До чого сниться ліфт – сонник, підніматися вгору, їхати вниз, падати або застрягти в зламаному ліфті уві сні

Побачити ліфт уві сні, означає більше зрозуміти свої можливості. Предмет відображає внутрішній стан і символічно вказує на подальші можливості. Обов’язково треба запам’ятати всі нюанси сну. Це допоможе більш точно і правильно витлумачити мрії.

Ліфт по соннику Міллера

Згідно соннику цей символ характеризує ваші подальші прагнення. Об’єкт показує, що ви хочете досягти чогось більшого в житті піднятися, поліпшити своє життя і підвищити свій статус. Варто згадати, куди в нічних мареннях рухалася кабінка.

У соннику Міллера йдеться, якщо пересуватися на ліфті вгору, то наяву можна розбагатіти або добитися високого становища, а якщо опуститися на останній поверх, то нещастя скоро наздоженуть.

Важливо! Якщо ліфт зупинився, то вам може загрожувати небезпека. Варто бути уважніше.

Якщо ліфт підіймається, то і удача вам благоволить

Тлумачення сну про ліфт в сонник Ванги

Вас супроводжує Удача. Ліфт піднімається, значить варто очікувати удачі в справах. Настала біла смуга в житті. Удача буде супроводжувати у всіх починаннях, не можна упускати виникаючі можливості.

Але якщо ви опускаєтеся у кабінці ліфта, то наступають важкі часи. Неприємності зваляться на вас одна за одною. Знадобиться запастися часом і докласти чимало зусиль, щоб все виправити і повернути фортуну на свій бік.

Застрягти в ліфті – небезпека, яку складно буде уникнути в реальності. А якщо ви самі витягуєте людей, то будьте уважні до ваших близьких, їм скоро буде потрібна допомога.

Ліфт в ісламському соннику

Це пристосування, за допомогою якого можна рухатися вгору і вниз. Людина при цьому ніяких зусиль не докладає, предмет переміщається механічно.

Підйом, як правило, уособлює приховане бажання сплячого змінити хід подій, поліпшити його. Але здійснити це можна за рахунок зовнішніх факторів.

Рух вгору – добра доля, кар’єра буде процвітати, кожне починання по плечу. Рух на ліфті вниз – так і наяву людина повільно опускається. Причину невдач треба шукати в собі, своїх вчинках і страхи.

Предмет виражає наше ставлення до інформації, то, як ми з нею справляємося. Опускання шахти – рух до несвідомого, підйом механізму – прагнення до духовної вершини.

Падаючий ліфт — поганий знак

Кому приснився ліфт?

Підлогу сплячого теж важливий для правильного розбору сновидіння. Якщо жінці сниться в кабінці ліфта чоловік, а чоловікові – жінка, це означає, що ви боїтеся вступити в інтимний зв’язок з знайомим вам людиною, через страх громадського осуду. Визначник, що важливіше: особисте щастя або загальноприйняті норми моралі.

Жінки

Коли дівчина бачить у сні, що закриваються дверцята ліфта, значить, вона приховує наявність коханця. Також бачити цей предмет – успіх у справах. Відчиняються двері – поява нових можливостей. Якщо ліфт падає, то відповідно – це поганий знак.

Чоловікові

Вважається, що коли представнику сильної статі наснилися поєднуються стулки ліфта – це може передвіщати бурхливу оргію. Також бачення обіцяє кар’єрне зростання і успіхи в переговорах. Заповнене приміщення – потрібні зусилля для реалізації проектів.

Тлумачення сну по подробиць

Те, як приснився ліфт, в який бік він рухався, яким був, може розповісти багато.

Підніматися (їхати вгору) на ліфті

Особливо важливу увагу потрібно приділяти напряму руху, якщо ви їсте вгору, значить, всі проблеми будуть вирішені, але з чиєюсь допомогою. За сонником піднятися дуже високо, і вийшовши з кабіни опинитися у великому світлому приміщенні – чекати великої удачі.

Якщо трудоголікам і кар’єристам присниться, що підйомник прагне вгору, значить підвищення по роботі не за горами.

Увага! Відповідно до іншого тлумачення, якщо підніматися повільно, то події будуть розвиватися несподівано і стрімко швидко. Побачений швидкий підйом, навпаки, пророкує складності в справах і повільний хід подій.

Приїхати на останній поверх – в реальності, приховати правду від свого оточення, заради блага дорогої людини.

Якщо ліфт на величезній швидкості мчить вниз — скоро Ви зустрінете важливого людини

Їхати вниз на ліфті

Уві сні людина опускається вниз, значить, зміни в житті будуть відбуватися дуже повільно. Сонник попереджає, що з’являться проблеми, які ви не будете в змозі вирішити.

Працює такий сон може передвіщати пониження в посаді або навіть звільнення.

Коли у мріях ліфт на величезній швидкості рухається вниз, пам’ятайте, що скоро ви зустрінете людину, яка кардинально змінить життя. Світогляд зміниться і вже не буде колишнім, а новий знайомий стане душевно близьким.

Застрягти в ліфті (сон про зламаний ліфт)

Такі мрії можуть свідчити, що в дійсності ваші справи в підвішеному стані не визначеності.

Якщо кабіна зупинилася, то будьте обережні, наяву вас може підстерігати небезпека.

Згідно сонником, сюжет в якому сплячий застряг у ліфті, віщує обман. Може бути в найближчому майбутньому буде здійснена покупка, а товар виявиться неякісним. Так що варто почекати з шопінгом. Не треба марно витрачати гроші.

Після таких сновидінь слід прислухатися до себе, ви намагаєтеся вирішити свої труднощі за рахунок інших. Ви можете самі з усім впоратися, але перекладаєте весь тягар відповідальності на інших осіб. Вам не вистачає впевненості, вірте в себе і докладайте більше зусиль, і все вийде.

Падіння ліфта

Ліфт падає вниз, а сплячий не встиг вийти. Згідно соннику в реальному житті людина дивом уникне напасті. Але ще гірше падати разом з кабінкою. Доля підготувала один з найгірших періодів. Будьте обережні.

Падіння відображає психічний стан людини. У нього є душевні травми. Його спіткало розчарування, і можливо людина перебуває в депресії або на межі зриву. Він хоче, щоб йому хтось допоміг впоратися з ситуацією, але в дійсності йому самому треба знайти відповідь на питання. Буде багато випробувань, які треба подолати. Можливо, ви втратили надію створити міцну сім’ю.

Чекати ліфта уві сні

Бездіяльність і ступор, виходом є проявити себе в чому-небудь.

Уві сні натиснути кнопку і чекати, означає, що попереду очікується багато роботи. Всі сили і час необхідно зосередити на виконанні певного завдання. Чекає велика робота, тільки вам потрібно буде виконати.

А якщо уві сні стояти перед дверима, значить боятися зробити крок. Потрібно визначитися, та ухвалити серйозне рішення, яке вплине на майбутнє. Але страшно оступитися, вибрати неправильний шлях і постраждати.

Коли спиш і чуєш шум наближається ліфта, то будеш мати секретними відомостями. Незабаром з’являться таємні дані, які змінять життя.

Побачити в сні скляний ліфт віщує, що Ваші плани набуде розголосу

Шахта ліфта

Символ нестабільності, труднощів і випробувань. Це попередження бути більш обачним і обережним. Можливо, з’являться фінансові та матеріальні труднощі. Ймовірно, піде загроза і сновидінню необхідно бути більш акуратним і проявляти пильність. Але не варто приймати поспішні рішення. Всі дії треба обдумувати і прораховувати на кілька ходів вперед. Так можна уникнути багатьох проблем.

Якщо раптом ви впали в шахту, то проявляйте більше рішучості, інакше вас поглине рутина. Знайдіть сили їй протистояти і розвивайтеся духовно.

Висіти над шахтою – нестабільність. Більше дій, ставте цілі і досягайте їх.

Скляний ліфт уві сні

Плани і наміри стануть відомі та отримають широкого розголосу. Ваші думки будуть для оточуючих як на долоні. Побільше скритності і не довіряти стороннім, секретами ділитися краще з близькими.

Є й інше тлумачення, згідно йому очікується отримання нових знань, корисної інформації. Скористайтеся їм на благо. Дані допоможуть реалізувати цілі і досягти бажаних вершин.

Отже, цей предмет полегшує наше життя, а уві сні допомагає орієнтуватися в майбутніх подіях. Це символ нових починань, успіхів та поразок. Відкривши сонник, і правильно витлумачивши значення ознаки можна допомогти собі в реальних будні.

Сонник - тлумачення снів