Цілуватися в сні – сонник до чого сниться поцілунок в губи з чоловіком для дівчини або жінки

Вам сниться сон, де ви цілуєте іншої людини. Як правило, такий образ несе позитивний характер і обіцяє успіх в особистому житті і на роботі. Але як часто буває в житті – у кожного, навіть у самого приємного на перший погляд досвіду, можуть бути підводні камені. Давайте розберемося, що означає поцілунок у світі мрій і як він може відбитися на реальному житті.

Цілуватися в губи по соннику Міллера

По Міллеру дуже важливий контекст вашого сновидіння, який добре запам’ятати у всіх деталях. Якщо поцілунок оточений ореолом таємниці і все відбувається в темряві, то це не самий хороший знак. Міллер каже: будьте уважні з колом спілкування і з тими місцями, які відвідуєте. Можливо, вас спробують залучити в якусь скандальну історію, пов’язану з розпустою. Якщо ви не бачите людину, з якою ви цілуєтеся, значить, проблема вашого розпусного поведінки і неприємностей з оточуючими – ви самі.

Якщо бачите в сні двох дітей, які цілуються, то це навпаки дуже позитивний символ. Вас чекають успіхи в кар’єрі і примирення в сім’ї.

Поцілунок у сні — до успішного вирішення всіх суперечок з друзями

Тлумачення сну з поцілунком в сонник Ванги

Ванга каже, що цілуватися уві сні – це завжди добрий знак. Того, хто напередодні отримав поцілунок в царстві Морфея, що чекає успішне вирішення всіх суперечок з друзями, примирення в сім’ї і ясність у відносинах з дружинами. Можливо, удача посміхнеться і в справах, або ж вам доведеться приймати важливе рішення. В останньому випадку, баба Ванга напучує, щоб ви не боялися складного вибору – ви з усім впораєтеся. Головне зважити своє рішення, бо воно вплине на все ваше подальше життя.

Цілуватися в сні по ісламському соннику

Поцілунок Ісламський сонник трактує однозначно – будьте спокійні, ви зможете впоратися з неприємностями, якщо в реальності потрапите в неприємну ситуацію.

З ким ви цілувалися у сні?

Дуже важливо запам’ятати з ким саме ви цілувалися в сновидінні і що вас оточувало. Так зрозуміти значення цього образу буде набагато простіше. Є безліч різних варіантів поцілунків у сні, ми розглянемо лише найбільш поширені та важливі.

Цілувати хлопця

Якщо молода людина істотно молодше, і ви цілуєте його просто в губи, то це може служити знаком того, що незабаром ви станете центром серйозного скандалу і вам потрібно застосувати усю свою мудрість і витримку, щоб не зламатися під пресом подій. Вони можуть увійти в розряд розборок з другими половинками колег або друзів, стати наслідком ревнощів і розбитих сердець.

Цілуватися з чоловіком

Якщо жінка цілувалася з чоловіком одного з нею віку, то вона повинна бути готовою до того, що в справах вона буде не одна. Хтось може в потрібний момент підставити плече і допомогти залишитися на плаву. Але ситуація може скластися так, що це буде єдиний випадок, і далі їй доведеться справлятися самій.

У тому випадку, якщо чоловік здався вам цікавим і привабливим, то не варто спокушатися і активно шукати схожих вражень в реальності. Той, з ким вас зведе доля, може виявитися не тим, за кого він себе видає, або навіть виявитися справжнім альфонсом.

Після поцілунку з одним потрібно бути акуратніше в розмовах з ним в реальності

Поцілунок з одним

Жінка цілує знайомого чи друга. Вона повинні бути обережна з тим, що говорить їм в реальності. Кожне необережне слово може провести межу у ваших стосунках, яку в майбутньому дуже складно буде загладити. Також це може говорити про те, що вона занадто обмежує себе і на ній лежить прес нереалізованих бажань і мрій.

Цілуватися з подругою

Молодий чоловік цілується зі своєю подругою – сновидіння натякає, що ви дуже близькі з нею, можливо навіть ближче, ніж ви самі думаєте. Це звичайно не привід терміново починати стосунки з новою пасією і робити поспішні кроки, про які можна пошкодувати.

Якщо подруга просто поцілувала в щоку – чекайте грошових надходжень.

Цілуватися в губи з незнайомцем

Якщо чоловік цілується з незнайомкою, то це відмінна ознака майбутніх фінансових успіхів. Гроші потечуть в кишеню просто рікою, потрібно лише трохи почекати.

Жінка поцілувала незнайомця? Її чекає сюрприз – хороший він чи поганий, про це можна тільки здогадуватися, але краще відразу приготуватися до випробувань. Якщо сплячу поцілували насильно, то можливо у неї в реальності з’явиться пристрасний шанувальник, який піде на все, щоб добитися її руки.

Під час поцілунку вас перервали і поставили в незручну ситуацію, і це зробив ваш реальний партнер? Можливо ваші «друзі» будують вам підступи. Будьте обачні і прораховуйте кожен ваш крок.

З чоловіком

Бачити поцілунок з чоловіком – це досить рідкісне явище. Але якщо вже сталося одне, то будьте обережні. У ваших стосунках можлива недомовленість, ви вже давно не проводили час разом, вам потрібна увага, тепло і ласка. Поговоріть зі своєю другою половинкою і з’ясуйте, що можна виправити.

Поцілунок з колишнім

Для жінки: можливо у минулий раз ви розлучилися з колишнім партнером надто вже необдумано і наговорили дуже багато зайвого. Тому, як тільки він наступного разу з’явиться на горизонті, обговоріть з ним минулі розбіжності, і зробіть крок назустріч.

Для чоловіка ситуація схожа. Незважаючи на розлучення, ви гірко шкодуєте про різких словах і дурних діях, і можливо потай від самого себе бажаєте возз’єднатися зі старої любов’ю.

Поцілунок з начальником

Відносини з начальником дуже часто не вдаються. І навіть уві сні бачити настільки близькі стосунки, як поцілунок обіцяє можливі складнощів у реальних справах на роботі. Озирніться і вирішите, що ви робите не так, чому вами незадоволені.

пристрасний поцілунок у сні — до проблем з коханою наяву

З небіжчиком

Буває дуже страшно бачити в сні поцілунок з померлим родичем або з чужою людиною, який давно пішов на той світ. Але такий сон, незважаючи на свій начебто лякаючий фон, означає навпаки вдалий результат всіх справ. Знайте, там, на Небесах, у вас є власний покровитель, який тільки що повідомив, що він буде доглядати за вами і не дасть вас образити.

Якщо ви цілувалися з померлим чоловіком або дружиною, то обов’язково пом’яніть покійного за всіма правилами. Ви почали забувати його, і душа нагадує про себе.

Дуже пристрасний поцілунок

Якщо поцілунок був довгим, пристрасним, а можливо і з мовою, то це сигнал про те, що у ваших стосунках з коханими гряде дуже важка пора, яку доведеться пережити. Можлива суперечка, сварка, пляма від якої не зійде ще довгий час. Запасіться мудрістю і підготуйтеся.

Висновки

Більшість джерел сходяться в одному – поцілунок у сні може бути дуже різним за своїм значенням у повсякденному житті, і варто готуватися до складнощів. Проте не варто засмучуватись, цей знак допоможе вам підготуватися до випробувань і стати більш уважним до тих людей, які вас оточують. Не всі з них ваші таємні вороги, навколо вас багато друзів, таємних поклонників і покровителів – потрібно тільки бути більш чутливим до деталей і життя заграє новими фарбами.

Сонник - тлумачення снів