До чого сниться дорога – сонник, переходити шукати, їхати на велосипеді або бігти босоніж по дорозі уві сні

Кожен окремо взятий сон – це свого роду дорога. По ній протікають наші з Вами думки і почуття, невисловлені образи і занепокоєння, і, можливо, від нашого стану протягом дня буде залежати, наскільки майбутня дорога буде спокійна або тривожна. А вранці можна подивитися до чого снилися ті чи інші речі, зустрінуті на шляху.

Якщо дорога повна калюж і вибоїн — Ісламський сонник вважає, що Ви ведете негідне життя

Сонник Міллера

Ви йдете по дорозі і милуєтеся квітучими деревами, яскравою зеленню, красивими рослинами? Тоді готуйтеся ловити удачу за хвіст!

Насилу переміщаєтеся по нерівному кам’янистому покриттю по незнайомій стежкою? Наяву Ваші муки будуть виправдані цікавими справами і новими заняттями.

Якщо в дорозі Вас супроводжували друзі, значить Ваш шлюб буде міцним, партнер – вірним, а діти – щасливими.

Загубилися в дорозі і не розумієте, куди рухатися далі? Скоріше всього у справах це обіцяє прийняття невірного рішення, чреватого грошовими втратами.

Тлумачення сну про дорогу в сонник Ванги

Покриття дороги підкаже, яке майбутнє нас чекає. Курна – до облудному оточенню; кам’яниста — до заслуженому довгими працями благополуччю; засніжена – до хибного відчуття непотрібності і самотності.

Також постарайтеся згадати, наскільки Ваш шлях був рівним. Пряма і широка дорога говорить нам про те, що наяву ми все робимо правильно, крива доріжка –як у прислів’ї – до добра не доведе. Швидше за все, наяву Ви вступаєте некоректно, одумайтесь, поки не пізно.

Важливо Яким би не був Ваш шлях, якщо Ви робите його з відчуттям того, що Ви глибоко нещасна людина, то Ванга в таких випадках радила частіше читати молитви.

Сон з дорогою в ісламському соннику

Східний сонник вважає, що значення має чистота дороги. Калюжі, непрохідна бруд і купини з вибоїнами свідчать про те, що Ви ведете негідне життя. Якщо ж дорога суха, чиста і красива, то це означає, що Ви ведете життя праведника.

Якщо уві сні крижана дорога — то наяву Ви сильно ризикуєте

Кому приснилася дорога — чоловікові або жінці

Уві сні ми бестелесны, але свідомість не дає забути нам про гендерної приналежності.

Жінки

Якщо дорога сниться представниці прекрасної статі, то їй важливо згадати про кілька речей.

По-перше, була вона асфальтованою. Якщо так, то жінці це віщує крах існуючих відносин з її партнером. Якщо дорога при цьому вела в бік кладовища, то вельми ймовірна інфекційна хвороба або якесь інше серйозне захворювання. Лежати посередині дороги – до звільнення і брак фінансів. Гірський шлях якраз навпаки вкаже на кар’єрне зростання, особливо в області технологій.

По-друге, в жіночому сні велике значення мають опади – засніжена дорога – до того, що скоро випаде шанс почати все з чистого аркуша, а слизька крижана — про те, що наяву краще не ризикувати.

Чоловікові

Представникам сильної половини людства з пам’яті найкраще витягти два моменти – довжина шляху і був чоловік у сні взутий.

Долати свій шлях босоніж для сновидця означає, що в його житті відсутні які-небудь проблеми, а негаразди обходять його стороною. В цей вдалий період життя саме час для нових звершень і великих покупок. Якщо ж у сні Ви крокували по вулиці в нових дорогих черевиках, то наяву очікуйте найбільш вдалих збігів обставин Вашого життя. Дороге взуття на ногах обіцяє чоловікові престижну роботу і фінансовий достаток. Рвана, розношене взуття навпаки сигналізує про можливі втрати не тільки в справах, але і в любові.

Тепер про дальності дороги. Довгий протяжний шлях, що йде за горизонт вказує на те, що Вам потрібно набратися терпіння. Результатів Вашої діяльності доведеться почекати значну кількість часу. А для самотнього чоловіка це також сигнал про те, що йому доля ще не скоро надасть шанс зустріти другу половинку.

Перебігати брудну дорогу – вдало уникнути неприємності. Якщо уві сні Ви бігли по порожній дорозі, то це означає, що Ви заплуталися і не знаєте, як вчинити.

Важливо – для чоловіка йти по нерівній дорозі означає, що він займається нелюбимою справою, слід чужих порад, не проживає своє життя. Саме час задуматися про те, щоб почати життя заново і робити те, що Вам по душі.

Перешкоду на дорозі в вигляді валуна — наяву на роботі теж будуть перешкоди з боку колег

Деталі та особливості, про які Ви могли забути

Кінь

Зустріти на своєму шляху кінь або кінний екіпаж – до щастя і радості, які Ви повинні будете стримувати в собі.

Чужі речі

Побачити на краю дороги чиїсь особисті речі, чужі сумки і заглянути в них – до обману і зради.

Камінь

Стоїть посеред дороги великий камінь, валун – Вашому сходження по кар’єрних сходах будуть чинити перешкоди заздрісні колеги, наяву велика ймовірність натрапити на несподівану перешкоду в роботі. Якщо ж він стоїть біля узбіччя, то шкода від дій Ваших недоброзичливців буде не так великий.

Побачити, як від прилетів з дороги каменю тріснуло лобове скло Вашого автомобіля – до розширення Вашого кругозору і тязі до нових знань.

Важливо – будь-які зустрінуті по дорозі особини з немовлятами, чи то тварини зі своїми дитинчатами або дорослі з дітьми говорять про деяке притаманному Вам інфантилізмі, а також про те, що Ви наївно дивіться на багато подій протягом усього життя.

Перейти дорогу

Переходити дорогу уві сні – це показник змін у Вашій долі найближчим часом, адже дорога асоціюється у нас з життєвим призначенням. І Ви таким чином підсвідомо дозріли для того, щоб змінити свою діяльність, рід занять або поставити змін особисте життя.

Аварія на дорозі

Аварія сигналізує про внутрішній конфлікт, невирішеною ситуації.

Побачити її зі сторони – до розмови з амбітною людиною. Стати учасником, Вам буде протистояти сильний суперник в якомусь нелегкій справі, якщо ж Ви дивом уникнете аварії – все складеться вдало і Ви зможете уникнути неприємного зіткнення. Опинилися під колесами автомобіля – наяву вийти уникнути якоїсь неприємної ситуації. Самі наїхали на когось- не чекайте нічого хорошого від запланованого відпочинку.

Бігти по дорозі

Бути учасником спортивного кросу означає, що хтось претендує на Ваше творіння. Якщо Ви фінішували першим, значить Ви повалить Ваших суперників.

Тікати від небезпеки – наяву не вийде вирішити Ваші справи так, як Ви задумали. Також це провісник втрати або небезпечної подорожі. Якщо ж Ви намагаєтеся когось спіймати у сні, то якщо ця людина – то такий сон обіцяє Вам фінансові втрати. Зловити дичину, навпаки – до несподіваної радості.

Важливо – біг на самоті означає, що Ви у багато перевершите своїх суперників, буквально обженете їх по життю. Але якщо Ви при цьому спіткнулися або впали – це віщує ганьба або розорення.

Ходьба босоніж

Незалежно від того, чоловік Ви чи жінка, ступати голими ногами уві сні –до успіху в справах, багатства і прибутку.

Будувати дорогу — мати велику силу волі

Запитувати у перехожих, як пройти

Шукати в сні дорогу, збитися з шляху означає, що велика ймовірність здійснення помилки, про яку Ви будете шкодувати. Запитувати у зустрічних людей дорогу – висока ймовірність, що Ви прислухаєтеся до порад, які Вам зашкодять.

Будувати дорогу

Такий сон говорить про дуже сильному і вольовому характері сновидця, він означає, що Ви з усім старанням та наполегливістю будуєте своє життя.

Велика кількість машин

Стояти в сні в пробці, в автомобільному заторі – це значить рухатися з вкрай низькою швидкістю, тобто рішення по всіх справах, які мають для Вас значення, будуть прийняті не скоро.

Обставини, які від Вас не залежать, змусять просто втрачати час. Багатосмугова дорога, по якій рухаються в обидві сторони автомобілі на великій швидкості, навпаки обіцяє швидке просування в справах і допомагає зрозуміти, що Ви рухаєтесь у вірному напрямку.

Їхати по дорозі на велосипеді

В гору – Вам і наяву доведеться докласти чимало зусиль для досягнення нових висот, але результатом Ваших старань будуть різного роду підйоми в різних сферах життя.

З гори вниз – будьте пильні, вам погрожують наклепники, Ви можете стати жертвою їх злих язиків.

Залізниця

Може приснитися напередодні якоїсь тривалої подорожі або відрядження. Прибути в поїзді в пункт призначення означає домогтися наяву своїх цілей.

Висновок

В основному, після сновидіння, в якому Ви переміщалися в просторі по якійсь дорозі, важливо враховувати загальний настрій сну – чиста, пряма, рівна дорога обіцяє нам розмірене спокійне життя та досягнення наміченого, а крива вибоїста брудна дорога при поганій видимості говорить про те, що Ви явно загубилися в життєвих перипетіях і вихід з них вкрай утруднений.

Сонник - тлумачення снів