До чого сниться брат – рідна, померлий, двоюрдный і навіть троюрдный

Нерідко в сновидіннях можна побачити когось із родичів. Живі вони чи мертві – в будь-якому випадку, кожне видіння несе якесь послання, застереження про події майбутнього. До чого сниться брат в нічних видіннях? Сонник трактують даний образ, як символ, що несе дуже важливу інформацію для сновидця.

Сонник Міллера

На думку американського психолога Густава Міллера сновидіння, в яких з’являється образ брата, трактуються наступним чином:

 1. Здоровий і повний енергії і сил – до щасливої долі сновидця.
 2. Бідний чи хворий – до неприємних подій і тривалому періоду проблем і складнощів.
 3. Смерть брата – до проблем, які можуть статися як у сімейному житті, так і в кар’єрі.
 4. Брат чоловіка – швидше за все сновидица ототожнює себе зі своїми колегами.

Сонник Ванги

Велика ясновидиця Ванга пророкує наступні події:

 1. Брат, з яким в реальності у сновидця хороші відносини – до добробуту й гармонії в домі і в душі сновидця.
 2. Брат, з яким стосунки напружені – до сварок в реальності і неприємним подіям.
 3. Похорон – до тривалої розлуки з родиною та будинком.
 4. Померлий брат – до несподіваних поворотів у житті, які можуть бути і поганими і хорошими.
 5. Кров брата – до конфліктів і відплати за вчинені сновидцем вчинки.

Ісламський Сонник

На думку Ісламського Сонника сновидіння віщує наступне:

Здоровий і щасливий родич – добрий знак, що обіцяє хороші події і радісні новини сновидінню.

Померлий – до невдач і проблем в справах. Ймовірна серйозна помилка, яку доведеться виправляти довгий час.

Кому приснився брат?

Для дівчини

Сон, у якому довелось побачити брата, для дівчини може означати отримання новин здалеку. Якщо в реальності дівчина є єдиною дитиною в сім’ї – слід бути готовою до несподіванок, яким піднесе коханий.

Для жінки

Для жінки сон є знаком про те, що, швидше за все, вона давно хоче змінити статевого партнера і зараз настав саме час це зробити.

Для вагітної

Майбутній мамі сон пророкує безпідставні переживання щодо народження дитини та її виховання у майбутньому. Сонник рекомендує заспокоїтися, нічого поганого не станеться, тому не варто мучити себе поганими думками, страхами.

Для незаміжньої

Молодій дівчині сонник пророкує зміну коханого. Ймовірно романтичне знайомство з приємним чоловіком.

Для заміжньої

Для заміжньої дами бачити брата – добрий знак, що віщує гармонію в сімейні стосунки, кохання чоловіка і його турботу.

Для чоловіка

Чоловікові, який побачив такий сон, слід висловити свої почуття і емоції, щоб зрозуміти ситуацію і діяти з «холодною головою».

Для хлопця

Молодому хлопцеві сон передвіщає серйозне суперництво. Ймовірно, молода людина буде змушений добиватися дівчину або у нього з’явиться серйозний конкурент в бізнесі.

Ким вам доводиться цей брат?

Рідний брат

 1. Якщо рідний брат був життєрадісний і веселий слід чекати позитивних змін у своєму житті. Зовсім скоро відбудеться щось дуже приємне і радісне для сновидця, що докорінно може змінити життя і спрямувати її в потрібне русло.
 2. Якщо уві сні брат став убогим, погано виглядає чи хворіє – це поганий знак, що віщує проблеми і клопоти. На рішення поставлених завдань піде занадто багато часу і вони не принесуть бажаного ефекту.
 3. У деяких випадках, сон може означати скандали та суперечки з близькими і поява приводу для ревнощів у стосунках подружжя.

Двоюрідний брат

 1. Бачити свого двоюрідного брата – неприємний символ. Сновидця чекає гірке розчарування в комусь із родичів або друзів. Якісь події змусять сновидця поглянути по-новому на своє оточення і зробити правильні висновки.
 2. Жваве листування з родичем – до фатальним сварок між близькими друзями, налагодити відносини після яких буде неможливо.

Брат чоловіка

Якщо уві сні брат чоловіка обіймав сновидицу — це означає, що в реальності вона відчуває заборонені бажання, але поки не може зважитися на зраду своєму судженому. Цей період життя у сновидицы буде пов’язаний з постійною боротьбою потягу і совісті, але сонник стверджує, що потяг переможе. У цьому випадку варто готуватися до негативного розвитку ситуації, сварок і скандалів з чоловіком.

Покійний брат

 1. Якщо брат в реальності вже помер, а уві сні з’явився перед сновидцем живим і обіймає сновидіння – це застереження. Справи людини, якими він віддає всі свої сили останнім часом, призведуть до нещастя або серйозних проблем. Угоди будуть збитковими, а здоров’я може похитнутися.
 2. Небіжчик, який у видінні з’явився живим – до змін у житті. Дуже важливу роль грають дії і слова родича у баченні. Можливо, вони можуть стати пророчими.
 3. Також сон може означати тривожний стан, відчуття небезпеки, яке переслідує сновидця.
 4. Вірогідні кардинальні зміни в житті, а якщо сон сниться регулярно, з сновидцем може статися теж саме, що і з братом.
 5. Якщо уві сні людина грає з небіжчиком в карти і виграє – боятися нічого, а от якщо він програв, є велика ймовірність потрапити в аварію.

А що в підсумку?

Сни, у яких з’являється образ брата, можуть мати різні трактування. Для грамотної розшифровки того, про що намагається попередити підсвідомість важливо пам’ятати максимум нюансів і деталей сновидіння.

Не варто засмучуватися, якщо сон трактується негативно, важливо прислухатися до рекомендацій сонника, що дозволить уникнути багато проблем і неприємності в реальності!

Сонник - тлумачення снів