Сон з середи на четвер – що означає, до чого сниться збудеться чи ні?

Медичною наукою доведено, що під час сну людський мозок аналізує інформацію, отриману протягом минулого дня. І часто саме сновидіння можуть підказати нам про майбутні неприємності.

Нерідко сновидіння в ніч з середи на четвер відображають майбутнє протягом відносин сплячого з оточуючими його людьми — вдома, на роботі, навчанні. Але в цілому, ці бачення не пророкують великих небезпек і перипитий.

Бувають віщими сни в ніч з середи на четвер?

Якщо Ви своє сновидіння запам’ятали, і він мав розгорнутий сюжет з Вашою участю, то він обов’язково виявиться віщим. Якщо ж після пробудження Ви не можете згадати побачене вночі у сні Ви не грали головній ролі, а були лише спостерігачем, то такий сон не збудеться.

Але точно одне — будь-який сон тим чи іншим чином відіб’ється у Вашому житті. Ось тільки в який день тижня цього очікувати? У таких випадках астрологи звертаються за допомогою до семикінцевою магічною зірці. Її лінії з’єднують планети між собою. Меркурій в цій зірці пов’язаний з Сонцем і Сатурном, значить чекати втілення сну в реальність слід у вихідні.

Якщо сновидіння Вам сподобалося і Вам було приємно його дивитися, то Ви можете самостійно збільшити шанси його здійснення. Для цього існує ряд правил, яких потрібно дотримуватися в такому випадку:

1. Не поспішайте вставати з ліжка, коли прокинетеся, а прокрутити в голові фразу: «Цей сон – найкращий момент життя, що чекає мене попереду». Тільки потім встаньте з ліжка, поклоніться 3 рази і уявіть собі сон, який побачили.

2. Сон збувається, якщо Ви плутаєте його з реальністю. Але як тільки Ви зрозуміли, що це не наяву, то перекиньтеся на інший бік і постарайтеся знову заснути.

3. Якщо Ви прокинулися і зрозуміли, що не можете згадати сон, але знаєте, що він був приємним, не поспішайте засмучуватися — нічні бачення в кожному випадку залишилися у Вашому підсвідомості, але для їх втілення необхідно сказати фразу: «Я не пам’ятаю, але всередині мій сон керує моїми діями». Після них ви відразу станете пригадувати деталі бачення, і у Ваше життя прийдуть удача і добро.

Якщо Вам снився неприємний сон чи Ви бачили кошмар, то для того, щоб бачення не повторилося наяву, дотримуйтесь кількох порад:

1. Після пробудження нічого не бійтеся — це всього лише Ваша уява.

2. Якщо все-таки Вам важко заспокоїтися і прийти в себе, то прийміть позу лотоса, витягніть руки вперед і тричі голосно повторіть слова: «Не вірю!».

3. Робіть все навпаки тому, що Ви бачили уві сні. Пам’ятайте — немає такої енергії, яка змогла б здобути перемогу над Вашими стараннями. При сильному бажанні Ви здатні змінити не тільки своє сьогодення, але і майбутні події.

4. Не намагайтеся знайти тлумачення неприємного сновидіння. Візьміть курс на оптимістичний лад і продовжуйте проживати настав день так, як ніби Ви не відчували страху.

Про що сняться сни з середи на четвер і що вони означають?

Бачення, пов’язані зі здоров’ям попереджають про можливе недугу. Якщо уві сні Ви здаєте аналізи або проходите якісь діагностична процедури, то повторіть це і в реальному житті. Якщо ж Ви бачили, що Вас скосила важка хвороба, то наяву слід зайнятися профілактичний заходами.

Підвищення температури тіла уві сні — Вам належить перенести вірусну інфекцію.Навпаки, низька температура означає, що у Вас є якісь проблеми з травною системою. Лікарі й медсестри в сні роблять попередити Вас про можливі неприємності — будьте уважні до свого організму. Побачили лікарняну палату — чекайте травмоопасного періоду.

Якщо уві сні до Вас прийшов ваш чоловік, то постарайтеся пригадати, які емоції він виявляв — вони є своєрідним підказками про його ставлення до Вас наяву. Його посмішка означає впевненість у Вас і говорить про те, що він не сумнівається, що Ви від нього до кого-то підете.

Скупа чоловіча сльоза таїть в собі бажання розповісти Вам про щось сокровенне і хвилюючому, але поки він не хоче цим ділитися. Вам потрібно розташувати чоловіка до себе, і тоді він довірить Вам всі свої таємниці. Якщо уві сні Ваш партнер кличе Вас на побачення, то варто чекати романтичного вечора і в реальному житті. Радісні почуття чоловіка в нічному видінні говорять про його довіру Вам в реальному житті.

Якщо Ваш сон чоловік увірвався з букетом та подарунками, то сміливо йдіть до нього в гості — Вас там чекає сюрприз. Оголений чоловік хоче сказати Вам, що на деякий час його потрібно залишити в самоті, щоб морально відпочити.

Сон, у якому Ви застаєте свого судженого за зрадою — хороший знак, який говорить, що чоловік Вам вірний і у нього не виникає думок про інших жінок, так як з Вами йому дуже добре.

Якщо Вам сниться хлопець, який подобається в реальному житті, згадайте, що він робив у сні. Якщо він звертає на Вас увагу і доглядає за Вами, то скоро справді полюбить Вас, і відносини будуть дуже пристрасними. Крім цього, такий сон можна розцінити як Ваші мрії про весілля, гарного чоловіка і міцному шлюбі. Але ставитися до цього способу потрібно як до знаку: пора брати бика за роги і бути трохи наполегливіше, інакше ви втрачаєте час і можливості.

 

Якщо вам довелося побачити в сні чарівного, харизматичного чоловіка, значить, попереду вас чекає вдалий час і матеріальний достаток.

Якщо вам приснився колишній хлопець, це означає, що він згадує Вас і сумує за вашим відносинам. Можливо найближчим часом він захоче повернути Вас, але гарненько подумайте, чи потрібно йти у нього на поводу.

Сновидіння про будинку пророкують домашні турботи і клопоти. Побачити свій будинок у сні під ранок — чекати початку трудового дня. Будинок, повний близьких людей, сниться в період переживань перед святкуванням великої події. А порожня необставленная квартира сниться в період самотності. Якщо вам сняться гості, то в найближчому майбутньому у своїй квартирі Ви будете зустрічати старих друзів. А брудна, неприбрана квартира говорить про те, що гості будуть бажаними, але неочікуваними.

Побачити себе з коханим під вінцем – знак вашої міцної зв’язку, тісних відносин. Святкування весілля іншої пари – приємною суспільство наяву, позитивні емоції. Якщо Вам сниться власне одруження, а в реальності Ви вже знайшли родину, то це варто розглядати як підтвердження ваших міцних відносин і глибокої довіри.

Якщо Вам сниться сон про Вашу роботу і при цьому Ви відчуваєте неприємні емоції (інтриги, конфлікти, невдачі і помилки) – за Вашою спиною ходять плітки, а начальство можливо хоче звільнити Вас. А ось радість і оптимізм, навпаки, обіцяють підвищення в посаді і збільшення заробітної плати. Отримати оригінальний подарунок на роботі – можливо, вам запропонують роботу, яка не має нічого спільного з вашої справжньою діяльністю.

Бачите себе в приємній обстановці, де ви можете відпочити і розслабитися – Вам необхідна перепочинок, потрібно відновлювати енергію.

Якщо уві сні Ви бачите себе учнем чи студентом, а може бути просто Вам снилися свої вчителі, коридори рідної школи або альма-матер — це знак того, що слід подумати про освоєння нових навичок, так як Ваших умінь і знань не вистачає для досягнення хорошого фінансового та соціального стану.

Покійні люди (особливо батьки) нерідко хочуть попередити нас про насуваються неприємності: аварії, втрата майна, грошей і т. д. Обов’язково прислухайтеся до таких «порад».

Якщо уві сні Вас вшановують і браво б’ють Вам, це найкращий знак — скоро вас чекає справжній стрибок по кар’єрних сходах і фінансах.

Висновок

В основному, сни з середи на четвер хочуть звернути нашу увагу на кар’єру і соціально-побутові стосунки, але не кожне сновидіння несе звістку про позитивні події. Якщо Ви побачили у ньому передбачення і без неприємностей то будьте, як можна більше, обережні.

Але запам’ятайте головне — Ваша доля у Ваших руках, і тільки Ви самі — коваль свого щастя, і ніхто і ніщо не зможе перебороти Ваші старання.

Сонник - тлумачення снів