До чого сниться цвинтарі й могили? — Сонник онлайн

Цвинтарі й могили, побачені в сні, безумовно, здатні налякати кожного. Першим враженням після пробудження від такого сну може бути переляк і страх чогось поганого. Однак, в дійсності далеко не кожен сон з цвинтарним чином може нести погану трактування для сновидця. Розшифровка сновидіння залежить від багатьох нюансів, тому перед тим, як звернутися до сонником, потрібно пригадати якомога більше деталей сну.

Сонник Міллера

Побачити в сні доглянутий цвинтар, на думку Міллера — до швидкого одужання близької людини, діагноз якого був невтішний. Крім того, якщо сновидець позбувся власності незаконним шляхом, з’явилася реальна можливість повернути своє майно.

Прогулянка по запущеному цвинтаря до довгого життя, протягом яких доведеться витратити чимало близьких людей.

Прогулянка взимку – до проблем з грошима, однак, якщо уві сні були помічені перші ознаки настання весни – всі матеріальні проблеми швидко вирішаться.

Сонник Ванги

Образ кладовища, Ванга трактує, як отримання сновидцем відповідального завдання на служби, від виконання якого залежатиме доля багатьох колег. Успішне завершення справи буде гідно винагороджено в матеріальному плані. Тому дуже важливо виявити розум і кмітливість і відповідально підійти до вирішення завдання. Якщо уві сні людина не відчув страху від перебування на кладовищі – він володіє великою особистою силою і всіх його справах буде супроводжувати удача.

Якщо кладовище було вкрите снігом – попереду труднощі і зайві турботи, які будуть пов’язані з тривалою поїздкою. Прийдешнє подорож дозволить вирішити чимало проблем, що накопичилися.

Ісламський Сонник

Кладовище, побачене в нічних мареннях, нагадує сновидінню про необхідність пам’ятати про вічність, про відданість Аллаху. У деяких ситуаціях цей образ може передвіщати смерть або тюремне ув’язнення, а також бідність і проблеми у справах. Ймовірно, сновидінню доведеться пошкодувати про справи, які були зроблені. Побачити себе в труні – до хорошого і корисній справі, виконавши яке сновидець стане прикладом для всіх.

Варіанти

Могили родичів

 • Побачити в сні могили когось із родичів – попередження про що насувається хвороби до цієї людини. Також сонник трактує образ, як символ переживань, не відпускають сновидця.
 • Якщо родич в реальності помер зовсім недавно – сон з його могилою просто відображає переживання і горе сновидця. Потрібно зібратися з думками і прийняти те, що неминуче.
 • Якщо приснилася могила родича, який помер вже давно – сонник радить забути про ситуацію, яка пригнічує сновидця в даний момент. Необхідно рухатися вперед.
 • Побачити поруч з могилою інших родичів – до майбутню хвилю проблем і неприємностей, які заберуть багато сил і похитнуть впевненість у завтрашньому дні.

Для вагітної

 • Образ кладовища, який довелося побачити в сні вагітній жінці, не повинен її налякати, оскільки він віщує легкий перебіг вагітності і народження здорового і міцного малюка.
 • Якщо уві сні, жінка відчувала негативні почуття, страх або тугу в момент знаходження на цвинтарі, варто звернути увагу на свій спосіб життя і виключити шкідливі звички, які залишилися під час вагітності у сновидицы.

Старе кладовище

 • Побачити старе кладовище – до довгого життя, протягом яких буде чимало втрат близьких і турбота про сновидце в результаті ляже на плечі сторонніх людей.
 • Також старий і занедбаний цвинтар може попереджати про швидкий розлад у відносинах з коханим. Цьому сприятимуть серйозні обставини, внаслідок яких у пари не залишиться альтернатив і доведеться розлучитися. Засмучуватися майбутню розлуку не варто, оскільки це подія буде кращим рішенням для обох.
 • Похмуре старе кладовище обіцяє швидке вирішення існуючих конфліктних ситуацій, які виникли у сновидця з близькими в результаті взаємного непорозуміння. Гармонія повернеться у відносини, але неприємний осад залишиться.

Могила бабусі

 • Такий сон – це проекція переживань сновидця про бабусі чи когось із близьких родичів. Сновидіння не віщує нічого страшного – бабуся буде жива і здорова ще довгі роки.
 • Побачити могилку бабусі, яка в реальному житті давно померла – до ностальгії за минулим часам. Сновидець чіпляється за своє минуле і не може відпустити те, чого вже давно немає. Щоб рухатися вперед, потрібно зібратися з думками і постаратися і розірвати цю згубну зв’язок.

Свіжі могили

 • Сонник закликає проявити обережність і пильність. Дії супротивників можуть бути небезпечні для сновидця. Крім того, свіжі могили можуть провіщати чорну смугу і період страждань сновидця.
 • Варто уважно придивитися до свого оточення, «ніж у спину» можна отримати як від близького друга, так і від колеги, який намагається «підсидіти» сновидця. При вирішенні важливих питань, від яких буде залежати подальша доля сновидця, варто проявити обережність, а по можливості відкласти ці справи на більш сприятливий період.

Порожня могила

Побачити могилу, в якій немає небіжчика – до оприлюднення та розкриття тих таємниць сновидця, які він намагався приховувати довгий час. Для того, щоб уникнути розкриття секретів, слід стежити за своєю мовою і діями навіть у колі близьких друзів.

Розкопані (розриті) могили

Сонник віщує малкие домашні клопоти, які зваляться на сновидця. Вони не потребують розумових чи фізичних зусиль, але займуть багато часу. Варто підготуватися провести вихідні доведеться, займаючись прибиранням.

Таким чином, більшість сонників трактує образ кладовища не так страшно, як могло здатися на перший погляд. Навіть якщо побачений сон передвіщає дрібні неприємності, їх можна буде легко вирішити і навіть уникнути, якщо слідувати рекомендаціям сонника.

Сонник - тлумачення снів