До чого сниться сире м’ясо жінці? — тлумачення сну онлайн

Всім нам сняться сни, правда ми не завжди їх запам’ятовуємо і потім думаємо, що не бачили жодних сновидінь. Але вони все ж були. Іноді вночі може привидітися щось украй неприємне (наприклад: таргани, змії, бруд, цвіль та інше).

Після таких сновидінь важко повернутися до спокою і умиротворення. Таке ж відчуття може виникнути після сну про сире м’ясо — на нього і дивитися неприємно, а є вже тим більше. Але так чи цей зловісний сон? Варто її боятися? Прочитайте спочатку цю статтю, а потім вже думайте про те, що ви відчуваєте і про подальших діях.

По соннику Міллера

Якщо жінці сниться сире м’ясо — значить їй доведеться докласти багато зусиль, щоб досягти поставлених цілей. Але воно буде того коштувати, адже якщо вона впорається з усіма труднощами, то успіх буде приголомшливим.

За сонником Ванги

Тлумачення Ванги більш неоднозначне — вона виділяє відразу декілька пунктів у своєму поясненні. Воно і зрозуміло — сновидіння бувають абсолютно різними і щоб дати повне пояснення, необхідно згадати всі деталі:

 • По-перше, провидиця рекомендує звернути увагу на колір філе — якщо воно темно-червоне, значить вас чекають важкі хвороби, а якщо рожеве, то, навпаки — у вас відмінне здоров’я;
 • По-друге, вона каже, що якщо уві сні ви їсте м’ясо дикого звіра, то наяву хтось із членів сім’ї помре або настануть фінансові проблеми. А якщо перед цим ви самі вбили цього звіра, то це означає, що в житті вас всього-лише мучать якісь занепокоєння. Але якщо ви їсте м’ясо і відчуваєте незнайомий смак, то в житті буває біла смуга;
 • В-тетьих, якщо на яву ви хворі і вам сниться м’ясо — значить скоро хвороба відступить. І навпаки — сон, де ви бачите себе йде по дорозі з шматком м’яса в руці передвіщає хворобу. Бережіть себе!
 • По-четверте, якщо вирізка уві сні залита кров’ю, то в житті налагодяться любовні справи;
 • По-п’яте, якщо з ранку ви згадуєте, що вночі вам пропонували скуштувати в’ялене м’ясо, то варто насторожитися — вами хочуть оволодіти злі духи.

За Ісламським соннику

Ісламський сонник каже, що сире м’ясо символізує нестриманість, тваринні інстинкти в людині. Адже якщо забрати у людини всі блага цивілізації, то є ймовірність, що він перетвориться на тварину. Але, при цьому там можна прочитати і про інших значеннях:

 • Якщо ви йдете з шматком вирізки в руках по дорозі, то вас чекає хвороба. В принципі, саме сире м’ясо у сні означає хворобу і якісь неприємності;
 • Сон, де ви їсте м’ясо невідомого вам звіра повідомляє про те, що доля незабаром зменшиться по відношенню до вас. Але лише якщо перед цим ви не вбили цього звіра, інакше вас чекає якесь сум’яття.

За типом м’яса

М’ясо буває різне і якщо ви запам’ятали, яке вам снилося, то можете прочитати інші тлумачення. Адже навіть від виду сенс вашого бачення може кардинально змінитися!

Свинина

Свинина, яку ви бачите у своїх сновидіннях означає неприємності — хвороби, проблеми з грошима, сварка з близькими — все це може вас наздогнати. Але, при цьому, ваше життя може наповнитися дивовижними речами. Так що не турбуйтеся, якщо вдень згадайте, що вночі бачили свинне м’ясо. Краще чекайте якихось несподіванок та приємних відкриттів.

ВАЖЛИВО! Покупка свинини у сні передвіщає прихід грошей, радість та інші вигоди.

Яловичина

Якщо з ранку ви згадуєте, що у сні їли яловичину, значить вам належить все життя прожити в достатку. Але якщо ви бачите м’ясо корови, але не можете його з’їсти, то вам доведеться постійно від когось залежати.

Сновидіння, де на ваших очах забили корову застерігає вас про можливу хворобу. Будьте обережні, а краще сходіть до лікаря — це не буде зайвим.

Кролик

Сон, де ви позбавляєте життя кролика означає, що наяву вам буде досить складно відновити справедливість. Можливо, навіть доведеться вдатися до допомоги поліції. Але не поспішайте засмучуватися — все обов’язково налагодиться.

Якщо ж ви їсте або готуєте кролика, то незабаром вас запросять у гості на сімейне застілля — скромне, але дуже душевний.

УВАГА! Кролики завжди були знаком інтимних і любовних відносин. І в якому б вигляді вам не снився кролик, знайте, що ви можете завагітніти.

Заморожене м’ясо

Зазвичай, заморожене м’ясо віщує швидкі сварки з близькими людьми. Ці сновидіння вам кажуть — будьте стриманішими!

Так само, такий сон намагається згладити ваші хвилювання — він повідомляє вам, що вони безпідставні і ви тільки даремно мучте себе. Заспокойтеся, все обов’язково налагодиться. Можливо, навіть без вашої участі.

ВАЖЛИВО! Бачити заморожене м’ясо в магазині означає, що незабаром ви можете втратити річ, яка має величезну цінність для вас. Будьте уважнішими!

Червоне м’ясо

Сни про червоному м’ясі так само несуть різні смисли:

 • Якщо вночі ви купуєте червоне м’ясо, то незабаром вас чекає величезна радість і успіх у всіх починаннях;
 • Діставати або прибирати вирізку в холодильник віщує можливість отримати користь з неприємної ситуації;
 • Різати м’ясної шматок у сні означає, що ви благополучно завершите якесь важливе для вас справа. Але, якщо вона прокручується через м’ясорубку, то вас чекають неприємності на роботі або навіть на відпочинку;
 • Бачення про м’ясника попереджає про неприємності.

Для кого

Так само величезне значення має те, кому сниться сон.

Для дівчини такі сновидіння означають різного роду неприємності. Але, так само вони можуть говорити про те, що ви дізнаєтеся якийсь секрет.

Для жінки таке бачення є вісником про проблеми зі здоров’ям. А якщо вони вже є, то самопочуття посилиться і справа може дійти навіть до летального результату.

Для вагітної це може означати, що швидше за все у неї народиться хлопчик.

Варіанти сну

Якщо ви пам’ятаєте, що робили з м’ясом уві сні, то можна ще більш детально дізнатися про те, що може з вами трапиться найближчим часом.

Продавати

Продаж м’яса у сні означає, що вас чекають несподівані клопоти. Будьте готові до них і не лякайтеся, коли щось піде не так — в підсумку все повинно стати добре.

Купувати

Купівля ж м’ясного продукту віщує проблеми зі здоров’ям або фінансами. Але, так само непогано було б згадати причину покупки — якщо вирізка купується для того, щоб приготувати його для кого-то, то незабаром ви можете отримати спадщину чи інший додатковий дохід.

Готувати

Готування тушки тварини означає, що наяву у вас настане, так звана, «зебра» — погані моменти будуть перетікати в добрі і навпаки. Але не переживайте, якщо вам присниться такий сон. Швидше за все, в підсумку все закінчиться добре і через якийсь час ви навіть не згадаєте про негативні події.

Сонні видіння можуть бути добрими чи поганими, кольоровими або чорно-білими, віщими або звичайними, добрими або злими. Але, навіть якщо вам приснилося щось неприємне, то не переживайте завчасно — він може і не збутися. Завжди звіряйтеся з місячним календарем і днем тижня — це навіть важливіше, ніж сам сон. А в баченні звертайте увагу не тільки на головне подія, але і на невеликі деталі. Іноді вони можуть розповісти про майбутнє краще, ніж основна дія.

І найголовніше — ставитеся до того, що ви бачите вночі з обережністю, але не зациклюйтеся на цьому, тоді все точно буде добре. Адже, життя все ж набагато важливіше, ніж сонні видіння.

Сонник - тлумачення снів