До чого сниться міст? Тлумачення сну з мостом по сонникам — До чого сниться сон

Побачивши уві сні міст, потрібно згадати всі подробиці того, що відбувається. Кожна деталь буде впливати на трактування, особливе значення має вигляд мосту, його колір, береги, які він з’єднує. Не менше значення мають і відчуття, які людина відчуває і переживає в момент сновидіння.

Сонник Міллера

У соннику Міллера побачений у сні міст має неоднозначне значення, віщує хід найближчого майбутнього. Якщо він має привабливий вигляд, вода під ним чиста або її не видно, але навколо сприятлива атмосфера, то це обіцяє благополуччя та фінансове або емоційне достаток.

Бачити під мостом брудну воду до неприємностей, часто пов’язаних з роботою(навчанням). Справа, якій було присвячене увагу останнім часом, може завершитись провалом.

Йти по мосту, значить рухатися до намічених цілей. Наявність перешкод на шляху відображає непросту ситуацію в житті, щоб отримати бажаний результат доведеться постаратися.

Коли міст у сні бачать підлітки, юнаки і молоді люди, які знаходяться в пошуку другої половинки або нещодавно закохалися, то це не дуже хороший знак. Відносини не принесуть щастя, коханий чоловік розчарує. Старий або зникає вдалині міст говорить про необхідність відмовитися від симпатії, щоб уникнути страждань.

Йти по дорозі і побачити, що тільки що з’явився міст — до зрадництва. Необхідно уважно придивитися до партнера, це може бути зрада чоловіка або махінації за спиною з боку колеги. Бізнесменам також варто більш детально придивитися до співробітників і ділових партнерів, дружба може бути уявною, а взаєморозуміння і довірчі відносини ілюзією.

ВАЖЛИВО! Довгий, звивистий, зруйнований міст може свідчити про наявність психологічного дискомфорту чи психоемоційного напруження. Причинами такого сновидіння часто стають самобичування, меланхолія.

Сонник Ванги

Побачений у сні міст по тлумаченню Ванги віщує шляхетність, отримання обіцянок, клятв. Займатися будівництвом або реконструкцією переправи — усвідомлювати непереборні труднощі. Можливо в недавньому часу довелося взяти на себе багато зобов’язань, роботи. Варто переглянути своє ставлення до подій і спробувати звільнитися від частини навантаження, виділивши час на відпочинок.

Довго йти або їхати по мосту на жаль про невиконані обіцянки. Доведеться пережити хвилю сорому, визнати, що близькі люди будуть розчарованими. Побачити кінець цього шляху і встати на протилежний берег, значить подолати всі труднощі і знайти психо-емоційну стабільність.

Якщо міст починає валитися під ногами або колесами авто, на якому їде сновидець, то це віщує зраду. Ймовірно розчарує близький або рідна людина. Шлях до примирення і прощення буде довгим і непростим. Клятви і прохання про прощення можуть бути щирими, не варто ними нехтувати. Впоратися з ситуацією можна лише через співучасть, взаєморозуміння.

Ісламський Сонник

Міст символізує підтримку і надію на порятунок. Обіцяє звільнення від проблем в потойбічному світі. В найближчому майбутньому може зустрітися впливовий або забезпечена людина, який стане помічником у поточних справах.

УВАГА! Якщо поблизу мосту є човен або катер — це хороший знак. Наближається порятунок, вирішення труднощів і можливість уникнути проблем.

Важливе значення має місце, куди веде міст. Якщо протилежний берег світлий і променистий — бути добру, якщо там видно цвинтар, то настав час підбивати підсумки життя. Будувати міст до здійснення мрій і реалізації планів.

Кому приснився міст?

Тлумачення сну залежить не тільки від його візуальних особливостей, але й від того, кому він привидівся:

 1. Для дівчини — раптово виник міст до появи покровителя, розчарування в любовних справах, зрадництва. Йти по мосту, значить долати труднощі, йти до мети.
 2. Для незаміжніх і молодих дівчат — переходити міст до заміжжя, сватання. Якщо на шляху зустрічаються труднощі, то варто більш уважно поставитися до обранця, можливо варто почекати з одруженням і відмовитися від вступу в серйозні стосунки.
 3. При вагітності — бачити красивий міст з чистою водою під ним та/або відчувати бажання перейти на протилежний берег до успішних пологів. Якщо сновидіння негативне, міст не приваблює, зруйнований або не має закінчення (тягнеться в далечінь), то жінці варто перестати переживати. Причиною стає внутрішня стурбованість з приводу майбутніх пологів.
 4. Жінці — до особистої незадоволеності, бажанням змінити спосіб життя, знайти нового сексуального партнера. Стрибати з моста або не вирішуватися ступити на нього — бути відданою, побоюватися обману, відчувати труднощі і перевтома.
 5. Чоловікові — раптово переривається або зруйнований міст сниться до проблем в інтимній сфері, слід уважно поставитися до чоловічому здоров’ю. Зводити міст до змін у житті, досягнення цілей.

Тлумачення сну по діям з мостом

Тлумачення дій з мостом передбачає наступне:

 1. Переходити. Безперешкодно переходити міст до подолання труднощів. Відчувати при цьому страх — турбуватися, хвилюватися про що-небудь. Бачити себе на протилежному березі, значить досягти цілей, змінити життя на краще.
 2. Падати. Впасти з моста — бути поваленим, переживати зраду, боротися з труднощами. У поточних справах можуть бути проблеми, що виникнуть перешкоди. Можливо велика зрада з боку близьких та рідних, які розчарують своїми діями або відношенням.
 3. Стояти. Відчувати збентеження, боротися з внутрішніми протиріччями. Можливо доведеться позбутися підтримки або не буде звичної стабільності.
 4. Їхати. Переїзд через міст без перешкод до швидкого досягнення благополуччя і успіху в справах. Якщо машина буксує або провалюється, то значить доведеться подолати труднощі, пережити зраду, позбутися чогось або когось дорого і близького серцю.
 5. Стрибати. Стрибок з моста в каламутну, брудну воду або пропасти — йти від проблем, помилитися та втратити стабільність. Неприємності можуть підстерігати як вдома, так і на службі. Бачити самогубство, як сторонній або навіть знайомий людина йде з життя, значить не сприяти потребують допомоги.
 6. Будувати. Приймати участь в будівництві — завжди хороший знак, що передвіщає здійснення планів. Відновлювати зруйновану конструкцію, значить прагнути відновити взаємини з оточуючими, повернути довіру. Якщо хтось будує міст, а сновидець спостерігає зі сторони, то в житті є чоловік, який хоче налагодити взаєморозуміння, потрібно прийняти рішення, допомагати йому в цьому чи ні.
 7. Залізничний. Чоловікам варто остерігатися інтриг і поквапитися з ухваленням рішень. Жінкам — будуть терзати сумніви, до суперечливості. Бачити два потяги, які стрімко наближаються один до одного, — це попередження, що треба блискавично приймати рішення, зважитися на якийсь крок.

Який був міст у сні?

Зовнішній вигляд мосту, його конструкція, колір та інші нюанси мають ключове значення при тлумаченні. Сновидець після пробудження пам’ятає тільки спосіб переправи, за якою спостерігав з боку. Цього теж достатньо, щоб трактувати побачене.

Можливі наступні варіанти:

 • у воді (затопило) — до сварки і скандалу; близьких людей чекають неприємності; є ризик втратити мрії;
 • великий — придбати стабільність; стати значимою людиною; знайти підтримку в особі нового знайомого;
 • високий — до закоханості і отримання піднесених відносин, які будуть окриляти; неможливості досягнення цілей і занадто завищеною планки (підвищеним вимогам до себе);
 • над водою — уникати небезпеки, долати труднощі;
 • дерев’яний — знайти пояснення давно турбують ситуацій та питань; вирішити проблеми; знайти вихід і звільнитися від тягаря;
 • впав — крах планів і надій; стояти на падаючому мосту до сорому і неприємностей;
 • міст і річка — чиста вода до достатку, брудна до зради;
 • машина на мосту — скоро з’явиться шанс змінити життя на краще;
 • зруйнований або зламаний — нереалізовані надії, образи на близьких; потреба у відпочинку;
 • до моря — віщує романтичні стосунки, швидкий відпустку; якщо море неспокійне, то треба з обережністю поставитися до очікуваних змін;
 • довгий — відчувати дефіцит сил, спустошення; обіцяє проблеми зі здоров’ям, тому варто відвідати лікаря;
 • новий — отримання цікавого і привабливої пропозиції; просування по службі; зміцнення життєвих позицій та набуття стабільності;
 • висячий — хиткі перспективи; невпевненість у своїх силах, сумніви; ризик втратити визнання і довіру оточуючих;
 • старий — потрібно відмовитися від шкідливих звичок; високий ризик фінансових проблем; необхідність змінити спосіб життя.

Висновок

Психологи вважають, що бачити уві сні міст, значить підсвідомо прагнути налагодити відносини і встановити взаєморозуміння. Похмура погода і похмурість говорять про власної невпевненості, пригніченості. Тлумачити сон, у якому був присутній міст, можна за своїми відчуттями, зіставивши з подіями у житті.

Сонник - тлумачення снів