До чого сниться куряче яйце? Докладне тлумачення сну про курячі яйця — До чого сниться сон

Куряче яйце цілком нешкідливий продукт харчування, смачний і корисний. Сни з його участю можуть нести інформацію як негативного, так і позитивного характеру. Головне, після пробудження згадати всі деталі, щоб можна було отримати чітку трактування сновидіння.

Куряче яйце. Трактування по соннику Міллера

Якщо уві сні ви знаходите гніздо з цілими яйцями, наяву чекайте прихід матеріальних благ. Якщо перебуваєте в пошуку роботи, сон може говорити про те, що ви зможете найближчим часом знайти дохідну і перспективну посаду. Зверніть увагу саме на ту вакансію, за якою будете запрошені сьогодні на співбесіду. Якщо стоїть питання підписання договорів і укладення угод, цей сон сигналізує про те, що вибір, зроблений вами буде вірним.

Цей сон обіцяє незаміжньою жінці сімейне щастя, незабаром варто очікувати пропозицію руки і серця. Для заміжньої дами сон є сигналом настання вагітності.

Для зовсім юних осіб сон означає появу романтичних відносин.

Є яйця — ви будете стурбовані неприємними подіями.

Бачити уві сні розбиті свіжі курячі яйця — вашою поведінкою, винахідливістю і справедливістю будуть захоплюватися оточуючі.

УВАГА! Тухлі яйця — завжди нехороший знак.

Розбивати зіпсовані яйця для готування їжі — ваші плани зруйнуються, а результати так і не будуть досягнуті. Якщо у вас є власний бізнес, значить, справи підуть туго. Знизиться потік клієнтів або партнери відмовляться від співпраці з вами, або конкуренти почнуть негарно вести боротьбу з вами і візьмуть верх.

Трактування бачення про яйці по соннику Ванги

Яйце в сонник Ванги символізує нашу планету. Всі події і вироблені з ним дії асоціюються у провидиці з глобальними змінами.

Бачити у сні розбите куряче яйце — до планетарної катастрофи. Це може бути розкол земної кори, потужне виверження вулканів в різних куточках Землі, глобальне повінь та інші події, що загрожують життю людства.

Якщо ви тримаєте дбайливо в руках яйце, з якого ось-ось має вилупитися курча, значить, належите до числа тих людей, які здатні серйозним чином впливати на стан планети. Або ви займаєтеся високий соціальний посаду, або володієте надздібностями. Чи працюєте в сфері захисту планети і можете озвучити пропозицію, яка зможе покращити екологічний стан планети.

Повертати на місце цілі яйця, выкатившиеся з гнізда — до того, що людство прийде до усвідомленого поведінки, перестане розтрачувати ресурси планети і вести себе як споживач. Творчий погляд на життя зробить світ красивіше і здоровіше.

Бачити, як якийсь чоловік розоряє гніздо несучки — до деградації людства в цілому. Наше майбутнє залежить від вчинків, які ми здійснюємо в сьогоденні. Погляди майбутніх поколінь залежать від того, яка мораль буде підтримуватися найближчим часом.

Розбивати яйце для готування страви — ви належите до числа тих людей, які марнотратно ставляться до навколишнього середовища. Переглянете свої погляди, ви теж є частиною природи.

Що говорить ісламський сонник про яйця

Якщо ваші справи довго не зсувалися з мертвої точки і прийшов сон, в якому ви тримаєте в руці варене яйце, знайте, що проблеми почнуть іти і почнеться процес розвитку.

Побачити, як придбав яйця і приготував з них страву (у вареному або смаженому вигляді) – до багатого життя. Ви заслужили блага через власні старання. Але якщо ви використали їх у сирому вигляді, це означає якесь придбання нечесним шляхом з вашого боку.

Для чоловіка бачити в сні, як його курка знесла яйце — до появи на світ дитини від подружжя.

Варене яйце, очищене від шкаралупи, символізує здорове харчування і правильний підхід до життя.

Бачити знайомого, який поїдає яєчну шкаралупу — знак того, що ця людина грабує могили.

Для чоловіка бачити, як з його дружини виходить яйце — до народження невіруючого дитини.

Якщо уві сні ви кладете яйце під курку і бачите, як з нього вилуплюється пташеня, значить, чекайте найближчим часом здійснення задуманого. Якщо яйця кладуться під півня і з них виходять курчата — чекайте поява дітей в вашому роду.

 

Ударяти в сні по яйцю в той час, коли дружина вагітна, значить, вас стане відвідувати нав’язлива думка, запропонувати жінці зробити аборт. Ви психологічно не готові стати батьком і взяти на себе відповідальність за виховання нового чоловічка.

Трактування снів залежно від здійснюваних дій з яйцями

Якщо сниться багато яєць, можна бути впевненим у тому, що бачить сон чекає достаток і великий успіх. Найближчим часом удача буде супроводжувати його в будь-яких питаннях. Це відноситься тільки до білим або коричневим яйцям. Якщо ж продукт пофарбований — сон сигналізує про наближення розбіжностей в колі сім’ї. Сварки будуть досить затяжними.

Катати в сновидінні велика кількість яєчок по своїй дачній ділянці – до збору багатого врожаю. Ці ж образи можуть обіцяти хороші новини або крупну фінансову прибуток (угода, спадщину, власний бізнес).

Якщо ви бачите себе збирає велику кількість великих яєць в курнику, це явний знак, що ваші дії були вірними і в найближчі дні всі докладені зусилля дадуть високий результат.

Тухлі яйця уві сні

Тухлі яйця, що мають шкаралупу чорного кольору, попереджають у сні про наближення неприємностей. Проблеми не будуть носити масштабний характер. Дозвіл питань, що виникли пройде легко за підтримки близьких і друзів.

Дуже недобрим знаком тухлі яйця є для вагітної жінки. Зверніть увагу на стан свого здоров’я, здайте аналізи та, у разі наявності ризику викидня або патологій плоду, прийміть необхідні оздоровчі заходи.

Якщо людина уві сні викидає в сміттєвий бак тухлі яйця — наяву він позбавиться від чогось, що могло б тягнути його назад, це шкідливий аспект будь-якої сфери життя.

Якщо жінка бачить у сні тухле яйце після того, як познайомилася з новим чоловіком, значить, її обранець намагається показати себе з кращого боку, приховуючи нехороші риси свого характеру.

Сонники дають різні трактування одного і того ж бачення, підберіть для себе саме той, який дає більш чіткі відповіді. Засинаючи, постарайтеся розслабитися і ні про що не думати, це допоможе побачити пророчі сни, а не відображають ваші переживання.

Сонник - тлумачення снів