Небіжчик оживає в труні – до чого сниться сон з оживщим мерцем?

Надавати своїм снам велике значення чи ні — справа кожної людини. Зазвичай люди починаються копатися в сонники тільки тоді, коли бачать в своїх сновидіннях щось справді незвичайне або страшне.

Як трактувати сон, у якому покійний чоловік оживає у власному труні? Дійсно це нехороший знак?

Сонник Міллера

По Міллеру сон за участю ожилого небіжчика не обіцяє людині нічого хорошого, більше того попереджає його про навислу над ним загрозою. Особливо це стосується людей, які зовсім недавно твердо зважилися почати нову справу, яке, на їх думку, буде достатньо прибутковим. Покійний попереджає — підприємству не уникнути краху, краще залишити цю ідею до кращих часів.

Побачити в сні відразу кілька воскреслих мерців — знак досить оптимістичний. Тут все залежить від того, наскільки режим радий такій несподіваній зустрічі: якщо він радіє, то наяву його чекає запаморочливий успіх, а якщо боїться і відчуває інші негативні почуття, то ніяких змін у його долі найближчим часом не придвидится.

Варто надавати великого значення словам, сказаним покійником, вони повинні бути зрозумілі в буквальному сенсі. Потрібно постаратися запам’ятати все, що скаже вам ця людина. А от самому краще не втручатися в діалог, адже говорити з померлою людиною — до невдач.

Сонник Ванги

За Вангу такий сон отримує совршенно інше трактування Якщо ви бачите ожилого мертевеца хворим, значить над вами наяву відбувається якась несправедливість, хто хоче вопользоваться вашою довірою і використовувати його в своїх корисливих цілях.

Якщо небіжчиків багато, бережіться — це обіцяє катастрофу або епідемію, які своїм величезним масштабом можуть поставити під сумнів подальше існування цивілізації.

Якщо приснився близький друг, слухайте все, що він говорить і дотримуйтесь його порад в реальному житті — це вбереже від небезпек. Бачили уві сні клінічну смерть когось із знайомих? Стережіться недоброжелайтелй — вони вже почали будувати підступні плани проти вас.

Ісламський сонник

Якщо покійник — близька людина, то такий сон обіцяє позбавлення від серйозних проблем, які останнім часом не давали вам спокою. Якщо він скаржиться на когось або плаче — його душа ще перебуває вдома і сумує за вас. Якщо ви з небіжчиком дивіться один одному в німому мовчанні — він схвалює всі чинені вами вчинки в реальному житті.

Якщо ожилий мрець сниться дівчині, значить їй варто краще стежити за своєю поведінкою, аби не зганьбити свою честь.

Для жінки такий сон обіцяє наявність сильної підтримки, це заклик до того, щоб перестати всього боятися і дозволити оточуючим допомогти вам у вирішенні проблем.

Вагітній сновидіння пророкує благополучні пологи.

Заміжній жінці варто остерігатися таких снів — хтось хоче зруйнувати її міцне сімейне щастя.

Незаміжня жінка повинна бачити в цьому сні добрий знак — людина, яка перебуває поруч, дійсно має по відношенню до неї серйозні наміри.

Хлопцеві такий сон сниться зазвичай тільки в тих випадках, коли він багато думає про певний померлого людині, скучає, хоче його повернути. Такий сон нічого не віщує.

Чоловікові сновидіння з живим трупом служить вісником поліпшення матеріального благополуччя найближчим часом.

Сонник - тлумачення снів