Сон з четверга на п’ятницю – збувається, що означає та чи можна розповісти?

Ще з давніх часів сни, зі сну в певні дні, вважалися пророчими, при цьому побачене подія у сні могло вплинути на подальшу долю людини. Саме сни з четверга на п’ятницю вважалися нашими предками віщими.

Згідно думку астрологів, за сон з четверга на п’ятницю відповідає Венера, яка є покровителькою любові, чуттєвості, емоцій і бажань, тому під її впливом у сновидця загострюються інтуїтивні почуття, і він бачить пророчий сон.

Збуваються чи сновидіння, зі сну з четверга на п’ятницю?

Все сновидіння, побачені в ніч з четверга на п’ятницю, мають важливе значення, при цьому не важливо, хороше або погане приснилось. Порівняно з іншими днями тижня саме п’ятничні сни мають велику силу і вважаються віщими.

Віщим сном прийнято вважати ранковий сон, оскільки саме в цей час душа віддаляється від тіла і бачить явища тонкого світу, забувши денні враження і переживання.

Що означають сни з четверга на п’ятницю?

Оскільки п’ятничними сновидіннями протегує планета, названа на честь богині краси й кохання, то сюжети цих снів пов’язані з особистим життям, почуттями та емоціями. Також деякі сновидцы можуть побачити підказки для поліпшення матеріального стану.

Найбільше значення в снах, побачених в цю ніч, відіграє не стільки сюжет, скільки сама атмосфера і випробовувані сновидцем емоції. Тому до тлумачення побачених в цю ніч сновидінь потрібно підходити дуже уважно, приділяючи увагу на символи, образи і взаємодія між персонажами.

Також такі п’ятничні сни найчастіше є баченнями-перевертнями, тому їх слід трактувати з точністю навпаки.

Яка п’ятниця підійде?

Такий пророчий сон можна побачити в будь-яку п’ятничну ніч, але предками вважалося, що віщі сни, які неодмінно збудуться, сняться в п’ятницю перед великими релігійними святами, такими, як Благовіщення, Різдво, Богоявлення, Трійця та інші.

Особливу увагу слід приділяти снам, побаченим в першу п’ятницю Великого посту і п’ятничну ніч Вербною тижня.

Можна гадати з четверга на п’ятницю?

Пророчі п’ятничні сновидіння багатьом дівчатам можуть показати їх подальшу долю. Саме в такі ночі можна ворожити на судженого. Є кілька способів.

 1. Перед сном дівчина повинна пошепки проговорити «П’ятниця-п’ятниця подсоби, нехай присниться, хто до мене прагне». Вранці їй необхідно буде згадати всі деталі побаченого сну, оскільки швидше за все їй привидівся уві сні її суджений.
 2. У цьому способі потрібно виконати все теж саме, змінивши тільки промовленою перед засипанням фразу. Вона повинна бути наступною «З четверга на п’ятницю я лягаю на сволок. Матіца перевернися, хто полюбить, той приснися».
 3. Саме цей спосіб покаже не тільки чоловіка, але і прояснить розвиток особистого життя на найближче майбутнє. Ворожка повинна також перед відходом до сну проговорити «Четвер в парі з середовищем, вівторок сусідить з понеділком, неділя нерозлучно з суботою, лише п’ятниця перебуває на самоті, як і я молода і незаміжня разом з нею. Возлегаю я на Сіонських горах, а біля мого стоять три ангела: перший – бачить, другий – скаже, а третій – на долю вкаже», а після пробудження згадати все побачене.

Як швидко збуваються і можна розповідати?

Не слід очікувати негайного виконання побаченого в п’ятничному пророчому сні. Такі віщі сюжети можуть здійснюватися протягом від одного дня до трьох років. Також сновидінню слід мати на увазі той факт, що такі сни не рекомендується розповідати оточуючим, поки що наснилося не виповниться.

Про що був сон, побачений у ніч на п’ятницю?

Незважаючи на те, що п’ятничні сни є віщими, побачити в них можна як хороше, так і не дуже приємне, при цьому не завжди це буде означати, що і в житті буде відбуватися щось неприємне. Поганий або страшний сон сновидінню слід трактувати, як попередження або сигнал від Всесвіту, що у житті потрібно щось змінити, щоб цього не сталося.

Якщо сон був не приємний і хочеться, щоб він не втілився, то слід:

 • не встаючи з ліжка і дивлячись у вікно, вимовити «Куди ніч, туди і сон»;
 • вже вставши з ліжка і вмиваючись у ванній, сказати «Що погане побачене, воді віддаю»;
 • не розповідати сюжет сну нікому і намагатися рідше згадувати його;
 • подякувати Всесвіт за своєчасне попередження.

Зі сну в п’ятничну ніч сновидіння часто пов’язані з любовною і романтичної тематикою.

 1. Якщо самотній дівчині сниться хлопець, колишній або улюблений чоловік або просто знайомий чоловік, то варто приділити свою увагу їм, оскільки вони можуть бути тими самими звуженими, при цьому не потрібно нав’язуватися.
 2. Якщо сновидінню приснилася зрада або сварка з близькими, то зазвичай це трактується, як попередження і слід бути уважним до поведінки близьких людей.
 3. Якщо уві сні була побачена любов, секс, поцілунок, то це приємний сон, оскільки в найближчому майбутньому саме ці події і стануться з сновидцем.
 4. Якщо уві сні було весілля, то це символізує про майбутній міцному шлюбному союзі з коханим. Але якщо весілля було у коханого без вашої участі, то це сигнал про майбутнє розставання.

Особливе значення п’ятничні віщі сни мають для молодих дівчат, охочих стати мамою.

 1. Якщо в сновидінні була присутня мама, вагітна дівчина або сновидица була в цьому положенні, дитина або дитина, то в житті слід готуватися до приємних клопотів, приділити увагу рідним і навіть можливо готуватися до появи малюка.
 2. Якщо дівчина в сні побачила рибу, то вона може готуватися до майбутніх клопотів, пов’язаних з вагітністю і появою новонародженого.

Віщі сни можуть і передбачати і підказувати найближчий життєвий шлях.

 1. Якщо сновидець плакав або бачив чиїсь сльози, то в реальності, навпаки, йому слід очікувати приємні події.
 2. Якщо уві сні привиділося сало, то слід проаналізувати, що не дає рухатися далі і зробити які-небудь дії для розриву цього замкнутого кола.
 3. Якщо у сновидця випав зуб, то це символізує як необхідність подбати про здоров’я, так і можливі майбутні приємні події.
 4. Якщо наснилося вбивство, то сновидінню потрібно готуватися до майбутніх сварок.

Якщо у сновидіннях був присутній помер близька людина і при цьому він розмовляв з вами, то після пробудження необхідно згадати суть розмови, оскільки такий сон є попередженням та підказкою.

Такі сни можуть бути пов’язані з трудовою і матеріальною сферою.

 1. Якщо уві сні приснилося, як сновидець отримує велику суму грошей, то в житті це має позитивне значення: придбання цінного речі, премія, підвищення на роботі.
 2. Якщо сновидінню привиділася в сновидінні змія, то йому слід очікувати підтримки від колег, друзів та родичів, в тому числі і матеріальну.

Коли слід вважати сон віщим?

Побачивши сон в ніч з четверга на п’ятницю, не слід відразу ж вважати його пророчим, оскільки тільки сновидіння під ранок вважається віщим, коли починає панувати планета Венера. Сни, зі сну вночі, ще знаходяться під владою Юпітера, тому не відносяться до пророчим.

Збуватися або не збуватися сновидінь, побаченим у ніч з четверга на п’ятницю, вирішувати тільки сновидінню. Безсумнівно ці сюжети володіють особливою силою та енергетикою і несуть якийсь сенс, оскільки ними протегує Венера – богиня краси, любові та інтуїції.

Сонник - тлумачення снів