В які дні збувається сон – по дням тижня, за місячним календарем

Зміст

До отриманої уві сні інформації потрібно ставитись з різною часткою серйозності. Трактування снів залежить від того, в який день тижня і під якою фазою місяця чоловік побачив уві сні той чи інший сюжет, явище або предмет.

В які дні збуваються сни?

З неділі на понеділок

Віщі сни в цю ніч сняться тільки людям, народженим в понеділок, під заступництвом сонячного альтер его — Місяця. Інші можуть не надавати особливого значення отриманої інформації. Нічого конкретного вони не дізнаються, трактувати побачене можна тільки з точки зору повсякденних турбот. Навіть якщо наснилося збудеться, воно не матиме впливу на долю.

В ніч з понеділка на вівторок

Якщо наснилася перемога, сон трактується як добрий знак. Вівторком управляє воїн Марс, і, прокинувшись в бадьорому стані духу, можна сміливо братися за нову справу. Якщо ж загальне враження від побаченого уві сні негативний, слід відкласти до кращих часів те, що планувалося почати.

Коли приснився конкретний сюжет, він може збутися в строк до десяти найближчих днів. На більш тривалий період дане передбачення не поширюється.

З вівторка на середу

Динамічний Меркурій протегує середовищі, тому сни, що приходять в цю ніч, не бувають спокійними. Якщо вже і сниться що з вівторка на середу, так справжній хаос. Незважаючи на велику кількість сюжетів, такі сни рідко бувають віщими. Тому якщо вже і присниться в таку ніч щось доленосне, то це буде очевидно і зрозуміло.

У ніч на четвер

Четвер «курирує» Юпітер — планета, що відповідає за кар’єру, ділове співробітництво, професійні навички. Ставлячись з увагою до того, що присниться в ніч на четвер, можна передбачити розвиток життєвих подій у цій галузі. Багато людей надають сновидінь саме в цю ніч велике значення.

Коли уві сні з середи на четвер людина бачить себе в оточенні дружніх людей, що діють заодно з ним, це означає визнання його ділових навичок і повагу серед колег. Протилежне значення має побачене запустіння і самотність.

В цю ніч можуть несвідомо прийти рецепти виходу зі складного фінансового становища чи вирішення конфліктної ситуації.

У ніч на п’ятницю

Велика ймовірність того, що побачене в цю ніч збудеться. «Королева» п’ятниці — Венера, керуюча аспектами особистим життям, бажаннями та емоціями. Загальний позитивний настрій у сні означає сприятливий розвиток подій. Негатив, тим більше, чорно-біле сновидіння попереджають про можливі труднощі, які належить обійти або подолати.

У ніч на суботу

Планета Сатурн в астрології відповідає за порядок, причинно-наслідкові зв’язки і править суботою. Ймовірність того, що прийшла уві сні цієї ночі інформація виявиться правдивою, 50 на 50. При цьому «підказки» будуть стосуватися не тільки самого сновідящого, але і його найближчого оточення. Збуватися стануть в найближчі дні.

У ніч на неділю

Головним днем тижня керує центральна фігура астрологічного хороводу — Його Величність Сонце. Особливістю снів на неділю являє їх моментальне виконання. Якщо сюжетом сновидіння судилося проявитися в реальному світі, то це відбудеться в той же день.

Головний «бонус» від Короля планет схоже на царственому великодушності: втілення підлягають тільки хороші прогнози. Якщо снилося щось прикре, неприємне, можна сміливо не звертати на це уваги — все одно не збудеться.

Чи збуваються сни за місячним календарем

Визначити, вночі на який день тижня приснився цікавий сон, досить просто. Кожен знає, який сьогодні день тижня. Однак, стверджують компетентні люди, важливіше юліанського синодичний (місячний) календар. Від того, в перші, п’яті або двадцяті місячну добу надійшло сновидіння, залежить його тлумачення.

За свій місячний цикл місяць проходить п’ять фаз. Місяць: місяць не видно. Неомения: перша поява місяця на небосхилі у вигляді вузького серпа. Третя фаза — перша чверть, коли на небі світиться тільки права половина місячного диска, ніч за ніччю збільшуючись в розмірі. Потім настає повня, і місяць сяє круглим «млинцем». У п’ятій фазі, так званої останньої чверті, відбувається поступовий відхід видимої частини місяця. Схожа на букву «З», кожну ніч вона стає все тоншим і тоншим, поки не зникає остаточно.

Місячна доба — це час від одного сходу місяця до наступного. Їх тривалість різна, на початку першої і в кінці останньої фази вона становить лише кілька хвилин. Інші місячні добу тривають по 24 з половиною години кожен. Тому, на відміну від календарного, місячний місяць має 29 з половиною доби. Останню половинку зазвичай позначають як 30-е добу.

Ось що говорить астрологія про сни, побачені в різні дні за місячним календарем.

Ніч перших місячних діб

Сон, швидше за все, здійсниться. Як правило, сни наповнені радістю.

Ніч друге місячних діб

Ніч віщих снів. Вони зазвичай несуть позитивні зміни. Навіть лякаючі події, які наснилися, можуть бути витлумачені в позитивному сенсі.

Ніч третє місячних діб

Сни не збуваються, побачені в них сюжети не знайдуть втілення в реальності, події не відбудуться.

Ніч четверте місячних діб

Сон обов’язково проявиться в реальному житті. При цьому збудеться як хороше, так і погане пророцтво.

Ніч п’яте місячних діб

Сон збудеться з великою часткою ймовірності. Якщо снилися конкретні події, не завжди слід сприймати їх буквально. Можливо, Космос алегорично посилає попередження про щось інше, що хвилює людину більше.

Ніч шосте місячних діб

Сон демонструє підсумок якихось процесів, хвилюючих сплячого. Це може бути результат причинно-наслідкових подій, що почалася деякий час назад, або якісний перехід на наступний рівень процесу, що відбувається далеко від сновідящого.

Ніч сьоме місячних діб

Побачена уві сні події можуть настати в реальному житті. Однак не слід чекати, що це відбудеться найближчим часом.

Ніч восьмих місячних діб

Шанс на втілення побаченого в реальність 50 на 50. Тому не варто на всі сто довіряти сведеньями, отриманим у сні.

Ніч дев’ятих місячних діб

Важлива ніч з точки зору розуміння майбутнього. Інформація, якою Всесвіт поділилася, дійсно цінна. Головне, правильно її інтерпретувати.

Ніч 10-х місячних діб

Сон цієї ночі — лише дзеркало поточного психоемоційного стану людини, не має відношення до пророцтв. Однак його розшифровка може виявитися вкрай корисна для самопізнання.

Ніч 11-х місячних діб

Якщо сон пророкує подія, то воно станеться через три доби. Як хороше, так і не дуже.

Ніч 12-х місячних діб

Через тиждень в реальне життя прийде те, що було побачене уві сні.

Ніч 13-х місячних діб

Кардинальна зміна в житті, якщо вона показана в сновидінні вночі 13-х місячних доби, станеться через десять днів. Це буде радісною подією, не завжди можна наперед сказати.

Ніч 14-х місячних діб

Сни збуваються, причому досить скоро.

Ніч 15-х місячних діб

Також ніч віщих снів. Причому побачене може збутися прямо на ранок.

Ніч 16-х місячних діб

Те, що присниться, обов’язково трапиться. Причому настільки точно в деталях, що може виникнути відчуття дежавю.

Ніч 17-х місячних діб

Цей віщий сон здійсниться на 19-е добу після перегляду. Потрібно бути готовим до того, що реальність точнісінько збігається з приснилося.

Ніч 18-х місячних діб

Якщо сон здійсниться, то тільки на двадцятий день від цієї ночі. При цьому відбувається, буде носити ту ж емоційне забарвлення, що і бачення.

Ніч 19-х місячних діб

Не завжди однозначний інформаційний потік. Найчастіше його істинний сенс стає очевидним лише через тиждень, на восьмий день. Але якщо правильно зрозуміти, що ж малося на увазі, буде можливість переконатися в її достовірності.

Ніч 20-х місячних діб

Зазвичай це радісний сон, провісник фінансових успіхів, здоров’я і щастя в особистому житті.

Ніч 21-х місячних діб

Сон обов’язково скоро збудеться, причому в ньому полягає підказка, як правильно себе вести.

Ніч 22-х місячних діб

Порожній сон. Нічого, що було б передбаченням або підказкою.

Ніч 23-х місячних діб

Не варто вірити побаченому ні секунди.

Ніч 24-х місячних діб

Абсолютно точне передбачення подій, які відбудуться через одинадцять днів.

Ніч 25-х місячних діб

Навіть якщо події, побачені в сні, збудуться, доленосного значення вони не мають.

Ніч 26-х місячних діб

Не несе негативу. Навіть якщо приснилося що-небудь неприємне, воно не збудеться.

Ніч 27-х місячних діб

Всесвіт «показує» уві сні тільки позитивні сюжети. Але не варто занадто радіти — крім хорошого ранкового настрою, це нічого не обіцяє. Сни, як правило, не справджуються.

Ніч 28-х місячних діб

Ніч віщих снів. З відкладеним ефектом — наснилося стане реальністю не раніше, ніж через 24 дні.

Ніч 29-х місячних діб

Сон — лише віддзеркалення внутрішніх переживань. Ніякого іншого сенсу в ньому немає.

30-е місячна доба

Віщі сни, побачені цієї ночі, здійсняться тільки через місяць.

 

Щоб дізнатися, які саме місячну добу приснився сон, можна зробити самостійні розрахунки. Для цього є особлива формула.

Але це не обов’язково. Які саме сьогодні місячні добу, зараз легко дізнатися з багатьох доступних джерел.

Сонник - тлумачення снів