До чого сниться що чоловік помер? Тлумачення сну зі смертю людини — До чого сниться сон

Смерть – неоднозначне явище, яке завжди було оточене чутками і таємницями, тому немає нічого дивного в тому, що іноді у нічних мареннях з’являється даний образ. Варто лякатися такого сновидіння або нічого страшного воно не віщує? Розберемо трактування по найпопулярнішим сонникам.

Сонник Міллера

Згідно з цим сонником, слід запам’ятовувати всі діалоги і слова, які вимовлялися вмираючим і сновидцем, оскільки вони можуть грати ключову роль і бути пророчими. Все, що було сказано в баченні варто розуміти в буквальному сенсі.

Смерть родича – попередження про прийдешній випробуванні або втрати. Крім того, сон передвіщає довге життя померлому в баченні людині.

Сонник Ванги

Болгарська провидиця трактує сновидіння наступним чином:

 1. Померлий давно родич – незабаром сновидець зіткнеться з несправедливістю в реальності.
 2. Багато небіжчиків – до масового захворювання близьких людей або катастрофі.
 3. Обіймати померлого – до змін, які можуть бути як хорошими, так і поганими. У будь-якому випадку, сонник рекомендує не переживати, оскільки тільки спокій і впевненість дозволять гідно пережити всі біди.
 4. Померлий давно родич, вмираючий у сні – знак, що передвіщає підступність близького друга. Людина, якій сновидець беззастережно довіряє вже довгі роки, плете брудні інтриги і розпускає плітки за його спиною. Не виключено, що підступні плани щодо сновидця належать комусь із родичів. Сонник рекомендує нікому не довіряти, щоб не дозволити себе обдурити.

Ісламський Сонник

Згідно даної трактуванні, бачення з померлою людиною, є передвісником значних змін у житті сновидца.

Також сон може попереджати про ймовірні проблеми та складнощі у відносинах з близькими людьми.

Кому приснився сон зі смертю людини?

Для дівчини

Молода дівчина, яка побачила смерть коханого, повинна звернути увагу на свої відносини. Ймовірно, вони знаходяться на межі розпаду. Існує два виходи із ситуації: розставання або спільні зусилля по поліпшенню відносин і виведення їх з кризи.

Для жінки

Для заміжньої жінки сон, у якому вона побачила смерть свого чоловіка, віщує йому довге життя і відмінне здоров’я.

Для вагітної

Якщо майбутня мама уві сні відчувала страх, гіркоту або сум’яття – це значить, що наяву вона може зіткнутися з перешкодами. Подолати їх можливо, завдяки терпінню і мужності.

Подібне бачення може відображати страх майбутньої мами перед новою відповідальністю і незвичними турботами, пов’язаними з народженням малюка.

Для незаміжньої

Для незаміжньої сон є добрим знаком і віщує зміни в особистому житті. Ймовірно, дівчина зустріне свого обранця і відносини призведуть до весілля.

Для чоловіка

Для чоловіка, який побачив у сні смерть своєї дружини, образ трактується як підсвідомий страх перед осудом громадськістю його справ і вчинків.

Ким був померлий?

Який давно помер

 1. Сон, у якому довелося взяти участь у похованні людини, який давно вже помер в реальності, поганий знак. Сновидця чекають великі неприємності, які будуть пов’язані з фінансовими питаннями і бізнесом. Сонник попереджає, що людина, закинув свої професійні обов’язки повинен бути готовий до того, що це безпосередньо відбитися на рівні доходу.
 2. Бачити смерть вже померлої людини – до розплати за минулі помилки.
 3. Якщо кладовищі заливає яскраве світло сонця – ще є шанс все виправити.
 4. Якщо на цвинтарі похмуро – занепад буде катастрофічний.
 5. Якщо уві сні вдалося врятувати від смерті людини давно померлого – це попередження про обман. Варто подивитися по сторонах і проаналізувати ситуацію, ймовірно, хтось хоче скористатися надмірною добротою і довірливістю сновидця в своїх цілях.

Рідний

Бачити вмираючим або вже мертвим давно загиблого батька – поганий знак. Попереду сімейний розлад, конфлікти і сварки, які негативно позначаться на відносинах в парі і сімейне щастя.

Бачити давно померлих родичів – попередження про можливий обман або шахрайство, з яким сновидець може зіткнутися.

Знайомий

 1. Сон з мертвим знайомим, є попередженням для сновидця. Слід проявити пильність і обачність при вирішенні службових питань.
 2. Для вдови, що побачила смерть чоловіка, сонник рекомендує очистити душу від образ, які накопичилися в період подружнього життя.
 3. Також сон може передвіщати необхідність закінчити траур по померлому людині та повернутися до побудови свого життя.

Незнайомий

Сон, у якому вмирає малознайомий чи незнайома людина не обіцяє нічого хорошого. Конфлікти в сім’ї, проблеми на роботі, сварки і непорозуміння з оточуючими – ось те, з чим може зіткнутися сновидець в реальності.

Якщо уві сні сновидець дізнається траурну новину, але не бачить самого небіжчика – це до зради коханого. Не виключено, що причиною зради буде поведінка сновидіння, розлад відносин і нерозуміння в парі. Кожному необхідно увага і турбота, не варто ухилятися від взятих на себе зобов’язань, можливо, друга половинка вже давно страждає від самотності і байдужості сновидця.

Що помер жива людина

Рідний

Сон з померлим рідним людиною, який в реальності в доброму здоров’ї може трактуватися наступним чином:

 • батько – застереження про підступництво й обман;
 • мати – уникати необдуманих вчинків, про які доведеться пошкодувати;
 • дядько чи тітка – слід приділити увагу своєму розвитку;
 • брат або сестра – слід налагодити відносини з родичами;

Знайомий

 1. Чоловік, якого сновидець побачив вмираючим або вже мертвим в своєму баченні, в реальності проживе довгі роки.
 2. Також сон можна трактувати як ймовірні проблеми у відносинах з цією людиною в недалекому майбутньому. Причиною розбіжностей може стати розчарування сновидця в цій людині і його вчинках.

Незнайомий

 1. Смерть незнайомця трактується як внутрішні переживання, які долають сновидця в даний момент.
 2. Якщо смерть викликала гіркоту і розлад – наяву ситуація змусить людину переглянути свої принципи і змінити поведінку.
 3. Якщо жалю не було в реальності в житті людини настане період гармонії і благополуччя.

Висновок

Таким чином, сни, в яких помирають близькі люди – не є пророцтвом їх смерті в реальності. Вони можуть провіщати сновидінню незначні неприємності, які буде досить легко подолати чи запобігти, якщо прислухатися до порад сонника.

Сонник - тлумачення снів