Сонник Коник – до чого сняться зелені коники, тлумачення

Багато людей задаються питанням: до чого сниться коник? Дивно, що це веселе комаха часто несе не дуже хорошу трактування.

Найчастіше коники сняться для того, щоб людина замислилася про своїх найближчих справах, задумався про свого коханого і ще, що скоро сновідящого можуть чекати великі нещастя, від яких він впаде в безвихідь.

Коник у сонник Ванги

За сонником Ванги дивитися на коника уві сні — означає, що людина не помічає багатьох важливих речей навколо себе. Якщо ви намагаєтеся зловити коника уві сні, то це означає, що близька людина вам бреше. Якщо людина бачить коника у високій зеленій траві, то це говорить, що скоро до вас в життя прийде біда, від якої ви попадаєте в безвихідь.
Коли юна дівчина дивиться на коника у сні, означає, що її весілля зірветься буквально за кілька днів до одруження.
Намагатися зловити коників уві сні до того, що в вашому домі оселяться таргани.

Коники по соннику Міллера

Міллер пише, що якщо людина чує коника, то значить, що він надзвичайно залежний від оточуючих його людей. Якщо жінка бачить коника, то це до того, що вона зустріне незадоволеного чоловіка.
Якщо людина з хворобою починає розпитувати вас про коників, то це неодмінно до приємних подій.
Бачити коника на рослинах до того, що вашим інтересам щось загрожує. Якщо ви кличете інших людей подивитися на коників, то це до того, що ви розголошуєте комусь важливу інформацію про своїх справах.

Ісламський сонник — коник

Ісламський сонник говорить, що кожен мусульманин, який побачить коника у своєму сні, може бути впевненим у своїй правді і чистосердечности.
Якщо такий сон повториться, то мусульманин може бути впевнений, що піде від усіх бід, нещасть і поганих моментів в житті.

Сонник - тлумачення снів