До чого сниться яма – сонник, тлумачення сну, копати або вибиратися з вигрібної ями уві сні, впасти в глибоку яму з водою

Яма уві сні в більшості випадків — поганий знак. Тлумачі пов’язують появу отвори в землі з неправильними рішеннями, негативним настроєм сплячого або з тим, що заплановане здійсниться зовсім не так, як хотілося б. Рідко коли можна зустріти приємні тлумачення сну з ямою, хоча бувають і винятки.

Яма по соннику Міллера

За версією психолога Густава Міллера, яму, побачений у сні, можна трактувати як позитивно, так і негативно:

 1. Якщо сплячий впав у глибоку яму свою річ і усвідомлює, що дістати її не вийде, то наяву його чекає збагачення, великий виграш у лотерею або шикарне спадщину.
 2. Сновидець сам викопав величезну яму і намагався з неї вибратися — в реальному житті він усвідомлює, що рухався не в тому напрямку і готувати змінити напрямок руху в потрібну сторону.
 3. Якщо уві сні людина впав у яму з тваринами, то насправді він опиниться в складній ситуації через власного недбалого ставлення до багатьох речей. Змінити щось не вдасться, але можна винести урок з власних помилок.
 4. Глибока помийна яма, наповнена до країв, обіцяє отримання важливого известия.
 5. Сновидець зумів закопати глибоку ям у сні — наяву він зуміє змінити думку оточуючих про себе.

впустив цінну річ в яму — не вийде досягти мети

Тлумачення сну про яму соннику Ванги

 1. Яма символізує труднощі та негаразди, тому якщо людині приснилося, що він сам капає глибоке отвір в землі, то в житті він довгий час буде перебувати в невідомості. Від сплячого багато чого приховують і він дізнається таємниці, коли вже буде пізно.
 2. Якщо у яму впав маленька дитина, то треба готуватися до зради з боку сторонніх людей. Удар може бути настільки сильним, що виникне бажання помститися, але це погана ідея, так як можна накликати на себе велику біду.

Яма в ісламському соннику

 1. Розкопувати землю руками — до збагачення. Чим більше буде яма, тим більше фінансів отримає сплячий.
 2. Якщо сновидець потрапив в отвір в землі і не може вибратися, то його обдурять в якійсь справі, можливо, пов’язаному з роботою. Чим більше був яр, тим серйозніше буде обман.
 3. Для жінки сон, у якому вона побачила яму, наповнену водою, обіцяє швидку вагітність.

Кому приснився сон?

Під час тлумачення сну з участю ями потрібно велику увагу приділяти тому, хто саме бачив сон, жінка чи чоловік.

Жінки

 1. Закохана жінка бачить уві сні, як її опускають в яму — насправді партнер до неї охолов і, можливо, зовсім скоро піде до іншої жінки.
 2. Дивитися я глибокий яр і не бачити дна — до тривалої смутку і тузі.
 3. Якщо приснилося, що спляча вийшла з будинку і впала в яму, вириту у будинку, то наяву її зрадять близькі або друзі.
 4. Французький сонник говорить про те, що якщо молода дівчина впала в яр, повний риби, у житті її зрадить молодий чоловік і їм доведеться розлучитися.
 5. Якщо хто-то в баченні копав яму, то варто чекати подарунка.
 6. Бачити, як у глибоку вигрібну яму течуть нечистоти — до пліток і пересудів з боку подруг.
 7. Якщо на дні ями лежала незнайома дівчина, то в реальності з’явиться суперниця. Врятувати її м до розчарування в партнері.

дивитися в глибоку яму — до смутку

Чоловікові

 1. Витягати з ями незнайомих людей — наяву доведеться вирішувати чужі проблеми.
 2. Залазити в яр з власної ініціативи — до сварки з коханою дівчиною через обману з її боку.
 3. Якщо одружений наяву чоловік в сновидінні звалився в яму, то в реальності він буде мати зв’язок з подругою дружини. Не варто піддаватися спокусам, так як під ударом виявиться цілісність сім’ї та щастя.
 4. Стрибати через ями — гряде побутова «війна» з сусідами, яка не закінчиться перемогою ні однієї, ні іншої сторони.
 5. Багато ямок, викопаних у землі, сняться до складного вибору, який в підсумку все-таки доведеться зробити.
 6. Потрапити в яму однією ногою і впасти — до прийняття невірних рішень.
 7. Уві сні сплячий витягав з глибокого яру тварина — наяву він знайде нового вірного друга.
 8. Нареченому може снитися яма до посварився з нареченою прямо перед весіллям. Не варто допускати конфліктів з коханою, інакше одруження може опинитися під загрозою.

Тлумачення сну по подробиць

Намагаючись зрозуміти, до чого приснилося те чи інше бачення, не можна упускати жодної деталі, інакше сенс може змінитися у зворотний бік і абсолютно не відповідати дійсності.

Копати яму уві сні

 1. Якщо уві сні довелося копати яму лопатою, то наяву спящему доведеться серйозно попрацювати для досягнення необхідного результату. Іншим шляхом домогтися потрібного не вийде.
 2. Під час копання сновидець знайшов цінні речі, прикраси, монети — в реальності його життя зміниться в кращу сторону.
 3. Сновидінню привиділося, що його насильно змушують рити яму лопатою м в житті він знаходиться в ролі підлеглого і його це цілком влаштовує.
 4. Якщо під час риття з яру лунає жахливий запах і виповзають різні мерзенні комахи, то наяву сплячий робить велику помилку і йому пора зупинитися, що не збільшувати масштаби катастрофи.
 5. Сон, у якому людина риє землю річчю, не призначеної для цього (наприклад, ложкою, виделкою), говорить про те, що сплячий постійно здійснює вчинки спонтанно під впливом емоцій.

Велика вигрібна яма

Велика вигрібна яма, привидевшаяся уві сні, — поганий знак, який символізує лють, злість та інші негативні емоції, що переповнюють сновидця. Необхідно намагатися подолати їх, інакше є ризик втратити себе негативними почуттями.

Якщо вигрібна яма знаходилася прямо в будинку, то варто підготуватися до одержання дурних звісток.

впав у яму і поранився — незабаром усвідомлює помилки

Яма з водою у сні

 1. Яма, на дно якої заповнено водою, попереджає про нестабільність психічного стану сновидця. Чим вище рівень води, тим складніше наяву спящему утримувати емоційне рівновагу.
 2. Якщо сновидець у сні бачив чоловіка, який стояв в ямі з водою, то наяву йому варто звернути увагу на свій внутрішній світ. Схоже, заради вигоди і грошей він готовий поступитися моральними принципами.
 3. Велика яма з каламутною водою розташувалася у дворі будинку сновидця — наяву чекають матеріальні труднощі.

Провалитися в яму

 1. Для бізнесменів і підприємців сон, в якому вони провалилися в яму з фекаліями, обіцяє успіх у бізнесі, отримання гарного доходу, висновок успішних угод. Але якщо в баченні запах не подобався і викликав огиду, то гроші будуть отримані не зовсім чесним шляхом.
 2. Якщо сновидець після падіння поранив ногу або руку, то в реальності він зуміє усвідомити помилки минулого.
 3. Впасти в яму, вириту своїми ж руками м в житті сплячий здійснив нехороший вчинок. Варто відмовитися від неправильних вчинків, якщо навіть здається, що вони будуть зроблені на благо.

Вибиратися, вилазити з ями уві сні

Якщо сновидець примудрився уві сні самостійно вибратися з ями, то на шляху йому не страшні ніякі перешкоди. Рано чи пізно сплячий зуміє досягти своєї мети і подолати всі перешкоди на шляху. Головне не зупинятися і наполегливо рухатися в потрібному напрямку, навіть якщо інколи здається, що щось йде не так.

Впасти в глибоку яму

Падіння в глибоку яму — поганий знак. Деякі тлумачі попереджають про раптової смерті, яка може настати після такого сну.

Впасти в яму — потрапити в біду. Якщо уві сні режим так і не зміг з неї вибратися, то в житті настане чорна смуга, будуть переслідувати біди і нещастя. Не варто опускати руки, інакше шанс вибратися з невдач буде дуже низьким, лише наполеглива робота і віра в краще зможуть допомогти впоратися з навалив.

Закапувати труну в яму лопатою

Того, хто уві сні закопував гріб лопатою, варто потурбуватися про власне здоров’я, так як таке сновидіння попереджає про хронічне захворювання, яке може проявитися в найближчим часом. При найменшому нездужанні необхідно відвідувати лікаря і тоді буде шанс виявити хворобу на початковому етапі, коли вона ще добре піддається лікуванню.

Дитина впала у яму

Якщо сплячий побачив уві сні, як у яму впав незнайомий дитина, то наяву настануть важкі часи у всіх сферах. Що б не робив сновидець, уникнути призначеного не вийде — домочадці будуть виводити на конфлікт, начальство не влаштує навіть найкраща робота, а здоров’я залишає бажати кращого. Якщо дитина після падіння сильно травмувався, то наміченим планам не судилося збутися.

Якщо ж це була дитина самого сплячого, то насправді з ним може щось трапитися, варто уважно стежити за малюком.

Висновок

Падіння в яму як уві сні, так і в реальності може принести людині чимало проблем. Часто сновидіння з участю ями попереджають людину про майбутнє і дають йому можливість підготуватися до цього морально і фізично.

Сонник - тлумачення снів