До чого сниться ходити босоніж по снігу

Сни про ходіння по снігу можна тлумачити по-різному. Тут важливо згадати деталі сновидіння. Місце, сам сніг: мокрий, пухнастий, злежаний або брудний. Варто порівняти тлумачення різних сонники, наприклад, сонник Міллера, Ванги та інші.

Сонник Міллера

По Міллеру сніг у сні говорить про те, що у вашому житті все йде стабільно, помірно, без серйозних проблем. Якщо покрив не дуже чистий, то це може обіцяти для вас дрібні неприємності, але ви з легкістю подолаєте.

Йдете босоніж і почався буран – розчарування, не збудеться те, про що мріяли. Йти не поспішаючи, в чомусь сумніваючись – у реальному житті ви також маєте сумніви, якщо при цьому сніг починає танути, ваші сумніви марні, все що ви задумали скоро виповниться.

День сонячний, а поверхня біла і хрустка – у вашому житті скоро грядуть зміни в кращу сторону, фортуна стане до вас прихильною. Низку тривалих невдач обіцяє бачення, де йти босоніж по заметах дуже важко, ноги то і справа провалюються і немає сил йти далі.

Сонник Ванги

Ходити босоніж по засніженій місцевості – настав час виправляти свої помилки, покаятися в гріхах. Сніг брудний — вас чекають серйозні випробування, можливо, сон обіцяє зрада близької людини. Білий сніг — чистота душі, бажання допомагати людям. Хуртовина до довгої і забезпеченого життя.

Ходити по величезних заметах – це до серйозних проблем, прихованим ворогам, які будуть будувати вам підступи на шляху до успіху.

Ісламський Сонник

Згідно з ісламським соннику – якщо сниться сніг взимку, то такий сон нічого не означає. В інший час року до перешкоди, збитку. Ходити по блискучому і переливающемуся снігу – до новин або приємний подив. Босоніж по талого снігу – відродження надій і почуттів.

Тлумачення сну босоніж по снігу по сновидінню

для дівчини

Босоніж по снігу для дівчини – стосунки з коханим скоро закінчаться, можливо, зрада з боку коханого.

Довідка Побачити в сні білий пухнастий сніг означає швидке рішення важливого для вас питання.

для жінки

Босоніж йти по засніженій землі говорить про те, що немає приводу хвилюватися про можливе розставання з коханою людиною. Ваші почуття міцні і разом вдасться подолати неприємності.

для вагітної

Ходьба по снігу для вагітної жінки — до хорошого результату вагітності, дитина народиться міцним і здоровим. Майбутній мамі варто залишити зайве хвилювання з приводу майбутніх пологів.

для незаміжньої

Сон обіцяє приємні зміни і нові доброзичливі відносини. Одруження в найближчому майбутньому.

Довідка Ходити по брудному снігу — поганий знак. Це обіцяє душевними муками і стражданнями від зради близької людини. Також сон може говорити про слабке здоров’я, можливо вам варто звернутися за консультацією до лікаря.

Чорного кольору сніговий покрив може пророкувати смерть далекого родича.

для заміжньої

Йти по снігу до коханого — неуважне ставлення один до одного, яке може стати причиною серйозного розладу у стосунках.

для чоловіка

Босоніж по снігу — сприятливий символ, обіцяє успіх у професійній та фінансовій сфері, стабільність у роботі та відносинах.

для хлопця

Такий сон означає впевненість у своїй сексуальності й привабливості. Для молодої людини це сновидіння — хороший знак.

Тлумачення снів за кількістю снігу

Правильність тлумачення залежить від того, скільки снігу ви побачили уві сні і в якому стані сніговий покрив.

йти босоніж по талого снігу

Ходити по крихкому сніговому покриву – до успіхів у майбутньому, ваші справи підуть в гору.

Прогулянка босоніж — захоплююча любовна пригода. Якщо ж раптово пішов дощ, значить разом з хорошими новинами доведеться дізнатися і погані.

Довідка Коли сняться босі ноги — це до переживань, неприємностей, бідності. Але якщо ви подорожуєте босоніж, то сон пророкує успіх у справах, багатство, благополуччя в сімейному житті.

босими ногами по глибокому снігу

Незабаром в житті настане непростий період, незаплановані витрати, матеріальні труднощі, проблеми на роботі. Будьте уважні з фінансовими питаннями.

Довелося ходити босоніж — доведеться докласти багато зусиль для того, щоб домогтися поваги серед колективу. Частіше такі сни сняться емоційно напруженим, невпевненим у собі людям.

Довідка Босоніж по снігу це знак того, що вам необхідна підтримка з боку другої половинки. З-за активного життєвого ритму ви морально видихалися, але попереду ще багато справ. Сон символізує те, що вам необхідна моральна підтримка: доброта, ласка,увага. Необхідно більше часу приділити родині та близьким.

ходити босоніж по заметах

Обіцяє велике щастя і багатство. Легко пересуваєтеся по заметах, не відчуваючи перешкод — чекайте успіхів в складній справі. Йти і впасти в такий замет — знак того, що вас чекає успіх у розпочатому. Сміливо беріться за нові справи.

пухнастий сніг

Означає, що пора відпустити минуле і почати життя з чистого аркуша. Можливо ви ніяк не можете відпустити якесь давно минула подія, відчуваєте свою провину.

Довідка Якщо, ступаючи по пухнастому покрову, ви бачите, що йде сніг тане, не долітаючи до землі — це означає, що у когось склалося про вас поганий думку, на яке ви не можете вплинути.

снігові вершини гір

Говорить про те, що ви відчуваєте великі амбіції і бажання прославитися, необгрунтовані претензії до оточуючих. Вам варто бути скромніше і стриманіше, щоб уникнути розчарувань у майбутньому.

Довідка Снігова лавина в сновидінні означає неприємності і невдачі, які сильно змінять ваше звичне життя. Можливо втрата роботи, фінансові труднощі.

босоніж по замерзлій землі

Ви пройшли вже багато випробувань, і знайшли своє справжнє покликання, потрібно рухатися вперед впевнено і нічого вам більше не завадить.

Що в підсумку?

Не варто буквально сприймати кожне сновидіння. Навіть лякають нас сни можуть провіщати що-те хороше в майбутньому. Згадайте деталі побаченого – це важливо при інтерпретації і знайдіть тлумачення в соннику.

Сонник - тлумачення снів