До чого сниться визнання в любові – тлумачення по сонникам

Визнання в любові в реальному житті – завжди приємно і викликає тільки самі добрі почуття. Однак у світі мрій часом все абсолютно навпаки. Так, наприклад, радість у відповідь на слова кохання може нести вам наяву біди і нещастя.

Отже, до чого сниться освідчення в почуттях по найпопулярнішим сонникам?

Сонник Міллера

Густав Міллер, відомий психолог, впевнений, що сюжет, в якому стороння людина ділиться своїми почуттями з сновидцем, обіцяє непросту спірну ситуацію. Тому настійно рекомендується утриматися від доленосних рішень найближчим часом.

Якщо ж дівчина чи молода людина уві сні зізнається в любові до того, кого в реальному житті, м’яко кажучи, недолюблює, то наяву його чекає спокійне й щасливе життя. І, навпаки, якщо визнання удостоївся той, хто дійсно подобається, то розраховувати на взаємність не варто. Ніяких романтичних стосунків між вами не буде.

Сонник Ванги

Велика болгарська провидиця Ванга була впевнена, що сновидіння, в якому зізнається у теплих почуттях хтось протилежної статі, означає, що наяву хто-небудь з ваших близьких родичів або друзів не до кінця чесний з вами. Подібний сюжет є попередженням: від вас щось приховують або недоговорюють.

Є також ще одна трактування такого сновидіння: можливо, вам самотньо, і ви потребуєте більш довірчих відносинах з дорогим вам людиною. Якщо ж ви отримали визнання від коханого, що це вказує на таємниці, які ви один від одного приховуєте.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, сновидіння, в якому вам зізнаються в коханні, символізує вашу непомірну гординю. Настійно рекомендується почати вести себе скромніше і приборкати власну самозакоханість.

Комусь приснилося визнання?

  1. Якщо чоловікові приснилося, як незнайомий йому чоловік зізнається в любові його коханій дружині, то можете бути спокійні – сновидіння не віще, а тому ви можете спокійно додивитися сон, не переживаючи ні про що. Однак, якщо ви розумієте, що який зізнається чоловік – ніхто інший, як її колишній молодий чоловік, то велика ймовірність, що незабаром ваша жінка зустрінеться з ним і наяву. Не турбуйтеся завчасно: швидше за все, ця зустріч тільки погіршить відносини між ними.
  2. Для молодої жінки почути у світі мрій слова про кохання – до серйозних змін в житті. Однак для того, щоб зрозуміти, чи будуть зміни в кращу сторону чи ні, настійно рекомендується звернути увагу на те, що ви відчували в сні. Наприклад, якщо ви позитивно відреагували на слова чоловіка, то, на жаль, нічого хорошого вас не чекає, і щастя чекати не варто. І, навпаки, негативні почуття у відповідь на любовне визнання – хороший знак, що віщує приємні події в особистому житті.
  3. Якщо молодій дівчині приснилося, що вона сама зізнається в коханні, то, на жаль, це не самий хороший знак. Велика ймовірність, що в реальному житті спілкування з протилежною статтю може сильно засмутити сновидицу.

Тлумачення сну з визнанням за подробицям

Ви розповідаєте про почуття

Якщо ви намагаєтеся розповісти про свої почуття, однак слова даються дуже складно, то наяву вас очікує щастя в сімейному житті.

Сновидіння, в якому ви зізнаєтеся в коханні своїм друзям – не самий хороший знак. Подібний сюжет обіцяє швидку сварку з приятелями.

Вам зізнаються в коханні

Якщо коханий чоловік розповів про свої почуття вам і уві сні, то це значить, що наяву ваша друга половинка щось від вас приховує. На жаль, якщо у відносинах має місце недомовленість, то розставання не за горами. Однак не варто турбуватися завчасно, тому що, цілком можливо, проблему вирішить відверта розмова по душах.

Згідно з деякими джерелами, у випадку, коли визнання звучить на адресу самого сновидца, це говорить про брехню. Велика ймовірність, що вас можуть підступно обдурити чи оббрехати, причому зробить це близька людина, якій ви довіряєте. Не намагайтеся щось змінити, тому що в остаточному підсумку відносини все одно розриваються, а от розчарування і біль залишиться на тривалий період.

Людина, яка подобається зізнався в любові

Якщо наснилося, що чоловік, який вам дійсно подобається, зізнався вам у своїх почуттях, однак його слова викликали у вас тільки роздратування, то це хороший знак. Велика ймовірність, що наяву вас очікує благополуччя і радість. Однак, якщо все було сприйнято вами з захопленням і сльозами щастя, то рекомендується почати готуватися до гіршого. Причому, чим більше радості випробували уві сні, тим гірше будуть обстоять справи в реальному житті.

Кохана людина визнається в теплих почуттях іншої

Якщо приснилося, що коханий чоловік зізнався у своїх романтичних почуттях іншої жінки, то це означає, що десь в підсвідомості турбуєтеся за ваші відносини. Цілком можливо, що у вас засів страх розставання. Однак подібне сновидіння не є в більшості випадків віщим, тому женіть геть всі сумніви.

Найкращій подрузі

Складний сюжет, в якому чоловік зізнається в теплих романтичних почуттях, але не вам, а вашій подрузі, символізує ваше занепокоєння і страх втратити коханого. Страх залишитися одній настільки велика, що ви бачите суперниць всюди.

Суперниці

Якщо вам приснилося, що благовірний визнається в теплих романтичних почуттях вашої суперниці, то велика ймовірність, що в реальному житті хтось пускає плітки, прямим чином стосуються вас. Однак, незважаючи ні на що, постарайтеся боротися з недоброзичливцем тільки пго-чесному.

Висновки

Визнання в любові в реальному житті – завжди приємно і викликає тільки самі добрі почуття. Однак у світі мрій часом все абсолютно навпаки. Так, наприклад, радість у відповідь на слова кохання може нести вам наяву біди і нещастя. Також настійно рекомендується не ігнорувати попередження, якщо хочете спробувати зберегти відносини. Хоча б відверто поговоріть з партнером. Велика ймовірність, що після розмови багато проблем вирішаться.

Сонник - тлумачення снів