До чого сниться поцілунок – сонник, тлумачення сну, де цілуєшся з хлопцем, дівчиною, чоловіком, колишнім по сонникам

Побачений поцілунок – дуже неоднозначний символ, адже трактувати його в буквальному сенсі абсолютно неможливо. «Поцілункові» мрії, в залежності від деталей, можуть передбачати як позитивні, так і негативні зміни в долі сновидця.

Поцілунок з близьким родичем віщує похід на веселий захід

Поцілунок в соннику Міллера

На думку Густава Міллера, подружній поцілунок говорить про гармонії, що панує в сім’ї сновидіння наяву і обіцяє довгий щасливий період у житті. Побачений материнський поцілунок віщує швидкий успіх у ділових любовних і дружніх відносинах. Поцілунок з братом або сестрою в сновидінні обіцяє в найближчому майбутньому якісь задоволення (наприклад, запрошення на урочистий захід або довгоочікувану поїздку).

Якщо уві сні цілуватися з ворогом, то наяву вдасться залагодити старий конфлікт з кимось із приятелів. Побачений поцілунок в темряві з коханою людиною – провісник небезпеки, яка загрожує в реальному житті. Поцілунок з незнайомцем в сновидінні застерігає від вчинення аморальних вчинків.

Якщо дівчині приснилося, що під час поцілунку з шанувальником, що їх хто-небудь застає зненацька, то в реальності її очікують підлі вчинки з боку людей, яким вона довіряє.

Сновидіння дівчини про поцілунок її молодої людини з незнайомкою віщує раптовий розлад у відносинах з коханим, який може несподівано втратити інтерес до її персони.

Побачений поцілунок в губи з незнайомим чоловіком є добрим знаком, що обіцяє якісь насолоди наяву, за умови, що герой сну був зовні привабливим. Відштовхуючий вигляд незнайомця або помітні фізичні недоліки, навпаки, віщують смуток і розчарування в комусь із близьких.

Тлумачення сну з поцілунком по соннику Ванги

Ясновидиця вважала, що поцілунок у сні обіцяє сновидінню швидке потепління у відносинах з родичами і наступ в його будинку довгоочікуваної атмосфери миру і спокою. Крім того, в найближчому майбутньому напевно виникне необхідність прийняти складне рішення або зробити доленосний вибір. Якщо керуватися здоровим глуздом і добре все обдумати, то для сновидця зміни обернуться найкращим чином.

Для юної дівчини пристрасні поцілунки в мріях означають неминучі переживання і тривоги за коханого хлопця.

Поцілунок в ісламському соннику

Якщо приснилося, що ви осыпаете когось поцілунками в непроглядній темряві, то наяву будьте готові до безпідставних обвинувачень з боку недоброзичливців і незаслуженим глузуванням.

Побачений поцілунок батька говорить про непідробною гордості близьких вашими досягненнями. Однак поцілунок покійного батька в сновидінні попереджає про підступні плани вашого ворога.

Палкий поцілунок — до краху ілюзій

Тлумачення сну по подробиць

Намагаючись зрозуміти, до чого приснився поцілунок, важливо згадати всі деталі сновидіння. Саме від нюансів залежить точне значення пригрезившегося прояву ніжних почуттів.

Французький поцілунок (пристрасний)

Палкий поцілунок у сні обіцяє швидке крах ілюзій. Можливо, останнім часом ви трохи відірвані від дійсності, літаєте в хмарах і дивіться на світ крізь рожеві окуляри. Сон попереджає, що ірраціональне і інфантильне ставлення до життєвим обставинам і сліпа довіра до людей можуть призвести, як мінімум, до жорстокого розчарування.

ВАЖЛИВО: Побачивши такий сон, ви повинні зберігати пильність при укладання важливих угод, а також уникати відвертих розмов з малознайомими людьми.

Побачений пристрасний поцілунок може передувати і складнощів в любовних відносинах, конфліктних ситуацій, серйозних сварок і довгої розлуки.

Якщо французький поцілунок у сні відбувся за вашою ініціативою, то в реальності великий ризик потрапити в неприємну халепу.

Поцілунок з дівчиною

При тлумаченні сну, в якому запам’ятався поцілунок з дівчиною, важливо враховувати її зовнішність і вік. Якщо вам пригрезился палкий поцілунок з юною дівчиною, то наяву у вас може прокинутися жага наживи і змусити укласти якусь нечесну угоду. Якщо ви цілувалися з запаморочливою красунею, очікуйте поліпшення фінансового добробуту. Відразлива зовнішність дівчини в такому сні передвіщає проблеми зі здоров’ям.

Поцілунок з колегою

Якщо вам приснився поцілунок з колегою по роботі, це може стати серйозним попередженням. Можливо, саме ця особа розпускає неприємні чутки і плете підступні інтриги за вашою спиною. Важливо звернути увагу на поведінку колеги наяву і своєчасно припинити можливі спроби вас обмовити, інакше ви ризикуєте опинитися в малоприємної ситуації.

Поцілунок з колишнім або колишньої

Побачений поцілунок з колишнім любовним партнером може застерігати від скоєння ганебного вчинку. Таке сновидіння ще й символізує вашу незадоволеність нинішнім становищем і життям в цілому. Можливо, підсвідомо ви не можете відпустити минуле, що заважає жити повноцінно і щасливо в сьогоденні.

Поцілунок в шию

Побачений поцілунок в шию може свідчити про наявність проблем у спілкуванні з протилежною статтю. Наяву вам варто відкинути всі потаємні страхи, сумніви і вагання, щоб налагодити особисте життя.

Поцілунок від одного в щоку — поганий знак

Бачити цілуються

Якщо в сновидінні ви були в ролі стороннього спостерігача і побачили пристрасний або ніжний поцілунок незнайомих людей, значить в реальності вам доведеться зіткнутися з самотністю і тугою, постійно спостерігати за чужим щастям, не маючи власного. Знадобиться чимало зусиль, щоб змінити хід подій у кращу сторону.

Якщо уві сні ви стали свідком наполегливого поцілунку чоловіки і жінки, то наяву скоро відчуєте негативні емоції, неприязнь до якоїсь людини. Також сновидіння може вказувати на випробовуваний вами дефіцит уваги від коханої людини.

Якщо в сновидінні ви споглядали, як улюблений чоловік цілує когось іншого, значить наяву ваша друга половинка, мабуть, приховує зраду. Однак причиною такого сну може послужити ваша власна ревнощі і постійне підозра в невірності партнера. У будь-якому випадку варто з’ясувати безпідставні ваші побоювання, щоб не погіршити ситуацію.

Цілуватися з одним

Поцілунок з одним в губи уві сні обіцяє незабаром приємні події наяву. Однак, якщо ви відчуваєте до тому, що наснилося зовсім не дружні почуття, греза може лише відображати ваші власні потаємні бажання.

Отримати від одного поцілунок в щоку або лоб в сновидінні – поганий знак, що несе неприємності у спілкуванні з оточуючими. Якщо не хочете непорозумінь і конфліктних ситуацій, то в найближчому майбутньому уважно стежте за своїми словами і вчинками.

Повітряний поцілунок

Отримати або подарувати повітряний поцілунок в сновидінні може дуже романтична і ранима натура. Такий легковажний сон може означати відсутність у сновидця готовності до серйозних стосунків з протилежною статтю.

Цілуватися з одруженим чоловіком

Цілуватися з чужим чоловіком у сні – отримати явну застереження від аморального поведінки і порочних спокус наяву.

ВАЖЛИВО: Не варто ігнорувати таке попередження. Не дозволяйте сліпої пристрасті затуманити розум, адже піддавшись спокусі, ви ризикуєте сильно розчаруватися.

Неприємний або небажаний поцілунок

Якщо побачений поцілунок виявився неприємний або відбувся проти вашої волі, це свідчить про наявність звички підкорятися чужій волі. Таке сновидіння натякає на необхідність терміново знайти упевненість в своїх силах, частіше відстоювати свою позицію і брати ініціативу в свої руки.

Поцілунок від померлого

Сновидіння не несе поганих ознак, тільки якщо приснився дуже близький померлий. У такій ситуації сон – це остаточне прощання з рідною людиною. В інших випадках поцілунок з покійником не обіцяє нічого хорошого. Він може передвіщати швидкі неприємності в справах, тому в реальності краще утриматися від рішучих дій на деякий час. Також сновидіння може стати передвісником серйозних проблем зі здоров’ям. Однак не варто смиренно чекати недуги, краще прийняти профілактичні заходи, щоб уникнути ускладнень.

Перший поцілунок

Пригрезившийся перший поцілунок свідчить про легкої ностальгії і меланхолічність у настрої сновидця. Можливо, наяву ви відчуваєте сильну тугу за щасливим моментів минулого і шкодуєте про неможливість відчути колишні емоції.

«Поцілункові» сновидіння мають безліч трактувань і далеко не завжди віщують радісні події наяву. Важливо не забувати, що навіть дивні і неприємні сни часом допомагають уникнути прийдешньої біди, якщо правильно їх тлумачити.

Сонник - тлумачення снів