До чого сниться багатоповерховий будинок – тлумачення по сонникам

Кожна людина, хоча б один раз, бачив уві сні будинок. Значення побаченого безпосередньо залежить від кількості поверхів, так звичайний будинок символізує захищеність, сталість, а багатоповерховий – прагнення сновидця до масштабних цілей. Також може говорити про психологічні проблеми та нереалізовані амбіції. Але це не єдині подробиці, які потрібно згадати, щоб трактування була більш повною.

Якщо людина покинув будинок — це передвісник хвороби.

Сонник Міллера

Міллер каже, що бачити перед собою висотку, навколо якої багато ресторанів, кафе, магазинів, машин – до можливості швидкого переїзду туди, куди сновидець давно мріяв потрапити. А будівництво багатоповерхівки віщує відхід зі старої роботи, зміну роду діяльності або нове захоплення.

Сонник Ванги

Сонник Ванги говорить, що якщо чоловік пішов чи поїхав з дому – це знак хвороб, тому потрібно бути уважніше до здоров’ю і не зволікати з лікуванням.

Побачити покинутий будинок – також неприємний знак чорної смуги і перешкод, які потрібно буде мужньо долати.

Незнайомий будинок – до масштабних змін у житті, від зміни роботи до переїзду в іншу країну. Якщо уві сні житло будувалося – скоро чекає зустріч з впливовим покровителем, який зможе поправити фінансове становище сновидця. Вміло розпорядитися отриманими грошима.

Також згадайте, яких розмірів був будинок:

 • великий і красивий – успіх у любовних відносинах, успіх у професійній діяльності. Сновидець також може знайти роботу, яка буде йому до душі;
 • маленький, але затишний – успіх у любовних справах, виконання заповітного бажання.

Ісламський Сонник

Мусульманський або ісламський сонник трактує побачену висотку як знак поліпшення матеріального становища, фінансовий прибуток.

Побачив висотний будинок віщують хороше матеріальне становище.

Комусь приснилося багатоповерхівка?

Згадайте, що являла собою уві сні побачена висотка:

 • житловий будинок – чекає щасливе сімейне життя, успіх в любовних справах;
 • торговий центр – отримання грошового прибутку;
 • бізнес-центр – удача в професійній сфері;
 • багатоярусна интернет – швидке подорож;
 • навчальний заклад – знайомство з впливовою людиною, отримання нового цікавого досвіду.

Іноді значення сновидіння безпосередньо залежить від того хто його побачив. Розглянемо найбільш поширені трактування.

Незаміжньою дівчині

Для незаміжньої дівчини побачити в сні багатоповерховий будинок, в якому живе її коханий, до швидкого знайомства з його батьками.

Взагалі це знак амбіцій великих планів і мрій.

Втрата дому у сні означає втрату віри в себе і оточуючих.

Жінки

Якщо багатоповерхівку побачила жінка – це знак швидкого початку світлої смуги в житті. Також сновидіння віщує невелику успіх в любовних справах. Наведемо трактування жіночого сонника:

 • візит в старий будинок – отримання хороших новин;
 • затишний будинок – початок світлої смуги в житті;
 • покинутий будинок – горе, втрата, погані новини;
 • втрата свого будинку у сні – відсутність віри в себе і в людей;
 • сон про відсутність свого мешканка попереджає: не починайте нові справи, вони виявляться невдалими;
 • переїзд – термінові новини і поїздки поспіхом;
 • якщо ви їдете з дому – будьте обережні – не всім людям варто довіряти.

Вагітній

Якщо вагітна дівчина спостерігала за будівництвом багатоповерхівки – скоро в житті настануть приємні зміни, радісний час. Занедбаний будинок – знак далекосяжних планів.

Чоловікові

Якщо будинок побачив чоловік – це знак, що йому і коханої пора подумати про те, щоб вивести відносини на новий рівень. Також віщує зустріч з дівчиною, яка з часом може стати дружиною. Ремонт будинку – до отримання хорошої новини.

Багатоповерховий будинок віщує сприятливі часи.

Тлумачення сну по подробиць

Дуже важливо згадати подробиці сну.

Так, якщо людина бачить себе поруч з величезною багатоповерхівкою – він мучиться нереалізованими планами.

Якщо сновидець бачить себе на балконі останнього поверху багатоповерхового будинку – саме час втілювати в життя найсміливіші плани і ризикувати – ризик буде виправданим. Підніматися на гору пішки – є шанс побудувати успішну кар’єру, але для цього доведеться постаратися.

Багатоповерхівка віщує гарний час: мир і спокій у родині, стабільну роботу хороші взаємини з оточенням. Якщо людина бачила себе на першому поверсі висотки, але йому відкривався вид з даху – його кар’єра стрімко піде вгору.

Якщо сновидець піднімається вгору, але все одно бачить себе в підвалі – це знак неправильного бачення ситуації.

Падіння з вершини висотки і сильний переляк при цьому – труднощі, які доведеться долати. Буде нелегко, але вони приведуть до успіху.

Дуже важливо звернути увагу на внутрішні відчуття, які були під час сновидіння. Якщо сновидець незатишно почуває себе перед багатоповерхівкою і відчуває свою незначність – амбіції так і залишаться нереалізованими.

Будівництво багатоповерхового будинку

Сонник Хассе віщує здійснення планів тим, хто бачив у сновидінні будується висотку. Якщо ж сновидець приїхав на будівництво в якості виконроба і здійснював контроль за процесом будівництва – він досягне авторитету серед колег і знайде однодумців для реалізації нового проекту.

Покинута будівництво багатоповерхівки, зруйнований будинок

Бачити у сні, що згорів, або палаючий будинок – поганий знак.

Він попереджає про смузі невдач, втрати і конфліктах і радить бути обережнішими не тільки в справах, але і в словах. Якщо уві сні сновидець сам намагається загасити пожежу в будинку – це говорить про його запальності. Ще одне трактування пожежі – докори сумління людини з приводу скоєних раніше вчинків.

Бачити зруйнований будинок з англійської соннику – до прилюдного ганьби сновидця. А ось Зигмунд Фрейд тлумачив такий сон як незадоволеність в інтимному плані, особливо, якщо людина, бачив сновидіння опинився під уламками зруйнованого будинку.

Хмарочос

Якщо сновидець бачив будівництво хмарочоса – такий сон символізує рух до поставленої мети. Можливо, складається враження, що події застрягли на місці, але це не так.

Висновки

Як видно з тлумачень, побачити багатоповерхівку у сні в більшості своїй – хороший знак. Якщо трактування передбачили вам труднощі – не опускайте руки і вірте в себе. Завдання труднощів у цьому випадку – підняти вас на новий життєвий етап.

Сонник - тлумачення снів