Сни з п’ятниці на суботу – збуваються чи ні? Тлумачення снів

Субота вихідний день. Під час відпочинку варто приділити особливу увагу своїм сновидінням — можливо, вони можуть принести важливі вісті. Саме сон в ніч з п’ятниці на суботу може дати важливий рада або знак про майбутні події.

Під управлінням Сатурну, а саме він є покровителем суботи — у снах є важливі доленосні знаки.

Зверніть на них увагу, можливо, ви отримаєте цінну пораду.

Збуваються сни з п’ятниці на суботу чи ні?

Не можна назвати сни, зі сну з п’ятниці на суботу, віщими. Але при цьому вони є доленосними і в них прихована важлива інформація.

 1. У суботніх снах можна отримати цінну пораду, як вчинити в тій чи іншій ситуації, дізнатися, що вам необхідно змінити. Як саме це краще зробити, або навіть з допомогою кого вам треба чогось досягти.
 2. Характер сну буде означати, в якому настрої ви будете жити в найближчому часі, які події в основному будуть супроводжувати вас всю найближчий тиждень до наступної суботи.
 3. Сни можна сміливо розповідати, це ні на що не вплине. Довідка! Якщо розповісти про поганому сні — він не збудеться. Краще зробити це.
 4. Можна прислухатися до порад зі сну, а можна і ні. У будь-якому випадку кожен вирішує сам для себе. Але саме в цей час сни дійсно можуть дати важливу для вас підказку.

Ворожіння на сон з п’ятниці на суботу

Якщо у вас є питання, і ви хочете отримати на нього відповідь через сон, є простий спосіб, як це зробити.

В ніч з п’ятниці на суботу, збираючись спати, візьміть з собою чорний хліб, посипаний сіллю. Прочитайте змову:

Неділя з понеділком, вівторок з середовищем, четвер з п’ятницею, а тобі, субота, дружки немає, ось тобі хліб-сіль, а мені дай ясний сон.

Важливо! Відразу після прочитання додайте хліб з сіллю біля вашого ліжка, і негайно лягайте спати.

Про що можуть снитися сни з п’ятниці на суботу?

 1. Якщо в суботу вам приснився хлопець, з яким ще ледь знайомі — нічого хорошого від нього чекати не варто. Якщо ви давно у відносинах з ним — вам чекає нелегка розмова або навіть розставання. Представник чоловічої статі у сні з п’ятниці на суботу — це поганий знак у більшості випадків. Навіть якщо перебуваєте в хороших відносинах з цією людиною.
 2. Якщо вам приснився колишній хлопець, значить скоро доля знову з’єднає вас. Не обов’язково назавжди, але свою роль у вашому житті він ще не закінчив. Прийміть його як належне, але не будуйте на нього великих планів.
 3. Дівчина у сні з п’ятниці на суботу означає, що у відносинах з близькими у вас скоро почнуться проблеми. Постарайтеся запобігти їх.
 4. Зрада уві сні в суботу означає, що незабаром вас зрадять. Не обов’язково це буде ваш партнер, який уві сні вам змінив.
 5. Якщо вам сниться вагітність у суботу — вас чекають клопоти і суєта.
 6. Якщо приснився сон про кохання з людиною, яка вам подобається, ця людина, швидше за все, стане вашим супутником життя.
 7. Коли ви бачите в сні в суботу, як ви чи ваші близькі вмираєте, то це заклик до обережності. Не рекомендується найближчим часом здійснювати далекі поїздки або займатися екстремальними видами спорту.
 8. Якщо з п’ятниці на суботу сниться дитина, то вам необхідно оточити турботою своїх близьких.
 9. Коли ви цілуєтеся уві сні, очікуйте поява любові у вашому житті.
 10. Знайомий, з’явився у сні, означає, що між вами є якась зв’язок, дана згори. Ця людина — ваш вірний друг. Не втратьте його, він — ваш захист.
 11. Коли сниться поганий сон з п’ятниці на суботу, він може означати майбутні проблеми у вашому житті. Що він не справдився — розкажіть його всім, кому вважаєте доречним. Тоді нічого поганого з вами не станеться.
 12. Якщо вам в ніч на суботу приснився небіжчик, і він кличе вас до себе — будьте обережні, з вами може статися нещасний випадок.
 13. Бачити уві сні рибу з п’ятниці на суботу означає, що вам доведеться зіткнутися з проблемами вибору.
 14. Якщо уві сні займаєтеся сексом, це означає, що у вашому особистому житті вас чекають приємні і глобальні зміни.
 15. Якщо приснився поцілунок в суботу — значить вам належить пережити зраду.
 16. страшний сон, який ви бачите в суботу — обіцяє вам неприємності і проблеми. Не варто боятися, ви сміливо подолаєте всі перепони і отримаєте безцінний досвід.
 17. Якщо приснився еротичний сон за участю вашого коханого — чекайте виконання бажань незабаром.
 18. Пожежа у сні означає, що у даний період часу вам необхідні зміни.
 19. Сон з п’ятниці на суботу про весілля пророкує вам швидкі неприємності, або сварки з близькими людьми.

Тлумачення сну з п’ятниці на суботу може вплинути час

В значення снів з п’ятниці на суботу багато залежить від того, в який час вони вам приснилися.

 1. Сон, який ви побачили до семи ранку суботи — безпосередньо відображає перспективи вашого життя найближчим часом.
 2. На серйозні помилки, зроблені вами, вкаже сон, який ви побачите до десяти ранку суботи. Вам потрібно уважно їх проаналізувати і виправити.
 3. Якщо раптом вранці вам присниться щось жахливе — не переживайте. Ранкові кошмарні сни не даремно називають перевертні, сміливо трактуйте їх навпаки.
 4. Все, що приснитися вам до дванадцятої дня — покаже, в якому настрої пройде ваша наступна тиждень.

Важливо!Якщо сон приснився саме в ніч з п’ятниці на суботу — постарайтеся запам’ятати його максимально точно. Кожна деталь такого сну може нести смислове навантаження.

Сни в ніч на суботу як правило говорять про глобальні події або зміни у вашому житті. Це може бути весілля, переїзд, зміна роботи, розлучення з людиною.

Обов’язково стежте за тим, в якому настрої ви прокидаєтеся. Сни з п’ятниці на суботу дуже важливі. Якщо ви прокинулися задоволені, у вас гарний настрій, вам легко — чекайте приємних подій або змін вже найближчим часом. Якщо ви встаєте з важкою головою, у вас залишився неприємний осад — доведеться якийсь час потерпіти, пережити дрібні побутові неприємності.

Якщо сон був зовсім невдалим — просто розкажіть про нього, або напишіть там, де його прочитає максимальну кількість людей. Тоді є велика ймовірність, що сну не збутися.

 

Сонник - тлумачення снів