До чого сниться річка? Тлумачення сну з річковою водою по сонникам

Сон – провідник в таємничий і непізнаний світ підсвідомості, путівник в області почуттів, прихованих емоцій.

Здавна люди вчилися тлумачити нічні видіння, адже таке вміння дозволяє орієнтуватися у складних життєвих ситуаціях, швидко знаходити ключ до вирішення різних проблем.

До чого сниться річка? Відповіді ми знайдемо в популярних сонники:

Сон з чистою водою символізує прекрасне майбутнє

Основні особливості

Плисти за течією річки – повне задоволення справжнім, без будь-яких змін у житті. Ви не витрачаєте час на безцільну боротьбу, тому що знайшли себе і це прекрасно.

Якщо сновидець рухається проти течії і не дивиться на масштаб водної стихії, таке бачення попереджає про майбутні труднощі.

УВАГА! Впоратися з хвилями нелегко і варто послабити зусилля, знайти рішення, що вимагає мінімальних витрат. Можливо, вам допоможе той, з ким давно змагаєтеся.

Переходьте річку вбрід? Вам важко, але скоро всі неприємності зникнуть. Наберіться терпіння.

Чиста вода символізує світле майбутнє, радість, приємні зміни.

Каламутна річка сниться до наполегливої впливу чуток на вас. Більшість з них помилкові, але у деяких є частка правди.

ВАЖЛИВО! Будьте спостережливі і скористайтеся отриманою інформацією, відміну істину від брехні.

Річка по соннику Міллера

Спокійні, позбавлені хвилювання води річки несуть у ваше життя нові можливості та покращення матеріального становища. Вам залишається тільки правильно скористатися обставинами, що склалися і насолоджуватися присутністю удачі у всіх справах.

Перешкода у вигляді несподівано з’явилася річки, означає нелегкий період у професійній діяльності, зупинку в кар’єрному зростанні. Неприємні події з минулого можуть зруйнувати хороше спілкування з начальством або колегами.

Боязнь за репутацію підштовхне до скоєння вчинку, про який навіть не підозрюєте. Цього неправильного дії під силу докорінно змінити становище на роботі і зіпсувати враження про вас в очах оточуючих.

Якщо річкові води каламутні і вируючі, будьте готові до дратівливим несподіванок, пререканиям з близькими та знайомими.

Найчастіше ми бачимо уві сні особи, що давно пішли з цього світу людей. Це можна тлумачити по-різному, але якщо таке бачення пов’язане з появою в чистій річці образів померлих, варто запастися терпінням, щоб подолати розставання з успіхом і везінням на найближчий час.

Переплисти уві сні річку — означає звільнитися від минулих спогадів.

Річки в сонники Ванги

 • Падіння в річку або купання в одязі віщує стрімке кар’єрне зростання, сприятливі зміни в матеріальному становищі;
 • Боротьба з бурхливим водним потоком, яка закінчилася для пливе виходом на сушу, є знаком наближається багатства;
 • Каламутні води річки змушують сновидця розібратися у власних почуттях. Проблема розладу з самим собою властива людині, важливо знайти причину прояву негативних емоцій, адже тільки тоді можна впоратися з ситуацією, що склалася;
 • Міст над річкою означає спогад про давню обіцянку, а довгий шлях через нього будить в сновидце провину за невиконання домовленості.

Річка ісламського соннику

 • Перебувати біля витоку річки, значить отримати в найближчому майбутньому заступництво і удачу з боку долі, а також розташування близьких;
 • Нелегкі випробування і життєві труднощі віщує питво з вируючих вод. Бачення каламутної річки означає втрату довіри до рідної людини, самотність;
 • Якщо уві сні переплив річку, звільнився від гнітючих спогадів, страху, затаєних образ і знайшов спокій та щастя.

Якщо уві сні пересохла річка – це означає загрозу здоров’я дитини.

А кому саме приснилася річка?

Незаміжньою дівчині

Купання в чистій воді означає реалізацію різних бажань. Прийшов час здійснити те, про що давно мріяли, адже фортуна на вашому боці. А символом втрат і невдач є каламутна річка. У зв’язку з таким баченням варто бути обережною з вибором планів на найближчий час.

Якщо незаміжня дівчина уві сні увійшла в холодну річку, то її чекає приємний сюрприз від молодої людини. Не виключено швидке заміжжя або отримання грошового прибутку, придбання нової посади.

Жінки

Снитися заболочена зеленувата річка з плаваючими в ній крокодилами? Це знак необгрунтованої ревнощів і недовіри до партнера. Остерігайтеся несподіваних думок, пов’язаних з особистим життям. Деякі з них можуть порушити сприятливі відносини з другою половинкою.

Почуття страху, пов’язане з тим, що сновидица стоїть у воді, вказує на незадоволеність і невдоволення поточним життєвим періодом.

ВАЖЛИВО! Варто щось змінити у своїй долі, але робити це потрібно з обережністю. Можливо, ви зробили помилку у минулому, яка заважає повністю реалізуватися.

Вагітній

Тлумачення бачень з річкою вагітної жінки безпосередньо пов’язана зі станом водойми.

 • Велика кількість води, сонячні відблиски на поверхні, спокійні хвилі — до легких пологів і щасливого життя майбутньої дитини;
 • Річка переповнена рибою – до народження дочки;
 • Пересохлий водойма – загроза здоров’ю малюка. Будьте обережні!
 • Водойма, який перегороджує шлях, сниться до довгим пологах.4

Чоловікові

Якщо уві сні присутній підземна річка, будьте готові до змін у недалекому майбутньому. Ви занадто довго приховували свої справжні емоції і почуття, тому не виключений конфлікт з кимось із знайомих. Варто сміливо брати відпустку і витратити час на себе.

Піниться гірська річка несе в життя молодого чоловіка стрімкий розвиток в особистому житті і зміни на роботі. Всі ситуації скоро вирішаться самі собою, варто тільки докласти трохи більше зусиль.

Купання в річці з відчуттям радості говорить сновидінню про гармонії з власною особистістю і навколишнім світом. Насолоджуйтеся цим світлим етапом життя!

Річка – символ змін, подолання труднощів, благополуччя і спокою. Навчившись правильно розпізнавати тонкощі своїх снів, ви зможете правильно змінювати життя і досягти стану гармонії і комфорту.

Сонник - тлумачення снів