До чого сниться згорілий будинок – тлумачення сну по сонникам

Обгорілий будинок — тривожне видовище, що викликає негативні емоції у більшості людей. Уві сні все не так однозначно, оскільки символ трактується не буквально. При аналізі сновидіння враховуються багато факторів: вся ситуація в цілому, деталі, емоції, які відчував сновидець від побаченого.

Навіть такий похмурий образ, як згорілий будинок не завжди може бути негативною ознакою. Допомогти суть такого сновидіння можуть сонники, складені психологами та езотерикою.

Зазвичай у сні будинок трактується як енергетика людини, її внутрішнє я. Пожежа — не завжди слід розуміти як знищення, вогонь — це ще й символ життя, оновлення, рух.

Багато авторів трактують сон, де присутня будинок, охоплений полум’ям, як вирують пристрасті в душі людини, які вириваються з підсвідомості.

Однозначно можна сказати, що таке сновидіння, як пожежа в будинку, віщує радикальні зміни, про спокій найближчим часом можна забути.

Сонник Міллера

Психолог Густав Міллер стверджує, що згорілий будинок уві сні не означає нічого поганого. Навпаки, такий символ говорить про те, що в житті яка запитує наступають позитивні зміни.

Такий знак, як пожежа у сні, автор трактує як оновлення, позбавлення від тягаря минулого, негативних емоцій, очищення енергетики.

Пожежа може приснитися до майбутнього переїзду на нове місце, разючих змін у кар’єрі, зміну діяльності, важливим подіям в особистому житті.

Якщо сон, в якому присутня пожежа, не викликає страху і жалю, то це безперечно позитивний знак, хвилюватися не про що, життя йде своїм чередом і зміни в ній викликані необхідністю.

Сонник Ванги

Ясновидиця Ванга трактує сон, у якому будинок сновидця горить, як негативний. За сонником болгарської цілительки такий знак говорить про те, що в житті яка запитує присутні руйнівні енергії і злі люди.

Важливо звернути увагу на те, де саме відбувається пожежа: якщо горить будинок, в якому сновидець живе в реальності, то це означає, що відносини в сім’ї далекі від мирних. У тих випадках, коли вогонь перекидається на сусідні будинки, сон трактується як суперечки з сусідами, скандали з ними і конфлікти інтересів.

Пожежа в батьківському домі — хто не в злагоді зі своїми корінням. Краще всього звернути увагу на таку ознаку і вжити заходів, поки конфлікти не розрослися і не почали доставляти справжній дискомфорт.

Ісламський Сонник

Мусульманський сонник так само говорить про те, що сон про згорілому будинку швидше негативний. Будинок тут уособлює організм сновидця, його «я». Пожежа в будинку — знак того, що зі здоров’ям і емоційним фоном яка запитує не все в порядку.

Згорілий будинок вказує на занепад сил, перевтома, падіння імунітету. Такий символ є застереженням. Можливо, останнім часом сновидець працює на знос і настав час подбати про себе і відпочити. Згорілий будинок так само говорить про стресі, моральної втоми.

Побачив такий сон слід звернути увагу на режим і вжити заходів по відновленню життєвих сил.

Згоріле житло кого-небудь з близьких вказує на схожі проблеми у цієї людини. Сновидінню рекомендується проявити участь до рідних і надати їм допомогу.

Тлумачення сну по подробиць

Додаткові деталі допоможуть вірно витлумачити такий неоднозначний сон, як пожежа в будинку або попелище. Важливо звертати увагу на свої відчуття від картини, навколишні деталі сну, життєву ситуацію, в якій перебуває сновидець останнім часом.

Згорілий чужий будинок

Згорілий чужий будинок в сновидінні говорить про те, що незабаром у житті цієї людини стануться зміни і сновидець відчуває тривогу з цього приводу. Можливо, ці зміни стосуються самого яка запитує і так чи інакше торкнуться його інтереси.

Позитивний або негативний окрас сну залежить від того, які емоції викликало побачене. Якщо від сну не з’явилося відчуття страху, то такий знак говорить лише про насуваються зміни, швидше за все позитивного характеру.

У тих випадках, коли пожежа викликав тривогу і жаль — це може означати те, що той не готовий до насувається змін, або вони небажані.

Згоріла квартира

Згоріла квартира сновидця означає приблизно теж саме, що і сгореший будинок. При трактуванні важлива ситуація в цілому, житло людини уві сні найчастіше означає його особисті кордону, енергетику, тіло або звичний порядок речей. Пожежа в квартирі може говорити про розставання з минулим, як у хорошому, так й у поганому сенсі.

Позитивне значення символу — зміни, позбавлення від всього зайвого, динаміка. Негативна трактування — стрес, проблеми зі здоров’ям, агресивне середовище в будинку або на роботі, перевтома, токсичний колектив.

Охоплений будинок

Пожежа, стовпи полум’я й горіння уві сні говорять про те, що в житті сновидца в дані момент йдуть якісь бурхливі процеси. Можливо це важливі проекти на роботі, потребують максимальної концентрації й мобілізації всіх сил, зміна роду діяльності або робочого місця. Пожежа може символізувати переїзд, людина буквально розлучається зі старим житлом.

Крім того, вогонь говорить і про пристрасті, такий сон може бути наслідком бурхливого роману у яка запитує.

В позитивному ключі вогонь означає оновлення, перетворення, рух, а в негативному — втрату, стрес, занадто марнотратне витрачання сновидцем життєвої енергії.

Горить багатоповерховий будинок

Пожежа в багатоповерховому будинку символізує приблизно те ж, що і пожежа в квартирі, але в набагато більшому масштабі. Тут і динаміка зміни зачіпають не тільки інтереси сновидця, але й багатьох людей, які його оточують. Такий сон може бути викликаний прийняттям важливого масштабного рішення, яке змінить життя і яка запитує, і всій його сім’ї або колективу.

Деталі сну допоможуть допомогти зрозуміти його правильно: пожежа на роботі означає зміни в кар’єрі, в будинку знайомих і друзів — до змін у їх житті, в які сновидець втягнуть.

Висновок

Хоча на перший погляд сон про згорілому будинку досить похмурий, насправді він не несе в собі негативу в більшості випадків. Зрозуміти бачення правильно і зробити потрібні висновки допоможуть деталі сну і відчуття від нього.

Сонник - тлумачення снів