Займатися сексом у сні – до чого сниться такий сон? Розберемо по сонникам

Сновидіння з еротичним змістом – досить часте явище в нічних мареннях людини. Для того, щоб зрозуміти до чого приснилися пестощі, обійми, поцілунки і відвертий статевий акт, необхідно згадати максимальна кількість подробиць нічного бачення і звернутися за трактуванням до сонникам.

Сонник Міллера

На думку Міллера, розшифрувати сон з інтимною близькістю можна наступним чином:

 • якщо процес приносив задоволення і насолоду сновидінню – наяву не варто побоюватися проблем або труднощів;
 • якщо під час статевого акту переважали негативні емоції, сновидінню варто подумати про наявних відносинах, ймовірно, що в партнері його давно не влаштовує;
 • секс інших людей – до серйозних труднощів у сімейному житті, які виникнуть із-за дій сновидця.

Сонник Ванги

На думку Ванги, якщо уві сні довелося випробувати насолоду від процесу сполучення – це хороший знак, що передвіщає підвищення на службі, благополуччя в сім’ї або вигідну угоду. Якщо статевий контакт викликав негативні емоції – це до неприємних змін у житті.

Ісламський Сонник

Ісламський сонник, навпаки, вважає, що задоволення від занять любов’ю у сні – поганий символ, що передвіщає неспокій і смуток в реальності. Якщо статевий акт так і не відбувся – це віщує радісні вести і приємні сюрпризи.

Кому приснився секс?

Для дівчини

Для молодої дівчини побачити секс у сні – до необхідності домагатися поваги у своєму оточенні близьких і колег. Побачити в якості партнера колишнього хлопця – до тузі за зруйнованим відносин.

Для жінки

Якщо сон довелося побачити зрілої жінки – це означає вірність коханому чоловікові. Якщо сексуальний контакт у сні був з одруженим чоловіком – сновидице належить розчарування у своєму нинішньому партнерові і втрат.

Для вагітної

Для майбутньої мами цей сон означає катастрофічну нестачу сексуального життя в реальності. Швидше за все, жінка сумує за минулим часам і еротичних пригод.

Для чоловіка

Побачити секс з дружиною – поганий знак, що віщує розлад в парі, для запобігання якого слід вживати дії вже зараз. Заняття любов’ю з незнайомкою – до радісним і щасливим подіям, ймовірно, сновидець отримає великий прибуток і налагодить відносини з коханою.

З ким був секс у сні?

З чоловіком

Сексуальні відносини під сні з чоловіком можна трактувати по-різному:

 • глибоке насолоду від процесу – до повної задоволеності поточної життям і явною страху змін;
 • якщо секс не задовольнив – ймовірно, підсвідоме бажання розлучитися з чоловіком і набридлими обов’язками домогосподарки.

З чоловіком

Побачити секс з красивим чоловіком – до здійснення всіх планів і мрій у найближчому майбутньому.

З колишнім (хлопцем або чоловіком)

Побачити як статевого партнера свого колишнього – знак того, що сновидица досі відчуває теплі почуття до нього і не може забути колишнього коханого.

З дівчиною

 • Для дівчини побачити одностатевий секс – до майбутньої участі в сумнівній авантюрі або інтризі, причому це відбудеться за чужий ініціативи.
 • Якщо секс з красивою дівчиною довелося побачити чоловікові – це сприятливий знак, що передвіщає благополуччя у відносинах з коханою.

З дружиною

Побачити дружину в якості статевої партнерки уві сні – поганий знак, що віщує великі неприємності на службі і сімейні проблеми.

З жінкою

Зріла жінка, з якою у сні відбулася інтимний зв’язок – попередження сновидінню про сумні події в майбутньому.

З померлою людиною (небіжчиком)

Такий сон пророкує сновидінню невдалий шлюб, який буде укладено поспішно і принесе чимало горя обом супргуам.

З незнайомим (чужою людиною)

Сновидіння пророкує великі зміни в житті, які стануться зовсім скоро.

З коханим

Інтимна близькість з коханою людиною – до зміцнення відносин в реальності. Ймовірно, парі вдасться вдихнути в свої відносини нові сили і додати родзинку, яка зробить відносини теплими і міцними.

Зі знайомим

Сон передвіщає поїздку або зміну місця проживання. Також імовірна зміна пріоритетів, яка відбудеться завдяки людині, побаченого уві сні.

З батьком

Сонник попереджає, що таке бачення, попереджає дівчину про проблеми в пошуку постійного партнера. Можливо, сновидица порівнює своїх кавалерів з татом і ніяк не може знайти нікого схожого.

Голою

Побачити себе голим у сні – до невдоволення собою і бажанням сховати свої погані якості за будь-яку ціну. Також сонник вважає, що сюжет цього сну – відображення побоювань сновидця про те, що його справжнє обличчя скоро відкриється.

З коханцем

Побачити пристрасний секс з коханцем – до повної гармонії і взаєморозуміння зі своїм партнером в дійсності. Можливі приємні сюрпризи та подарунки від другої половинки.

З братом

Секс з братом трактується, як теплі і дружні стосунки в сім’ї сновидця. В разі проблем чи неприємностей сновидець завжди зможе розраховувати на допомогу сім’ї.

З колегою

Побачити секс з колегою по роботі або з начальником – до прояву в реальному житті заздрості і бажанням завоювати владу. Також сон може передвіщати несподівані турботи і клопоти. Слід звернути увагу на розмови уві сні – можливо в них криється якась підказка сновидінню.

З сином

Зносини з рідним сином – до неправильних рішень, які прийме сновидица. Це негативно позначиться на подальшій долі, тому сонник рекомендує виявити обачність і пильність в реальному житті.

З двома

Побачити себе учасником статевого акту з двома партнерами – знак того, що сновидець занадто залежний від колективу і схильний до страху самотності. Сонник рекомендує частіше прислухатися до своєї інтуїції і діяти згідно з власним думку.

На людях

 • Таке сновидіння є віддзеркаленням прагнення виставлення напоказ своїх почуттів та емоцій. Можливо, сновидець виявляє недостатню мудрість і підсвідомо хоче отримати пораду чи рекомендацію від третьої особи.
 • Також сон може бути результатом того, що сновидець самотній і намагається звернути на себе увагу.
 • Чоловік, займаючись сексом в громадському місці, в реальності прагне до демонстрації своєї переваги оточуючим, що в підсумку може привести його до самотності.
 • Для жінки сон є недобрим передвісником пліток і інтриг від недоброзичливців, з-за яких вона втратить свій авторитет.

У воді

Займатися любов’ю у воді – знак того, що дуже скоро сновидця захлиснуть нові емоції з головою. Оскільки вода – це символ емоційної і почуттєвої сфери, зовсім скоро сновидця закрутить у шаленому вирі почуттів:

 • якщо серце сновидця в даний момент вільно, в найближчому майбутньому йому належить доленосне знайомство з представником протилежної статі, яке виллється у міцні стосунки.
 • якщо сновидець вже знайшов свою половинку – відносини в парі зміцняться, і почуттів відкриється «друге дихання». Сонник рекомендує насолоджуватися цим періодом і намагатися зберегти його як можна довше.

З родичем

Побачити родича в своєму ліжку – до ностальгії за минулим рокам дитинства і молодості. Можливо, сновидець незадоволений своїм нинішнім життям, сумує по людям з минулого і по собі « в минулому». Сонник рекомендує не зациклюватися на цьому – минулого не повернеш, слід подумати про своє майбутнє, поставити нові цілі й рухатися до них.

З повією

Сновидінню наяву належить нетривалий період безтурботного щастя, але незабаром він зміниться нездужанням, а лікарі діагностують серйозне захворювання. Сонник рекомендує стежити за своїм здоров’ям і не затягувати з відвідуванням лікаря при найменших ознаках нездужання. Це дозволить діагностувати хворобу на початковому етапі і істотно полегшити її лікування.

Побачити, як інші займаються

Стати свідком сполучення інших людей – до успіху і везіння у будь-яких починаннях.

Хочеться

Якщо в сні дуже хотілося сексу, але зайнятися їм так і не вдалося – це говорить про те, що сновидець незадоволений своїм життям і поточними відносинами. Настав час відпочити і добре обдумати все, що відбувається в житті.

Для того, щоб правильно розшифрувати значення сну, необхідно згадати всі деталі і нюанси нічного бачення. У більшості сонників образ трактується цілком благополучно, але не варто зневірятися, якщо сон передвіщає негативні події. Сон може лише попередити людини про можливий розвиток подій, але все в руках сновидця!

Сонник - тлумачення снів