Чи збуваються сни з суботи на неділю? ТАК! але є нюанси..

Можна сміливо відповісти, що збуваються і практично миттєво, швидше за все, в цей же день до обіду. Якщо ж ваша мрія не збулося в найближчі дні, то ви можете прибрати його в дальній ящик і не згадувати.

Однак існують розголосу і уточнення.

Якщо ви в суботу вирішили заснути до 12 годин ночі, і вам сниться щось пов’язане з вашим сімейним вогнищем, то в більшості випадків ймовірність на те, що це збудеться прирівнюється до 100%.

Можу порадувати тих людей, які народилися в понеділок, вівторок або середу, так як у вас більше шансів на здійснення реальність даного сну.

Але в той же час він не понесе ніякої користі для носіїв водяних знаків, тому можете нічого не чекати, а сприймати як звичайний фільм під час сну.

З більшою ймовірністю ваш сон стане віщим, якщо ви перед тим як лягти спати будете думати про пустелях, зірок або космічному просторі. Якщо ж хочете зворотну дію, то варто відтворити в своїй голові сніг і лід. Це не має якогось чіткого пояснення, але в більшості випадків працює.

Якщо вірити старовинним переказами, то для того, щоб сон був віщий, не слід про нього кому-небудь розповідати. Ви можете поділитися ним тільки після того, як він втілиться в життя.Тепер розглянемо значення того, що саме вам приснилося.

Ворожіння:

 • Відкрийте нове мило і кожен день його використовувати протягом усього тижня.
 • У суботу ввечері знайдіть у себе вдома натуральний гребінець і розчешіть їм волосся.
 • Якщо ви носили ремінь весь день, то настав час його зняти і покласти під подушку разом з двома попередніми предметами.
 • Далі промовте: «Суджений мій ряджений, прийди до мене, розчеши, умий і опоясь мене».
 • Після цього вирушайте спати. Якщо ви все правильно зробили, то за старими повір’ями до вас у снах повинен прийти образ чоловіка/хлопця, який і буде вашою другою половиною.

А тепер розшифруємо саме сновидіння.

Поганий сон — якщо вам сниться щось негативне, то не варто відразу ж переживати і чекати від прийдешнього дня лише невдачі. Просто сон дає вам поштовх, щоб ви подумали про правильність свого вибору або дії.

Любовні стосунки і люди:

 • Якщо вам приснився ваш обранець, то можете тільки порадіти за ваш союз, який не має кінця. Сон вам говорить, що ви не помилилися у своєму виборі.
 • Якщо раптом у сні ви побачили, що ваш прекрасний процес одруження, то це може означати тільки одне — ви створені один для одного. А от якщо ваш обранець заручається з кимось іншим, то це провісник сварок, а, можливо, розставання.
 • Також варто звернути увагу на те, що якщо уві сні ваша друга половинка вам зраджує, то це може означати, що це відбувається і поза сну. Однак, не варто відразу ж влаштовувати скандал і розривати зв’язки, так як сон не дає вам 100% гарантії.
 • Якщо дівчині/хлопцю наснилася його колишня друга половинка, то варто задуматися, а чи всі питання ви вирішили під час відносин і розійшлися.
 • Якщо хлопцю, сниться дівчина, відносини з якою він мріє завести, то не варто сподіватися, що це прямий квиток у відносини зі своєю мрією. Це можна трактувати так, що він просто дуже часто про неї думає.
 • А ось якщо дівчині сниться якийсь хлопець, то це має кілька варіантів трактувань. Одну з них ми вже розібрали вище, коли говорили про другій половинці. Тепер поміркуємо на тему вчиненого незнайомої молодої людини у ваших сновидіннях. Якщо цей чоловік вирішив піднести вам подарунок, то постарайтеся звернути увагу на обличчя. Особа, яка сильно знівечене дає вам зрозуміти, що найближчим часом варто остерігатися незнайомих людей, а краще не заводити нові знайомства.
 • Якщо вам приснилася вагітність, то це можна розтлумачити по-різному, все залежить від статусу дівчини. Для заміжньої цей сон може бути віщим, але знову-таки не сподівайтеся на 100% гарантію. А ось дівчина, яка не була пов’язана узами шлюбу, повинна задуматися і постаратися не квапити свого партнера і не тиснути на нього із створенням сім’ї.
 • Якщо вам сниться один, то це означає, що поряд з вами саме той чоловік, який завжди готовий прийти на допомогу. А ось якщо перед вами ображений і сумний один, то вам варто задуматися. Швидше за все, ви його чимось зачепили або він потребує вашої підтримки та допомоги.

Секс

 • Якщо уві сні у вас був пристрасний статевий акт, то це може означати те, що в реальності ви не набралися мужності і не показали всі свої почуття свого партнера.
 • Якщо уві сні ви застали свого партнера з якоюсь особою жіночої статі, то це передвіщає, що ви будете шоковані тим, як буде себе вести ваш чоловік в реальному житті. Можливо, він вам щось не договорював все це час.
 • Якщо у сні ви бачили чийсь чужий статевий акт, то це готує вас до того, що незабаром вам дістанеться честь стати свідком конфлікту в чиїйсь парі. І він буде зовсім немаленький.

Змія — якщо вона прийшла до вас у снах, то швидше за все ви знаходитесь в такому оточенні, яке до вас налаштована негативно, тому варто насторожитися.

Дівчина або жінка — якщо вам сниться дівчина, то це варто взяти на замітку, так як можливо варто чекати суперницю в любовних відносинах. А от якщо в сні ви бачите жінку, то це може вам вказати лише на подругу, яка старша за вас. Вона завжди готова направити вас на правильний шлях та допомогти порадою і підтримкою.

Поцілунок — він обіцяє зацікавленість у вас у протилежної статі.

Зуби — якщо вам у сні привиділися зуби, які були в крові, то це провісник серйозного конфлікту у вашій родині, а саме з вами і вашими родичами. Якщо ж зуби були цілі, і їх не оточувала кров, то вам доведеться трохи постаратися ухилятися від конфліктів у вашому особистому житті, так як ваші близькі друзі і знайомі постараються полізти з радою ваші любовні справи, хоча ви в ньому зовсім не потребуєте.

Страшний сон — він сниться з суботи на неділю вкрай рідко, але якщо таке і трапляється, то це може означати проблеми з вашим психічним станом, у вас є якісь переживання, а почуття тривоги не збирається вас покидати.

Тепер варто розібратися з часом, коли вам приснився сон.

 • Якщо вам сниться сон вночі, то це варто приймати як підказки, які допоможуть щось змінити у вашому житті. У таких сновидіннях варто більш глибоко заглядати у всі предмети і людей, щоб знайти прихований сенс, який і послужить вам допомогу.
 • Якщо ж сон сниться ближче до ранку, то це натяк на ваші невеликі бажання і цілі, які дуже швидко здійсняться, швидше за все, в цей же день. Сни під ранок у більшості випадків яскраві, легкі і світлі.

Якщо вам приснився сон з суботи на неділю, то можете вже вважати себе щасливчиком, адже ці сновидіння є певним ключем до розгадки ваших проблем, підказують і оберігають вас від прийдешніх бід, розповідають про приємні події, які незабаром відбудуться у вашому житті, а може і зовсім розгорнутий її на 360 градусів.

Але пам’ятайте, ніколи не варто перекладати все на сон і плисти за течією. Ви творець свого життя, який може спробувати щось у ній змінити.

Сонник - тлумачення снів