чим будуть пов’язані допоможуть визначити популярні сонники.

Сонник Міллера

 1. На думку Міллера, вибухи бомби віщують запаморочливу пристрасть, яка оволодіє всією душею сновидця і не залишить розуму шансу на холодний розрахунок і розсудливі дії.
 2. Сон може передвіщати і різкі зміни в житті. Сновидець повністю змінить свій світогляд і відбудеться переоцінка цінностей, що в одну мить обірве старі зв’язки і дозволить почати новий життєвий етап.
 3. Якщо в баченні відбувалися підривні роботи – сон обіцяє неправильні рішення і дії сновидця, якими оточуючі будуть незадоволені.
 4. Якщо вибухнув будинок – це поганий знак. Ймовірно, сновидець зробить необдумані дії, що призведе його до низки випробувань, які треба гордо винести і подолати.
 5. Якщо вибух супроводжувався пожежею – попереду складна ситуація, в результаті якої є велика ймовірність втратити роботу. Неналежна витівка не залишиться без уваги і покарання послідує негайно.
 6. Ядерний гриб – провісник неприємних сюрпризів, які кинуть сновидця в шоковий стан.

Сонник Ванги

Сонник великої провидиці дає такі тлумачення вибухів у нічних видіннях:

 1. Вибухи – символ злого фатуму, яким немає сенсу чинити опір. Сонник рекомендує розслабитися і відпустити ситуацію на самоплив, оскільки витрачати сили і нерви на неминуче не має сенсу.
 2. Ядерний атомний вибух на горизонті означає низку сумних подій, якими буде омрачнена життя сновидця. Сонник рекомендує звернутися за допомогою до друзів і близьким, оскільки без них впоратися з проблемами не вийде.
 3. Якщо в результаті вибуху відбувається обвалення будинку – це поганий знак, застережливий про примхи злої долі, яка випала сновидінню.
 4. Якщо вибухова хвиля збиває з ніг – це означає, що людина відчуває внутрішнє спустошення і розчарування. Можливо початок затяжної депресії. Якщо сновидець зможе встати на ноги після удару долі і подолати всі негаразди – життя повернеться в колишнє русло і людина знову набуде сили і бажання жити.

Ісламський Сонник

Ісламський сонник трактує будь сюжет сновидіння з вибухом як негативний символ, що передвіщає погані новини, низку поганих подій і крах надій.

Тлумачення сну з вибухом по подробиць

Вибух будинку

 1. Якщо уві сні людині довелося спостерігати, як вибухає цілий будинок – це означає, що попереду грандіозний скандал, який стане причиною хворобливого розриву відносин з партнером.
 2. Бачити повністю зруйнований вибухом будинок – до настання чорної смуги, під час якої людини будуть переслідувати невдачі та негаразди.
 3. Якщо будинок вибухнув від газу – це провісник неприємної зустрічі, наслідки якої впливають на майбутнє людини. Також неправильна оцінка ситуації може призвести до серьбезным проблем.
 4. Якщо сновидець став винуватцем вибуху – це добрий знак, що віщує оригінальне і просте рішення накопичених проблем.

Вибух літака

 1. Дане бачення попереджає людину про те, що ризик у цій ситуації не доречний. Є велика вірогідність потрапити в неприємності.
 2. Якщо лайнер почав падати після вибуху – сонник рекомендує уважно придивитися до свого оточення, ймовірно, зовсім поряд виявилися недоброзичливці і заздрісники під маскою добрих друзів.
 3. Якщо вибух літака спровокував сновидець – зовсім скоро відбудеться доленосна подія і вирішиться подальша доля людини. Слід проявити обережність, оскільки недруги вже готові нанести удар в спину і зіпсувати тріумф сновидця.
 4. У деяких випадках вибухнув літак символізує завершення періоду невдач і рішення проблем.
 5. Також сновидець може здобути більшу популярність серед навколишніх людей і підвищити свій авторитет. Однак, зміни статусу не буде радісним для людини. Сонник закликає не опускати руки і продовжувати діяти не дивлячись ні на що.
 6. Бачити вибух літака в небі – до дивовижних подій і радісних новин.

Бачити вибух бомби

 1. Побачити в сні, як вибухали бомби – поганий знак, що віщує сварки, непорозуміння та протистояння з оточуючими людьми.
 2. Бомбардування обіцяє бурхливі події, які шокують сновидця.
 3. Бачити бомбардування з боку – до проблем і нещасть, котрі неабияк помотают нерви, але закінчаться досить швидко.
 4. Поранення від вибуху наслідки подій, що відбуваються, будуть трагічні для людини.
 5. Якщо снаряди скидаються з літаків – це означає, що сновидець може стати свідком неприємного події. Також слід бути готовим до біди, яка прийде здалека.
 6. Якщо літаки бомблять місто – попереду боротьба за прихильність важливого людини.
 7. Якщо снаряди вибухають на землі – попереду погані зміни в житті.
 8. Вибух може сигналізувати про спалах творчого потенціалу людини, а також означати, що настав час для активних дій і реалізації задуманого.

Вибух машини

 1. Поганий знак, згідно якого сновидця дуже засмутять вчинки і дії оточуючих. Сон може означати яскраво виражена недовіра до близьким людям, марним побоюванням обману, підлості, крадіжки.
 2. У деяких випадках, сон може бути витлумачений як роздратування, яке буде відчувати людина від дій оточуючих. Люди будуть грати на нервах сновидця і всіляко провокувати його на конфлікти і скандали. Сонник рекомендує видихнути і спробувати заспокоїтися, оскільки якщо людина не зможе з собою впоратися – це загрожує для нього поганими наслідками.
 3. Почути вибух машини – до проблем на роботі. Не варто довіряти колегам і прояву прихильності з боку керівництва, оскільки в одну мить все може змінитися.
 4. Побачити вогонь – до збитків у бізнесі, які відбудуться через рішучих дій конкурентів.
 5. Якщо вибухова хвиля відкинула в сторону – попереду сварка з одним. Причиною конфлікту стане прагнення обох сторін будь-якою ціною настояти на своєму.
 6. Якщо вогонь з автомобіля перекинувся на сплячого – варто остерігатися незаслужених звинувачень на підступництво і зраду.
 7. Побачити аварію, в результаті якої вибухнув автомобіль – до серйозних хвороб, можливий нервовий зрив.
 8. Якщо довелося побачити вибух автомобіля знайомого – означає в реальності сновидець підсвідомо бажає йому зла.
 9. Якщо машина вибухнула на трасі – це поганий знак, що віщує смугу невезіння, біди і проблеми будуть з’являтися нізвідки.

Вибухова хвиля

 1. Якщо місто стало паруючими руїна в результаті вибухової хвилі – попереду великий скандал з близькою людиною. Ймовірно, сновидця очікує новий етап у житті. Також сонник рекомендує придивитися до близького оточення, можливо, хтось зловживає довірою сплячого.
 2. Якщо вибухова хвиля з’явилася в сновидінні жінки – слід проявити обережність при спілкуванні з протилежною підлогою.

Висновки

Вибух у нічних мареннях найчастіше є попередженням сновидця про якісь негативні події в його житті. Прислухавшись до рекомендацій сонника можна уникнути більшої частини проблем та негараздів і благополучно досягти бажаного.

Сонник - тлумачення снів