Торт у сні – провісник солодкого життя наяву

Стаття розкриває значення снів, в яких фігурує торт. Розшифровки представлені як на підставі матеріалів від відомих тлумачів снів, так і з використанням сучасних трактувань.

Торти по соннику Міллера

Побачений торт обіцяє несподіваний щасливий поворот долі, причому як у любовному, так і в матеріальній сфері. Зустріч зі своєю істинною любов’ю, щасливе заміжжя, безхмарне сімейне життя, міцне матеріальне становище – все це наяву може отримати сновидець, якому пригрезился торт.

А ось приготування цього десерту у сні, говорить про те, що за своє щастя доведеться поборотися, приклавши зусилля до планомірного вибудовування відносин з людиною або ж до заробляння капіталу.

І лише весільний торт у сні – погана прикмета. Швидше за все, вам не доведеться розраховувати на виконання задуманого.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви відкусили шматочок ласощів і зрозуміли, що воно зіпсоване, це означає, що ви занадто довго роздумували над пропозицією або ситуацією, в якій слід було б прийняти швидке рішення.

Їсти уві сні торт віщує вдале любовне пропозицію або вигідну угоду.

Закоханим парам пригрезившийся десерт обіцяє безхмарне розвиток відносин.

Ісламський Сонник

Згідно з ісламським соннику торт, в залежності від того, як саме він приснився, може обіцяти як хороше, так і негатив.

Якщо уві сні вам простягають шматочок , а ви не можете його забрати, хоч і намагаєтеся щосили – будьте пильні. Злі сили спокушають вас, втягуючи в завідомо програшна справа.

Якщо ви насолоджуєтеся смаком десерту – ваше життя наяву або вже гармонійна і не несе тривог, або стане такою в самий найближчий час. Постарайтеся утримувати це відчуття як можна довше.

Якщо приснився торт

Жінки

Для жінок це провісник стійкої сімейної життя, в якому пануватимуть мир, любов і фінансова стабільність.

Дівчині

В любовних відносинах сон, в якому молода особа бачить торт, говорить про те, що їй не варто сумніватися в правильності вибору свого обранця.

Чоловікові

Чоловікові ж обіцяє знайомство з приємною особою. Якщо він одружений – торт у сні говорить про те, що у відносини з дружиною знову увірветься свіжий вітер романтики і взаємного захоплення.

Вагітній

Для вагітної жінки подібний сон є запорукою вдалих, легких пологів. Дитина буде здоровим і красивим.

Якщо уві сні ви:

Їсте торт

Поїдання цього ласощі уві сні наяву обіцяє насолоду і повне задоволення життям.

Готуєте

Приготування торта означає те, що саме зараз в реальності ви планомірно працюєте над проектом, який в майбутньому принесе вагомі плоди. Нехай навіть зараз нічого не віщує успіху – не здавайтеся. Шлях обрано вірно.

Також це може говорити про підсвідому турботі про якусь людину, якщо уві сні торт готується саме для нього.

Вас пригостили тортом або подарували його

Якщо вас пригостили великим шматком, це говорить про прихильність людей, а так само про те, що фортуна не скупа на щедрі подарунки для вас.

Якщо ж у подарунок дісталося ласощі цілком – чекайте несподіваною прибутку або навіть виграшу великої суми грошей.

Різати торт ножем у сні

Сон попереджає про те, що ви самі можете зіпсувати результат вигідного підприємства, своїм нетерпінням і отримаєте менший дохід, ніж могли б.

Вибирати торт

Це означає, що в реальному житті ви можете дозволити собі самостійно планувати свої грошові ресурси.

Дарувати

Якщо ви даруєте ласощі представнику протилежної статі – це говорить про емоційної незадоволеності.

Прикрашати

Процес прикраси підкреслює, що в будь-якій ситуації ви тримаєте руку на пульсі і навіть самі чудові подарунки долі не здатні закрутити вам голову

Купувати

Купівля солодкого ласощі уві сні попереджає про недоречних витратах. Слід кілька раз все обміркувати, якщо наяву планується велике вкладення, прорахувати всі можливі ризики, щоб не залишитися в програшній ситуації або зовсім не влізти в борги.

Поганою ознакою є сон, у якому ви довго стоїте в черзі за тортом, але прямо перед вами товар закінчується. Це віщує неуспіх наяву і говорить про те, що є ризик втратити якусь вигідну угоду чи відмовитися від спілкування з людиною, який міг би стати вірним супутником у житті.

Важливо! Судити про те, позитивний був сон або ж ніс негатив можна ще й по тому, з яким відчуттям ви прокинулися. Якщо на душі тягар і занепокоєння, слід проявити увагу до реалій життя, якщо безтурботність і почуття тихої радості — негаразди обійдуть стороною.

Якщо вам приснилися наступні варіанти:

Багато тортів

Велика кількість цього десерту обіцяє неймовірні успіхи і прибутку. Результат планованого справи перевершить всі ваші очікування.

Також віщує період активного відпочинку та розваг.

Великий торт

Символізує удачу, веселощі і радість. Позитивних емоцій в життя найближчим часом буде в достатку.

Шоколадний

Достаток, благополуччя, зміцнення сімейних уз і партнерських відносин.

Торт та тістечка

Початок успішного періоду життя. Доля буде радувати як великими перемогами, так і успіхами в дрібницях.

Смачний

Насолода десертом з відмінними смаковими якостями означає, що ви зможете відчути всю повноту буття. Ви потрудилися на славу і тепер заслужено пориньте в відчуття щастя.

Красивий

Чим зачаровує виглядає торт у сні, тим радісніше події будуть відбуватися наяву. Якщо він викликав щире захоплення, будьте готові до несподіваного приємного сюрпризу.

Весільний

Не є добрим знаком. Плани потерплять крах. Для закоханих – провісник розставання.

Важливо! Негативне значення — не вирок. Це просто нагадування про необхідність звернути більш пильну увагу на окремі сфери життя.

Разом з іншими солодощами

Ви вступаєте в щасливий етап свого життя. Задумане буде з легкістю втілюватися.

Шматочки торта

Наяву вміння радіти навіть малим успіхам.

Білий

Зараз вами оволоділа смуток і безвихідь.

Також, якщо пригрезился торт з білою глазур’ю або ж рясно покритий білосніжним кремом, можете бути впевнені, що для досягнення навіть самих амбітних цілей не знадобиться вдаватися до сумнівних методів. Щоб отримати бажане вам не потрібно буде вигадувати хитрі виверти і нестандартні ходи. Керуйтеся своєю совістю і йдіть самим доступним шляхом. Задумка все одно увінчається успіхом.

Величезний торт

Чим більше розмір торта, тим більше привід для радості. Але якщо він не влазить в коробку, вам слід стримати запити.

Торт в магазині

Ви ще не готові впустити в своє життя безтурботність і дарунки долі. Можливо, вам слід легше ставитися до життя, щоб фортуна вас помітила.

Торт і цукерки

Вірний знак того, що у вирішенні важливих життєвих питань вам допоможуть близькі люди і добрі друзі.

Наполеон

Все, чого вам вдалося досягти, ви отримали в результаті наполегливої праці. Ваші нагороди у вигляді міцних відносин і фінансової стабільності абсолютно ваша власна заслуга.

Сонник - тлумачення снів