До чого сниться сонечко – тлумачення сну по сонникам

Приснився божа корівка – в більшості випадків добру ознаку. Цей жучок є символом радості, успіху і вирішення проблем.

Тлумачі снів вважають, що сон з цим комахам означає, що вас чекає світла смуга. Але розшифровка побаченого часто залежить від деталей. Сон може нести і попередження про прийдешні неприємності.

Сонечка в сонник Ванги

Ванга пропонувала кілька трактувань залежно від контексту сну. Якщо жучок повзе по травичці, вас чекає фінансовий успіх, кружляє над галявинкою – готуйтеся до подорожі.
Божа корівка, залетевшая в будинок, говорить про приємні події. Якщо червоний жучок сниться жінці, їй варто побоюватися, що вона стане об’єктом пліток. Але якщо дівчина розмовляє з комахою, це обіцяє швидке весілля або в її родині, або в її найближчому оточенні. Якщо чоловік посварився з близькими, то божа корівка – це знак примирення.
Розчавити жучка уві сні, значить, втратити шанси, які підкине доля.

Корівка по соннику Міллера

Якщо сплячий зловив уві сні божу корівку, його чекає успіх у ділових питаннях і обростання потрібними зв’язками. Якщо чоловік відпустив комаха, скоро він знайде хорошу репутацію в суспільстві.

Вбити жучка – зробити в житті непоправну помилку. Також Міллер вважав, що людина, часто бачить уві сні сонечок, дуже емоційний і схильний заперечувати раціональність.

Сонечка в ісламському соннику

Мусульманські тлумачі снів пропонують свої трактування. Мертва божа корівка, побачена в сні, обіцяє провал у всіх справах на наступний день. Якщо ви вбили жучка, то це знак того, що вас наздоженуть невдачі і провали.
Але коли сплячий просто спостерігає за літаючої сонечком, це означає, що всі рішення, які він прийме, будуть вдалими і правильними.
Для чоловіків повзе по тілу комаха означає успіх у професійній діяльності.

Тлумачення сну з сонечком по подробиць

Велика кількість сонечок сниться до дуже довгій смузі удач і везіння, не можна упустити свій шанс. Також багато корівок – це знак радості для всієї родини сплячого.
Велика корівка знаменує собою весілля, щасливе сімейне життя і створення міцного роду для неодружених. Для одружених це означає клопоти і переживання за проблеми близьких людей.

Сонник - тлумачення снів