До чого сниться секс з колегою — сонник, тлумачення сну в якому наснилося цілуватися і займатися любов’ю з колегою

Сни, в яких грезивший займається сексом з колегою, мають не дуже хороше значення. Іноді вони обіцяють проблеми, але в рідкісних випадках – початок нових відносин. Розберемося, як правильно тлумачити цю мрію, які робили не можна упустити?

Секс з колегою по соннику Міллера

Сонник Міллера тлумачить мрію позитивно, сновидця очікують позитивні зміни в житті, щастя і фінансове благополуччя. Займатися сексом з начальником – до підвищення, з коханим – до міцної сім’ї. А ось стати об’єктом домагань колеги, відносини з якими не складаються – на ділі посваритися з важливою людиною.

Важливо! Примарилось, що був секс з кумиром – наяву програти конкуренту, втратити велику суму грошей або потрапити в неприємності.

Секс з негарним колегою обіцяє неприємностями в реальності

Займатися любов’ю з колегою по соннику Ванги

Ванга вважала, що людині сниться те, чого йому не вистачає в реальності. Займатися любов’ю в мріях – наяву розчаруватися в особистому житті, відчути дискомфорт від того, що доводиться підкорятися іншим. Бачити секс з випадковим знайомим – в реальності відчувати досаду, потрапити в незручну ситуацію через власну необачність.

Секс з колегою в ісламському соннику

Якщо уві сні партнер був негарний, то в реальності грезившему доведеться зіткнутися з серйозними випробуваннями. Вступити в сні в зв’язок з людиною, яка вже давно мертвий – до важкої хвороби, можливо серйозних проблем з законом.

Кому приснився сон про секс з колегою?

Щоб правильно розтлумачити зміст марення, потрібно звернути увагу на підлогу сновидця. Якщо для жінок такі мрії пророкують неприємності, то чоловікам вони обіцяють проблеми зі здоров’ям.

Чоловікові

Юнакові такі мрії віщують проблеми у відносинах з протилежною статтю, обман і розчарування. Якщо він вступив у зв’язок з дорослою жінкою, швидше за все, стане жертвою аферистів.

Дорослому чоловікові побачити таку мрію – наяву важко захворіти. Приснилася одностатева любов – виникнуть проблеми в сексуальній сфері, з жінкою – в реальності доведеться випробувати розчарування у власних силах.

Поцілуватися з колегою у сні — до легкого флірту, який може закінчитися весіллям

Жінки

Юній особі сон пророкує клопоти і порожню суєту, грошові витрати. Отримувати уві сні задоволення від заняття сексом – наяву дізнатися про зраду коханої людини.

Зрілій жінці така греза не віщує нічого доброго, швидше за все вона розчарується в колег по роботі або її зрадить близька людина. Якщо уві сні її гвалтують, то наяву належить зіткнутися з несправедливістю, обманом або стати жертвою злочину. Приснилося, що партнер хотів, але не зміг вступити в статевий зв’язок – на ділі дивом вдасться уникнути небезпеки

Тлумачення сну про секс з колегою по подробиць

Сонники приділяють особливу увагу тому, з ким і за яких обставин сновидець займався любов’ю, адже від цього залежить значення мрії.

Цілуватися з колегою

Така греза віщує легкий флірт, амурні стосунки, які переростуть у серйозні і можуть закінчитися весіллям. Колега була жінкою – наяву чекає небезпека з несподіваної сторони, а от чоловічий поцілунок обіцяє приємний сюрприз і гарні звістки.

Пристрасні поцілунки з колегою, до якого грезивший відчуває симпатію – на ділі розважатися або відправитися в подорож.

Займатися сексом з колегою після корпоративу

Бачити себе п’яним, які займаються сексом з колегою – погана ознака, нічого крім неприємностей грезившего не чекає. Можливо, його звинуватять у вчиненні правопорушення або примусять зробити вчинок, який спричинить масу проблем.

Якщо партнерів було кілька – порожні турботи і клопоти принесуть тільки розчарування, можливо, що відмовлять у підвищенні по службі.

ВАЖЛИВО! Якщо такий сон привидівся напередодні важливої справи, грезившему належить пережити нищівний удар долі.

Почути визнання в любові від колеги — до підступів недоброзичливців

Займатися любов’ю з колишнім колегою

Така греза обіцяє, що сновидець весело проведе час в приємній компанії і познайомитися з новими людьми. Бачити, як колега отримує задоволення – до зміни місця роботи, підвищення в посаді. Якщо секс був грубим – на ділі сновидець зможе подолати серйозні перешкоди та досягти омріяної мети.

Колега уві сні зізнався в любові

Бачити, як в коханні зізнається колега, з яким у сновидця дуже погані відносини – на ділі до великого скандалу, сварці з цією людиною. Якщо про свої почуття розповіла жінка, значить, скоро доведеться загострення відносин з хорошою подругою. А от чути визнання від чоловіка – до підступів недоброзичливців.

УВАГА! Якщо уві сні про свої почуття розповідає чоловік, то наяву він думає про зраду.

Сни про секс – вісники майбутніх неприємностей, їх сенс у тому, щоб застерегти людину від необдуманих дій. Не потрібно панікувати, краще задуматися про те, як уникнути небезпек, скориставшись підказкою таємного послання.

Сонник - тлумачення снів