До чого сняться півні? Тлумачення сну з півнем по сонникам

Людина проводить уві сні більше половини свого життя. Образи, які приходять до нас по ночах — наче дзеркало, через яке можна аналізувати людське життя, діяльність, здоров’я та емоційний фон. Сни протягом століть цікавили як простих людей, так і різні наукові організації, які вважали, що не варто залишати без уваги символи, побачені в сні.

Величезне значення снам приділяється в магії. Здавна вважалося, що засинаючи, людина бачить світ духів, де на нього можуть ставитися різні одкровення, спливати з підсвідомості відповіді на питання, попередження про небезпеку.

Образи зі снів не завжди трактуються буквально. Для кращого розуміння природи того чи іншого сновидіння прийнято звертатися до спеціально складеним сонникам.

Сонник Міллера

У соннику Міллера кажуть, що побачити в сні півня — майже завжди сприятливий знак. Ця птиця віщує достаток у домі, успіх у всіх починаннях і фінансову стабільність. Сновидящему належить просування в кар’єрі і позитивна динаміка в усіх нагальних справах. Однак, сонник застерігає, що багатство і успіх можуть перетворити людину, що побачила в сні півня, у гордія і чванливца. Не слід задаватися, інакше є ризик бути неприємною особою, над якою багато хто за очі потішаються.

Побачити в сні тих півнів — до сварок. Символ говорить сам за себе, сновидця очікує з’ясування відносин незабаром. Можливі конфлікти на роботі, вдома.

Крик півня уві сні — це практично завжди хороший знак, за винятком того випадку, коли сниться спів кочета посеред ночі. Такий символ відсилає нас до Біблії, коли апостол Петро почув вночі півнячий крик і згадав пророцтво Ісуса Христа. Нічний крик півня сниться до сліз, горя, раптовим труднощів, в інших випадках такий знак — передвісник змін в кращу сторону, адже зазвичай півні співають перед сходом сонця.

Сонник Ванги

За сонником Ванги півень уособлює господаря будинку, главу сімейства. Те, як трактується такий сон залежить від контексту, в якому приснився півень.

Побачити в сні гарного здорового півня — до процвітання, достатку. Півень, який веде за собою курей — до просування по службі. Співаючий півень — до хорошого звістці.

Півняча бійка — до розбіжностей, конфліктів, появи суперника у справах. Розбороняти забіяк півнів — до сварки між друзями або родичами.

Хворий або общипанный півень — до фінансових втрат, нестабільності в справах і кар’єрі, можливо до хвороби.

Зісламський онник

В ісламському соннику півень — не зовсім сприятливий знак. Птах символізує даремні починання і порожні розмови, які нікуди не приведуть. Буквальне значення образу за мусульманським соннику — багато шуму з нічого.

Бути в сні атакованим півнем — до загрози від чужинця або навіть смерть у бійці. Такий сон є серйозним попередженням, яке не варто ігнорувати. Сонник закликає побачив таку ознаку переглянути своє оточення і бути обережнішими у спорах з оточуючими.

Крім того, півень в мусульманському соннику — вказівка на людину з чудовим голосом, можливо у сновидця прихований талант до співу, на який дають натяк вищі сили. У цьому випадку рекомендується прислухатися до сну і зайнятися кар’єрою співачки.

Для кого

Має значення і те, кому приснився півень. Зазвичай цей символ означає сім’ю, главу роду, родинне дерево.

Для чоловіків такий сон — попередження про можливу появу суперника у справах, в бізнесі. Побачити півнячий бій — до конфліктів як у сфері інтересів, так і до бійки і скандалу в буквальному сенсі. Хворий півень уві сні у чоловіка — до хвороби, фінансових проблем, пониження статусу.

Для дівчини чи незаміжньої жінки сон за участю півня — сприятливий, незабаром з’явиться шанувальник. Півень уві сні у жінки символізує чоловіка, рід і народження дітей. Якщо півень уві сні гарний і здоровий, то знайомство буде позитивним, зав’яжеться роман. Сон про півника вважається ознакою швидкого вступу в шлюб, вагітність.

Для вагітної сон, в якому був зустрінутий півень, найчастіше означає те, що в неї буде хлопчик. Якщо півень в сновидінні красивий і сильний, значить вагітність і пологи будуть легкими, все пройде добре, а малюк народиться здоровим і міцним.

Який був півень у сні?

Важливо звертати увагу і на те, яким саме уві сні з’явився півень. Велике значення має стан птиці, її колір, обставини зустрічі з нею.

Білий півень сниться до праці, який принесе позитивний результат. Це сприятливий сон, всі починання будуть успішними.

Чорний півень — до спокус, можлива зрада з боку сновидця комусь із близьких.

Червона птах сниться до пожежі, слід уважніше поставитися до безпеки.

Красивий і здоровий кочет — сприятливий знак, сон передвіщає успіх у всіх справах і рух до добробуту.

Мертвий або хворий півень — нереальні плани, втрата, поганий вибір, що веде до втрат.

Ощипанный півень — до швидкого завершення проектів, справи наближаються до логічного кінця, скоро буде отримано прибуток за труди.

Півень, який веде за собою курей — до процвітання сім’ї, до багатства.

Убити в сні півня — хороший знак, сон передвіщає прибуток.

Побачити в сні півня і яйця — починання принесе несподівані плоди.

Де був півень?

Аналізуючи якийсь символ з сновидіння, важливо звертати увагу на деталі і оточення цього образу. При трактуванні такого знака, як півень у сні, не слід залишати без уваги місце, в якому сновидець зустрівся з птахом.

Побачити півня в будинку — до того, що хтось із дітей чи інших членів родини незабаром вступить у шлюб. Якщо уві сні вопрощающий випустив птаха у двір — родич покине будинок після весілля.

Півень на дереві — до прибутку з несподіваного джерела. Незабаром сновидець отримає неждана багатство. Чим більше і яскравіше півень уві сні, тим більше буде грошей.

Півень у дворі — до грошей, добробуту, зростанню добробуту.

Півень на кухні в якості страви — справи наближаються до завершення, результат вже зовсім поруч. Варити півня — до успіху, смажити — прибуток буде менше, ніж хотілося б.

Півень на хвіртці — до пожежі, особливо, якщо птах червоного кольору.

По діям

Дії, які здійснює півень у сні, також повинні враховуватися при тлумаченні сновидіння.

Півень уві сні нападає — до конфлікту, сварки, з’ясування стосунків. Для чоловіка — на роботі, для жінки — з чоловіком, з батьком.

Півень співає — до звістки, до змін. Якщо півень кричить на світанку — до перемоги над неприємностями, над ворогами. Півнячий крик вночі або пролунав несподівано — попередження, сновидець випустив з уваги щось важливе.

Гонящийся за людиною півень у сні — до забутої справи, що вимагає уваги. Можливо сновидець випустив з уваги якийсь проект або заплановане подія.

Мити півня у сні — до суперечки з сусідами, розбіжностей.

Рубати півня на суп в сні — до прибутку, до завершення справ на користь яка запитує.

Ловити птаха — до погоні за прибутком. Результат залежить від того, чи вдалося зловити півня і наскільки це було складно.

Півень топче курей, у сні — до благополуччя в будинку і достатку, розміреного сімейного життя. Кочет, созывающий курей до їжі — сновидець дбайливий господар, але не варто заглиблюватися в скнарість.

Висновок

Зазвичай, півень уві сні не віщує нічого поганого, ця птиця як правило означає сім’ю, родину, рід, голову будинку. Важливо спиратися на власні відчуття при трактуванні сновидіння: якщо сон не несе в собі негативного настрою, то і його значення не може бути поганим. З допомогою сонника можна легко дізнатися, що означає той чи інший символ в сновидінні і своєчасно зробити висновки.

Сонник - тлумачення снів