До чого сниться обручку – сонник, знайти або втратити кільце, зламане тріснуте кільце тлумачення сну

У відомій пісні є слова: «обручка — непросте прикраса». Цей необхідний для союзу закоханих атрибут пов’язує дві долі в одну міцно і надовго. Коли наречений і наречена надягають обручки одне одному, то роблять стародавній і таємничий весільний ритуал. А що, якщо прикраса приснилося незамужнему людині? Чи вагітній жінці? Що очікувати від майбутнього в такому випадку?

Якщо чоловікові подарували кільце — нехай чекає успіху в бізнесі

Обручка — у соннику Міллера

В цілому, побачити в сні коштовність на руці говорить про нових починаннях. Потрібно правильно оцінювати свої можливості, і тоді неодмінно чекає успіх. Якщо дівчина побачила уві сні яскраве і блискуче кільце, то це означає, що в житті її не чекає багато турбот і супутник буде завжди їй вірний.

Якщо ж воно виглядає зламаним, то на шляху буде багато печалей, це можуть бути проблеми, як в особистому житті, так і в роботі.

Купувати в сні прикраса — до спокійного життя, якщо ж виріб подарували,то для жінок — це нові цікаві стосунки, для чоловіків — успіх у бізнесі. Якщо дарувальником виступаєте Ви самі, то скоро Ви можете зробити необдумані вчинки або купити непотрібні речі. Помітили уві сні прикраса на руці вашого друга або знайомого — значить не занадто серйозно ставитеся до чужим обіцянкам. Також сон може сигналізувати про можливу зраду близьких друзів.

Побачити обручку по соннику Ванги

Форма обручки символізує коло яких-небудь подій і невирішених проблем. Якщо Ви надягаєте його на палець своєму супутнику життя, це може говорити про ваших сильних почуттях та глибокої прихильності і про те, що ваші обіцянки завжди виконуються. Якщо уві сні Вам одягає кільце незнайома людина, скоро вирішиться якась серйозна проблема у вашому житті та допомога з несподіваного джерела.

Якщо у своїх сновидіннях Вам важко підібрати потрібний вам розмір прикраси, значить на даному життєвому етапі у Вас немає серйозних почуттів до кого-небудь.

Якщо уві сні впало кільце з пальця — це поганий знак. Насправді Вам легко зрадити коханої людини або не стримати своє слово. До того ж можна поплатитися за цей крок серйозним випробуванням.

Обручку по тлумаченню ісламського сонника

Якщо вагітна жінка побачила у своєму сновидінні золотий перстень, найімовірніше вона носить під серцем хлопчика.

Якщо Вам приснилося дерев’яне прикраса, придивіться уважно до своїх друзів або знайомих, серед них є лицемір.

Бачити у своїх видіннях срібний аксесуар — стати в житті благочестивим і релігійною людиною.

Самотній дівчині приміряти вінчальний аксесуар на палець — до заміжжя.

Носити його на нозі — до турбот і клопотів, а в гіршому випадку до проблем із законом.

Так як кільце символізує багатство і велич, то спостерігати в сні псування ювелірного виробу — до неприємностей. Якщо воно зламалося у чоловіка, це свідчить про швидке розставання з дружиною. Для жінок поломка прикраси говорить про зміни в житті. Погано, якщо вироби випадає камінь, тоді це може сигналізувати про серйозні життєві негаразди, для вагітних жінок — про можливу втрату дитини.

Вагітній побачити таку прикрасу у сні — до народження хлопчика

Комусь привиділося уві сні обручку?

Незаміжньою

Якщо кільце уві сні побачила незаміжня дівчина, то незабаром їй зроблять пропозицію руки і серця. У майбутньому шлюбі все буде гладко і гармонійно.

Вагітній

Для вагітної жінки побачити вінчальний атрибут— до народження здорового сина.

Заміжньою

Для жінки, яка перебуває у шлюбі побачити золоту прикрасу уві сні — це привід замислитися над відносинами з чоловіком. Якщо уві сні ваш звичний аксесуар яскравий і блискучий, то можете бути впевнені у відданості вашого супутника життя. Якщо одягаєте прикрасу собі на палець, то це сигнал звернути увагу на чоловіка, він потребує підтримки.

Чоловікові

Якщо золоту прикрасу приснилося чоловікові, то для нежонатого парубка це означає нові зобов’язання, наприклад, підвищення по службі. А якщо чоловік у своїх сновидіннях купує два кільця або тримає їх в руці, це до швидкої весіллі. Якщо молодий чоловік побачив перстень на руці іншого чоловіка, значить буде запрошеним гостем на його одруження.

Якщо чоловік, не пов’язаний узами шлюбу уві сні втратив прикраса і не може його знайти, то нинішні відносини можуть зійти нанівець. А якщо такий сон приснився одруженому чоловікові, то він може почати безпричинно ревнувати свою половину.

Сон про обручку в подробицях

Велике обручку

Прикраса великого розміру для дівчини вважається символом щастя і благополуччя. У житті її чекають дорогі подарунки. Але якщо Вам приснилося велике, але тьмяне або деформований прикраса, то наслідки будуть протилежними. Це можуть бути конфлікти і суперечки з чоловіком, невірність партнера.

Міряти кільце

Сон про примірці обручки може говорити про швидке наближення щасливих моментів. Можливо, Вас очікує матеріальне благополуччя або зустріч з людиною, з яким надалі вас чекають близькі стосунки. Якщо Ви приміряєте чужий аксесуар у своїх видіннях, то це може свідчити про тязі до забороненого плоду.

Лопнула кільце нічого хорошого не обіцяє

Втратити кільце

Якщо приснилося, що Ви втратили коштовність, то одиноким молодим людям це віщує нерозділені почуття до іншої людини. Якщо ви знаходитесь у відносинах, то можливо,належить швидке розставання з вашої пасією. Тих, хто скріплений шлюбними узами, сон попереджає про те, що в сімейному житті виникнуть труднощі.

Сон де дарують обручку

Отримали вінчальний аксесуар в подарунок? Скоро коханий зробить пропозицію руки і серця. Якщо уві сні прикраса було великим і гарним,то це станеться досить швидко.

Лопнула кільце

Приснилося лопнула обручку — для сімейних людей настане важка пора, а для закоханих чекає розрив відносин. Якщо воно лопнуло на руці близької людини, то для нього настане конфліктний період.

Знайти обручку

Уві сні Вам пощастило знайти обручку ювелірний виріб? Це ознака вдалого повороту в долі, чекайте на зустріч зі своєю половинкою або наближається заміжжя.

Якщо приснилася коштовність, яку знайшли в посуді, то матеріальне становище зміниться в кращу сторону. А бачити знайдене на дорозі прикраса — знайомство з людиною, яка допоможе у вашій кар’єрі. Якщо Ви знайшли обручку виріб у власному ліжку, то в найближчому майбутньому зустрінете свого судженого.

Чуже обручку

Практично в кожному соннику чуже весільна прикраса розглядається як символ нової любові і успіху. Якщо воно красувалося на вашому пальці, скоро у Вас з’явиться новий обранець. Аксесуар, який виявився для вас малий чи великий, говорить про те, що ви швидше потоваришуйте зі своїм новим супутником, ніж вступите з ним у близькі стосунки. У своїх снах Ви присвоїли собі чуже виріб? Згадайте, хто пообіцяв вам щось і не виконав? Скоро цей чоловік виконає ваше прохання.

Не відмахуйтеся від своїх нічних сновидінь. Обручку приснилося Вам, щоб Ви задумалися про те, що на даний момент відбувається у вашій долі. Для однієї людини на даному етапі важлива особисте життя, для іншого — соціальний статус. Тому якщо Вам приснився вінчальний аксесуар, зверніть пильну увагу на себе і своє оточення.

Сонник - тлумачення снів