До чого сниться поцілунок в щоку – сонник, цілувати в щоку хлопця, чоловіка, небіжчика у сні

Бачити такий сон багато вважають великою удачею. Подібні нічні мрії викликають приємні почуття, дозволяють зосередитися на позитивних моментах. У цілому, прогноз сприятливий. Однак потрібно дивитися на деталі, щоб конкретизувати розвиток ситуації.

Поцілунок в щоку по соннику Міллера

У людини виражене прагнення досягти мети чесним шляхом. Реалізація будь-якого задуманого проекту буде успішним, принесе багато радості і натхнення.

Важливо! Такий поцілунок, що з’являється в мріях, пророкує про настання сприятливих змін. Після пробудження піднімається настрій, зростає енергія і бажання діяти.

Якщо такий сон сниться дівчині, то вона мріє про якомусь чарівному, неземне почуття

Тлумачення сну про поцілунок в щоку по соннику Ванги

Символізує ентузіазм і залученість в позитивну ідею. Нічна картина приносить радість, натхнення, вражає уяву. Якщо уві сні виникало відчуття всемогутності, значить, в реальності з’явиться можливість реалізувати таланти та здібності.

Цілувати в щоку в ісламському соннику

Подібний сон означає прийняття своїх внутрішніх потреб і неусвідомлюване бажання їм слідувати. Ймовірно, доведеться пройти через труднощі, але витрачаються зусилля того варті.

Увага! Якщо з’являється відчуття наснаги, значить, ви на правильному шляху.

Кому приснився сон?

Має значення, хто бачить сон. Тоді знаки і символи можна трактувати по-різному. Ось чому немає потреби тлумачити побачене лише з однієї точки зору.

Незаміжньою дівчині

Якщо сон сниться молодий особі, це означає, що вона мріє про велике і світле почуття. В ній зосереджено багато романтики і фантазії, хочеться вражати уяву, прагнути до реалізації намічених планів.

Жінці такий сон сниться, коли вона хоче більше тепла і уваги

Вагітній

Жінка в положенні як ніхто потребує підтримки і схвалення. Їй хочеться відчувати захист і заступництво, відчувати, що її проблеми викликають відгук у серцях близьких людей. Вона стає вразливою до будь-яких дрібниць, тому надає велике значення снам.

Довідка Бачити поцілунки в сні – гарний знак, який говорить про стабільний емоційний стан.

Заміжній жінці

Якщо сон сниться жінці, у якої є чоловік, значить, їй хочеться отримувати більше тепла і уваги. Не обов’язково у відносинах існують проблеми. Можливо, є недомовленості і легкі недомовки, але їх також хочеться виявити.

Чоловікові

Нічні мрії з подібним сюжетом нерідко сняться представникам сильної статі. Але хлопці часто приховують від самих себе незадоволену потребу в ласці і любові.

Увага! Якщо сон повторюється постійно, слід розібратися, чого не вистачає в житті, на що звернути особливу увагу.

Кого ви цілували в щоку уві сні?

Виявляється, має значення і об’єкт, на якого спрямована ласка. Так можна говорити про нереалізовані потреби та наявні можливості.

Хлопця

Якщо сниться, що ви цілуєте хлопця, на роботі або вдома можуть виникнути неприємності. Хвилюватися не варто: з ними вдасться впоратися. Треба тільки докласти зусиль для нейтралізації відкритого конфлікту, зробити життя радісним і осмисленою.

Дівчину

Цілувати в щоку дівчину – значить, занурюватися у світ думок і фантазій. Ймовірно, варто розглянути приховані причини для хвилювання.

Чоловіка

Якщо сниться, що ви цілуєте чоловіка, вказує на боязке очікування значних змін. Ймовірно, доведеться зважитися на важливий крок у житті, але він не обов’язково буде пов’язаний з романтикою.

Друга

Подібний сон теж розповідає про можливих конфліктах. Важливо пам’ятати, що будь-які сварки і розбіжності можна подолати, якщо вчасно прийняти на себе відповідальність. Немає нерозв’язних завдань. Будь-які труднощі переборні, якщо діяти з почуттям шляхетності й душевної відкритості.

Поцілунок в щоку від чоловіка — до появи недомовок у відносинах

Колишнього

Цілувати колишнього не завжди приємно. Нерідко за таким сном стоять невирішені проблеми, потребу повернути втрачене тепло і взаєморозуміння. Варто звернути увагу на свій душевний стан, перестати думати про те, чого чекають інші люди.

Небіжчика

Сон, який нерідко вводить в жах, змушує відчувати масу негативних почуттів. Він означає виражене нерозуміння з кимось із близьких.

Важливо! Якщо у нічних мареннях присутній страх, значить, має місце боязнь приймати рішення.

Чоловіка

Здавалося б, саме природне, що може наснитися. Однак не все так просто. Ймовірно, є незначні недомовки, на які не хочеться звертати увагу. Слід проявити більше терпіння, прагнути до більшої відкритості у відносинах.

Вмираючу бабусю

Не слід боятися такого сну. Хоча він і виглядає неоптимистичным, але не позбавлений користі. У подібних нічних мареннях присутнє прагнення набратися мудрості, відчути внутрішню силу. У будь-якому випадку вас чекає сприятливе рішення проблем.

Висновки

Поцілунок в щоку уві сні в основному вказує на необхідність розібратися в існуючих відносинах. Він не несе негативного відтінку, а закликає звернути увагу на власні почуття. Слід відверто поговорити з самим собою, намацати болючі точки.

Сонник - тлумачення снів