До чого сниться умерщий батько – тлумачення сну по сонникам

Покійний батько в сновидіннях – це дуже важливий провісник майбутніх подій, який не можна ігнорувати. Нічні мрії, в яких довелося побачити покійного батька, несуть значуще послання сновидінню, яке дуже важливо правильно розшифрувати.

Слід згадати свої враження, емоції від побаченого і звернутися за допомогою до сонникам великих віщунів.

Сонник Міллера

На думку Міллера, який помер тато в нічних мареннях може попереджати сновидця про наступні події:

 1. Чистий одяг і відмінний настрій покійного – до добрим і хорошим змін у житті.
 2. Якщо батько виглядав хворим, убогим і одяг його була обдерта – це провісник проблем і бід, які зовсім скоро відбудуться в житті людини.
 3. Бачити батька в труні – знак, що віщує життєві труднощі і нездоланні перешкоди на шляху до досягнення мети.
 4. Радісна зустріч з батьком, що супроводжується обіймами та вітаннями – до успішного завершення справ, реалізації найсміливіших планів і вдалому збігу обставин.
 5. Сидіти за столом з покійним і розмовляти – до скрутної ситуації в реальності, яка вимагає негайного вирішення. Розгубленість і невпевненість в собі призведе до того, що людина почне панікувати і впаде у відчай. В деяких випадках, після пробудження може з’явитися ідея, яка буде відповіддю і дозволить вирішити непросту задачу.
 6. Дівчина, яка побачила, як батько тягне її за руку геть від коханого, повинна придивитися до кандидатури свого обранця. Можливо, нинішній коханий чоловік, зовсім не той, хто може зробити її щасливою і незабаром стане відомо про його зради і зради. Не варто поспішати і зв’язувати себе шлюбними узами.
 7. Бачити смерть батька – до небезпеки, яка підстерігає сновидця і його домочадців. У бізнесі даний період є вкрай невдалим для вкладень і інвестицій. Всі фінансові питання краще відкласти на більш сприятливий час. Сонник не рекомендує їхати у відрядження або подорожі, оскільки є великий ризик потрапити катастрофу.

Сонник Ванги

 1. На думку великої провидиці – сновидіння з померлим батьком є знайомий, який попереджає людину про небезпеку, що насувається. Період вкрай невдалий для прийняття важливих рішень і далеких поїздок.
 2. Покійний може з’явитися у сні і як символ великих труднощів і низки випробувань, що випадуть на долю сновидця. Якщо в реальності людина мав близькі стосунки з батьком, то картина сновидіння зможе підказати шлях, слідуючи якому вийде позбутися від бід.
 3. Давати обіцянку батькові – знак того, що прийшло виконувати те, що було обіцяно за життя.
 4. Сваритися з татом – символ, що відображає помилки минулого, які пора виправляти.
 5. Сумний батько – знак, що нагадує, що необхідно пом’янути батька і поставити свічку за упокій.

Ісламський Сонник

На думку Ісламського сонника сни з чином покійного батька можуть мати такі трактування:

 1. Живий і щасливий тато – до позбавлення від труднощів і проблем.
 2. Розмови і обійми – до довгого і щасливого життя сновидця.
 3. Бути побитим батьком – поганий символ, що попереджає про можливе порушення закону і важкі наслідки.
 4. Вступити в статевий зв’язок – до успіху в самій безнадійній справі.

Кому приснився умерщий батько?

Незаміжньою дівчині

 1. Сон є відбиттям невірного шляху, який обрала дівчина. Неблаговидное і легковажну поведінку стане причиною великих невдач і провалів.
 2. Слід придивитися до свого оточення і по можливості обмежити спілкування з людьми, які доставляють багато клопоту і проблем. Така дружба «в одні ворота» не призведе ні до чого доброго, а тільки додасть сновидице нових проблем і сліз.
 3. Цілувати покійного – до вдалого заміжжя з хорошим хлопцем, з яким сновидица зможе прожити щасливе і довге життя.

Жінки

 1. Бачити смерть папи – до серйозної небезпеки, до якої схильні близькі сновидице люди.
 2. П’яний батько – до обману і зради чоловіка. Можливо, сон є попередженням для жінки про те, що її обранець зв’язав себе узами шлюбу лише з корисливих міркувань.
 3. Спати з батьком – знак, що відображає тугу за минулим.

Вагітній

Майбутній мамі сон говорить про необхідність отримати підтримку в прийнятті доленосного рішення. Рідні і близькі з задоволенням нададуть допомогу дівчині, тому не треба соромитися звернутися до них.

Чоловікові

У залежності від сюжету бачення для чоловіка сон може бути витлумачений по-різному:

 1. Обійматися з батьком – до отримання великого прибутку з несподіваного джерела.
 2. Засмучений батько – знак того, що в колективі проти сновидця назріває змову серед колег. Ймовірно, співробітники заздрять успіхам і кар’єрному зростанню сновидця і затівають капості, які скомпрометують людини. Слід бути дуже уважним до деталей при вирішенні важливих питань. Одна помилка може коштувати сновидінню кар’єри.

Що робив батько уві сні?

Лаявся на вас

 1. Незадоволений і розлючений батько, який лає сновидця – поганий знак. Попереду серйозний занепад у справах і протистояти йому буде неможливо.
 2. Якщо сварка закінчилася примиренням сторін – в реальності настає біла смуга успіху і везіння.

УВАГА! Не варто відмовлятися від пропозицій і проектів, навіть якщо на перший погляд вони здаються провальними.

Обіймав, цілував, посміхався

 1. Добрий символ, який обіцяє успіх і благополуччя спящему.
 2. Для молодої дівчини сон передвіщає теплі взаємні почуття і міцну прив’язаність з обранцем.
 3. Для заміжньої жінки сон обіцяє достаток, гармонію і затишок в домі.
 4. Чоловік перебуває на піку своїх можливостей і настає найкращий час для того, щоб забезпечити сім’ю всім необхідним для тривалої і безбідного життя.
 5. Посмішка померлого батька – до щастя і благополуччя. Батько щиро радіє успіхам своєї дитини. Відносини в родині налагодяться, на службі ймовірно підвищення зарплати, а також можна очікувати прибуток з несподіваного джерела.

Цілувати тата – до фінансового прибутку.

Їв

 1. Якщо в сновидінні батько попросив їжі – це означає, що сновидець зовсім забув про свого батька. Слід відвідати його могилу і принести їжі, яку батько просив у баченні.
 2. Бачити батька, кушающего за столом – добрий знак, що говорить про те, що його душа знайшла спокій у загробному житті.

Лежав хворий

Дане сновидіння є віддзеркаленням втоми і стомлення сновидця в реальності. Турботи по будинку, поточні завдання на службі і проблеми у взаєминах з близькими вимотали людини.

Сонник рекомендує відкласти всі справи і присвятити час собі і відпочинку. Тільки відновивши сили, вийде досягти високих результатів і благополуччя в житті.

Помирав

 1. Бачити, як помирає батько, який при цьому виглядав сопокйно і умиротворено – до щасливого і заможного життя.
 2. Якщо смерть наздогнала батька раптово – це поганий знак, застережливий про ймовірне нещасний випадок, який може статися з сновидцем.
 3. Бачити смерть після тривалої і болісної хвороби – до отримання великого спадщини від близького родича.

Лежав у труні

Погана прикмета, попереджувала про нещасний випадок, тяжкої хвороби випадкових бідах і нещастях.

ВАЖЛИВО! Щоб пережити чорну смуги необхідно об’єднатися з близькими.

Кликав кудись

Страшне знамення швидкої смерті сновидця.

Інші варіанти

Помер вітчим

Такий сон є віддзеркаленням прихованих докорів сумління, які можуть стосуватися померлого вітчима. Проблема викликає занепокоєння і буде «роз’їдати» зсередини.

 

Висновки

Сновидіння з покійним батьком мають різні тлумачення і можуть стати передвісником самих несподіваних подій. Образ батька в нічному видінні – важливий знак, до якого обов’язково потрібно прислухатися. Слідуючи рекомендаціям сонника, вийде уникнути багатьох проблем і негараздів, якщо бачення передвіщає погані події.

Сонник - тлумачення снів