Сниться лазня – до чого цей сон? Тлумачення сну з лазнею по сонникам

До чого сниться лазня? Це найдавніший винахід і символ єднання зі стихіями, відновлення сил, зміни, руйнування і відродження. Очищення в лазні вдруге, і сприймається не стільки обмиванням тіла, скільки душі. У лазні мешкають чотири протилежні стихії: вода, вогонь, повітря, земля.

У лазні потужна енергетика: дарує чистоту, здоров’я, силу членам родини, гостям будинку. Важлива в господарстві споруда вважалася «нечистою», пов’язувала сім’ю з давніми духами, які могли допомогти у важкій ситуації. З цих же причин в лазнях проводяться ворожіння, обряди, а відвідувати лазню одному не рекомендується.

Снившаяся лазня – подвійне послання сновидінню, несе позбавлення від хвороби, новини або ж безчестя, в залежності від обставин сну.

Сонник Міллера

Якщо ви були в холодній незатишною лазні, то по соннику Міллера це означає, що у вас будуть невеликі проблеми зі здоров’ям. Якщо ви паритеся віником, то це до довголіття і до щасливого життя. Не добре бачити себе в лазні голим, це означає, що ви будете хворіти.

Також бачити чоловіків у бані не обіцяє нічого доброго, це сновидіння означає швидку злидні. А ось бачити жінок – до сорому.

Саме щасливе значення сну про лазні буде, якщо ви будете митися теплою і натопленій бані.

Бачили громадську лазню? Це до нестримної веселості.

 

Сонник Ванги

Бачити лазню по соннику Ванги означає, що незабаром ви почуєте про себе вигадані плітки і вам доведеться доводити свою правоту.

Якщо ви милися в холодній лазні, то це до сильних образ і лихослів’я.

А якщо ви відчуваєте дуже жаркий пар, який обпікає вашу шкіру, то це хороший знак – це означає, що вороги не зможуть заподіяти вам сильну біль.

А якщо раптом в лазні виявилися одягнені люди, то чекайте швидких змін у своєму житті.

Бачити в сні, як ви будуєте лазню з великою командою будівельників, то це означає, що у вас є багато відмінних і чуйних знайомих, які допоможуть у скрутну хвилину.

 

Ісламський сонник

У мусульманському соннику баня означає брудне місце і бачити її уві сні – поганий знак.

Найчастіше в лазні можна зустріти жінку, такий сон обіцяє про лихослів’ї вашій репутації.

Якщо лазня була красива і приємно пахла, то ви зустрінете прекрасну співрозмовницю або супутницю.

 

Кому приснився сон з лазнею?

Для дівчини

Сон про бані для дівчини віщує вигідні угоди і успіх у своїх справах. А якщо дівчина випадково зайшла в лазню, то у неї відбудуться непередбачені труднощі, але вона легко з ними впоратися. А якщо зайде в баню сухий і вийде такий же, то проблеми обійдуть стороною і все буде добре.

Бачити уві сні жарку лазню, означає, що дівчині потрібно бути обережніше зі своїми родичами і не попастися на їх обман.

 

Для жінки

Бачити уві сні банний комплекс для жінки означає, що потрібно всерйоз зайнятися своїм здоров’ям, особливо якщо вона ретельно в ній відмивалася.

Паритися в лазні або сауні для жінки означає, що скоро трапиться спілкування з дратівливими людьми.

Важливо! Бачити, як миються чужі люди, сміливо можна чекати свою появу в приємне і цікаве суспільстві.

Для вагітної

Немає причин для занепокоєння, якщо вагітна дівчина бачить у сні лазню або сауну. Значення буде таке, що пологи пройдуть легко, швидко і без ускладнень. А також це натяк на те, що чекати появи на світ свого малюка залишилося зовсім недовго.

Для чоловіка

Для чоловіка бачити у своїх сновидіннях громадську лазню означає, що у ваших справах матиме успіх. А якщо він побачить там жінку, то можна чекати швидку зустріч з впливовою людиною, який піднесе відмінні перспективи в роботі.

Чим займалися в бані?

Мились

Митися в лазні завжди означало, що ви позбавляєтеся від бруду як у прямому, так і в переносному сенсі. З вами відбудуться приємні події, але не всі відразу, а поступово.

Топили лазню

Топити банну піч у сні означає, що ви дізнаєтеся неприємну звістку про захворювання рідної людини або про неприємності на робочому місці. Також топити піч обіцяє вам стати обдуреним своїм знайомим.

Увага! Якщо ви лазню топили піч грунтовно і довго, то досягнете чогось хорошого.

Парилися

Пояснень цьому процесу також є чимало. Якщо робити це, не знімаючи одягу – слід приготуватися до суворого догани, який шеф не забуде зробити в найближчі дні. Не має значення, що без особливих на те підстав – сон передвіщає, що це неодмінно станеться.

Якщо пар був слабким і ви його не відчули, то значить, що є проблеми зі здоров’ям.

Пар сильний і пекучий – є ймовірність того, що людина, якій приснився сон, завдає шкоди оточуючим або його слова сильно ранять. Слід переглянути своє ставлення до близьких і негайно його змінити в кращу сторону. Можна залишитися без друзів, рідні люди теж відвернуться.

 

Важливо! Якщо паритися і боляче шмагати себе березовим віником – поведінка людини дає чималу поживу для пліток і пересудів. Якщо стати потайним, і вести себе спокійно, без необдуманих вчинків, цілком ймовірно, що все налагодиться і недоброзичливці відстануть.

 

Пожежа в лазні

Якщо ви є людиною, яка надає чимале значення своїх снів, то краще не читайте значення пожежі у лазні. Тому що такий сон означає, що почнеться чорна смуга з вашого життя, а безладдям за безладдям будуть ще довго переслідувати вас. Також такий сон може означати швидку смерть близького родича або великих неприємностей на роботі, можливо, звільнення. Бачити, як горить лазня, може означає швидкий відхід вашого улюбленого вихованця або те, що вас зрадить рідна людина.

Але не все втрачено! Буде чудово, якщо ви в сні впоралися з пожежею. Тоді значення змінюється в кращу сторону. У такому випадку вам вдасться уникнути біди і ви впораєтеся з усіма проблемами.

Просто бачили лазню

Самотньо стоїть лазня в стороні, буде означати, що ви піддастеся пригод, а ваше життя зміниться на 180 градусів, вас чекають дивовижні сюрпризи.

 

Йшли в лазню

Йти в лазню уві сні, може означати, що ви йдете назустріч до своїх проблем і налаштовані рішуче. Якщо на шляху не виникало ніяких перешкод і ви легко змогли дійти до неї, то це означає, що ви вирішите всі складнощі, які утворилися у вашому житті.

 

Будували лазню

Якщо у вашому сні відбувається будівництво лазні, а ви приймаєте активну участь, то це означає, що ви прагнете до стабільності в житті.

Займалися сексом

Займатися любов’ю в банному комплексі, означає, що ви зустрінетеся з цією людиною в реальному житті і він принесе вам відмінні новини.

Яка була лазня?

Громадська

Якщо ви помилися в громадській лазні уві сні, то будьте готові до появи свіжих пліток про себе не в кращому ключі подій. Потрібно бути гранично обережним, тому що такі плітки можуть принести багато неприємностей.

Чужа

Якщо уві сні ви вирішили скупатися в чужій лазні, то згадайте про свою головну мрію. Судячи по всьому ви так і не втілили її в життя, хоча витратили на неї не мало енергії.

Банна піч

Бачити в сні просту банну піч означає, що вам необхідно як можна швидше зайнятися своїм здоров’ям. Якщо цей сон прийшов до вас в середу, то прислухайтеся до свого знайомого, який давав вам слушну пораду.

Брудна або чорна лазня

Купатися в брудній і немитого бані, означає до розладу і нерозуміння в родині.

Гаряча

Викупатися в гарячій бані з гарячою парою, означає, що ви рушите чиєсь щастя.

Холодна

Ні до чого хорошого не сниться холодна, нетопленная лазня. Приділіть більше часу своєму здоров’ю.

 

Кого бачили в бані?

Голих людей

Якщо у своїх сонних мріях ви бачили голих людей в сауні, то це означає, що близьке оточення намагається вас обмовити. А якщо ви відчуваєте сором від свого голого виду, то варто задуматися про те, що ви приховуєте свої справжні почуття.

Чоловіка

Бачити, як купається в лазні ваш чоловік, обіцяє на жаль або до невдалим великих покупок. Тому утримайтеся від сміливих ідей.

Небіжчика

Бачити небіжчика в сні, як не дивно, до щастя. Це означає, що неприємності скоро зникнуть з вашого горизонту.

Дитини

Якщо ваша дитина був тяжко хворий, а уві сні ви побачили його моющемся в лазні, то чекайте швидкого довгоочікуваного одужання. Миття оновлює його душу і очистить від гріхів.

 

Хлопця

Бачити в банному комплексі молодої людини – до невдач, які притягнуть погані новини.

 

Чужого чоловіка

Нічого хорошого не очікується, якщо уві сні ви зустріли чужого чоловіка, це призведе до зменшення вашого добробуту.

 

Висновок

Щоб точно витлумачити значення вашого сну, необхідно згадати всі деталі. Намагайтеся запам’ятати всі ваші дії і відчуття, щоб дати точне значення цього бачення.

Не впадайте у відчай, якщо значення вашого сну неприємно для вас, адже інформація сну залежить, якою тижня він до вас прийшов. Про це можна дізнатися, якщо ви почитаєте сонники, які складені за часи доби.

Сонник - тлумачення снів