До чого сняться клопи – тлумачення сну з клопом по сонникам

Клоп викликають самі неприємні асоціації. Тому сни, в яких ми бачимо таких комах, найчастіше нічого доброго не віщують.

Але щоб зрозуміти справжнє значення сновидіння, потрібно згадати всі подробиці і звернутися до сонником.

Клоп в соннику Міллера

Зі сну клопи завжди віщують хвороба. Якщо клопи виявилися мертвими, вас чекають неприємності, які прийдуть разом зі швидким недугою.

Комаха, що повзе нагору по стіні, означає марні переживання із-за хвороби, яка закінчиться досить швидко і без серйозних наслідків. Тиснути клопів уві сні і бачити, як з них тече вода замість крові обіцяє нещасний випадок з вами або вашими близькими.

Тим, хто побачив безліч комах чекають неприємні випробування, пов’язані з серйозним захворюванням.

Клопи по соннику Ванги

Якщо молода жінка бачить у сні клопів, це означає, що в її оточенні з’явилися заздрісники. Заміжній жінці, що побачила в сні ліжко, кишить неприємними комахами, варто задуматися, чи не зраджує їй чоловік.

Клопи, повзли по тілу, попереджають про сварку з родичами та інших проблем у родині. Тим, хто знайшов у сні клопів у своїх волоссі, варто задуматися про відпустку, тому що так підсвідомість вказує на втому.

Ісламський сонник — клопи

Якщо ви побачили в сні багато клопів, це говорить про несподіване багатство, яке з’явиться у вашому житті дуже скоро.

Тим, хто довго намагався позбутися уві сні від комахи, варто чекати зустрічі з набридливим людиною.

Кому приснився сон з клопами?

Незаміжньою дівчині

Побачити чорного клопа означає швидке подорож, яке може погано закінчитися, якщо дівчина буде легковажною.

Клоп опинився на шлюбній сукні, варто чекати зради від партнера. Якщо дівчина не перебуває у відносинах, цей сон може означати знайомство з неприємним чоловіком. Тих, хто побачив дуже маленьких клопів уві сні, скоро запросять на весілля.

Жінки

Якщо уві сні клоп впав вам на обличчя, чекайте сварку з подругою через чоловіка. Клоп, що повзе по тілу улюбленого означає його швидку хвороба. Якщо комаха виявилося дуже великим, це може означати серйозні проблеми зі здоров’ям, які наздоженуть вас незабаром.

Маленькі клопи у сні — провісники несерйозного захворювання, можливо про застуди.

Вагітній

Тим, хто побачив клопа уві сні в перший триместр вагітності, варто чекати застуди. Так як перші тижні найважливіші для майбутнього малюка, жінці потрібно ретельніше стежити за своїм здоров’ям.

Клопи, снящиеся вагітної, можуть говорити про те, що у жінки з’явився заздрісник, який бажає їй зла. Бачити маленьких клопів на останніх місяцях вагітності до обновкам.

ДОВІДКА! Ще в Стародавній Русі якщо дівчина при надії бачила уві сні клопів, їй забороняли кілька днів виходити в люди, щоб не отримати пристріт.

Чоловікові

Чоловік, побачивши уві сні великого клопа повинен чекати свого життя поява поганого людини, який може нашкодити йому і його родині. Тепер варто придивлятися до всіх знайомих уважніше, тому що це може бути як жінка, так і чоловік.

Якщо клоп був маленьким або їх було кілька, це означає, що чоловіка скоро чекає підвищення. Але для цього доведеться як слід попрацювати.

Тлумачення сну по подробиць

Повзуть клопи

Повзуть комахи завжди говорять про те, що скоро станеться якесь важлива подія. Швидше за все, воно буде не самим приємним. Клоп, що повзе по тілу, може говорить про те, що скоро доведеться зробити важкий вибір. Але якщо прислухатися до сновидіння, то можна зрозуміти звідки прийде труднощі і підготуватися до неї.

Тиснути клопів

Якщо сниться як по вашому тілу повзає багато дрібних клопів і ви намагаєтеся їх розчавити, це означає, що ваші вороги підібралися дуже близько і можуть нашкодити в будь-який момент. Ті, хто тисне клопів на підлозі, намагається вирішити багато проблем одночасно. Якщо вдалося передавити всіх комах, значить всі справи будуть зроблені в строк. Якщо комахи розбіглися, значить вам не справитися поодинці з усіма труднощами.

Клоп вкусив

Укуси клопа сняться до появи ворога. Причому ворожнеча може виявитися прихованої, так як людина спочатку спробує сподобається і стати вашим другом. Варто звернути увагу, що цим ворогом може звернутися кращий друг після великої сварки.

Постільні клопи

Все сновидіння, в яких присутня ліжко розповідають про особисте. Коли уві сні з’являються постільні клопи, це може означати кризу в особистому житті: сварки з чоловіком, інтриги або зради. Після такого сновидіння потрібно більш уважно поставитися до своєї другої половинки і намагатися вирішувати всі проблеми без зайвих емоцій.

Городній клоп

Побачити в сні комаха, що повзе у траві, значить до неприємного звістці, що застане вас зненацька. Якщо ви побачили клопа, що сидить на дереві, когось з ваших близьких чекає подорож, яка може закінчитися хворобою або нещасним випадком. Комаха, що впало на вас з дерева може означати непередбачені витрати, пов’язані з хворобою.

Тлумачення за кількістю клопів

Один клоп

Тим, хто побачив у сні гігантського клопа не варто боятися за своє здоров’я. Таке дивне сновидіння говорить лише про вашому беспочвенном страху перед хворобою. Один клоп, побачений у сні символізує вороже налаштованого по відношенню до вас людини або хвороба.

ДОВІДКА! Зигмунд Фрейд вважав, що сни про гігантських комах символізують наш страх перед неминучим. Щоб побороти його, потрібно як можна швидше зіткнутися з цим страхом лицем до лиця.

Кілька клопів

Кілька клопів можуть означати життєві негаразди, сварки і незначні хвороби. Але найчастіше ці погані прикмети призначені не сновидінню, а його родичам і близьким. Після такого сну варто уважніше ставитися до своїх близьких.

Багато клопів

Сновидіння, наповнені великою кількістю цих неприємних комах, можуть означати проблеми і хвороби, які вже настали або ось-ось настануть, але ви вперто не хочете їх помічати. Ці сновидіння часто говорять про проблеми і сварки, які незабаром відбудуться в сімейній парі з причини ігнорування бажань партнера.

Висновки

Наші сни можуть попереджати про насуваються неприємності. Розгадавши сенс побаченого, ви можете спробувати змінити долю або хоча б перенести негаразди з гідністю. Але найчастіше сни, в яких ми бачимо клопів, це сигнал підсвідомості про те, що в житті щось йде не так. Це значить, що настав час зупинитися і уважно подивитися на те, що відбувається з вами тут і зараз.

Сонник - тлумачення снів