До чого сниться павук уві сні – вбити великого павука жінці, тлумачення

Павуки, як у реальному житті, так і у снах викликають жах і неприємні почуття в більшості людей. Але страшні сюжети з волохатими комахами не завжди мають погане значення для сновидця.

Трактуючи цей образ, нерідко можна побачити оптимістичні прогнози і передбачення. Давайте разом розберемося до чого сниться сон з павуком.

Павук уві сні по соннику Міллера

Згідно з цим сонником, павуки, тікаючи уві сні від сновидця — добрі провісники. Наяву людини буде чекати успіх у справах і допомогу при досягненні особистих цілей від малознайомих людей. У деяких ситуаціях, помічник може мати сумнівну репутацію, тому слід оцінити свої ризики перед тим, як мати з ним якісь справи.

Тримати комаха в долонях – до винагороди на службі.

Павук в сонник Ванги

Провидиця вважає, що образ комахи – провісник серйозної розмови, майбутнього сновидінню з кимось із близьких.

Незважаючи на те, що розмова довго відкладався, уникнути його не вдасться.

Ісламський Сонник

Укус павука — до зрадництва і складнощів у кар’єрі. Безліч павучків, що висять на павутині – до сприятливому збігу обставин і вдалому вирішенню всіх справ. Натрапити на павутину з гігантським павуком – до небезпечних зв’язків, які в підсумку дозволять досягти великого успіху в реальності.

Тікати уві сні від павука — неприємний знак, що передвіщає невдачу і крах у справах.

Варіанти сну з павуком

 

Бачити

Побачити комаха — до вдалого завершення справ і швидкому вирішенню проблем, однак для цього потрібно попрацювати. Також образ павука може попереджати про зустрічі з жадібним і деспотичним людиною, який «вип’є» у сновидця чимало крові.

Вбити павука

Вбивати комаха – поганий знак, що віщує низку сварок і скандалів з рідними та друзями. Також трактувати образ можна, як швидке позбавлення від недругів, які розпускають погані чутки і плітки.

Чорний павук

Поганий знак, застережливий сновидця про те, що варто перевірити здоров’я у лікаря. Крім того, навколо сновидця ходять неприємні плітки і чутки.

Багато павуків

Цей сон попереджає про велику кількість недоброзичливців, які намагаються нашкодити сновидінню. Слід бути обережнішим у висловах і діях і уважно придивитися до свого оточення.

Вкусив павук (за руку)

Укус має негативний знак. Якщо сновидець відчув больові відчуття – це до непорозуміння з партнером в інтимних відносинах. Проблему краще обговорити зі своїм коханим.

Також слід остерігатися зради близьких друзів і уникати активні дії в ризикованих справах – це може нашкодити кар’єрі або сімейного життя.

Великий павук

Велика комаха сниться до процвітання і щастя в житті.

Білий

Сновидець виявить, що рухається по вірному шляху, але до наміченої мети ще дуже далеко.

Багато маленьких

Варто бути готовим до негативної інформації про себе, яка активно поширюється за спиною сновидця недоброзичливцями. Поширить чутки людина з близького кола друзів.

Маленький

Маленький павучок віщує невеликі, але клопітні справи. У деяких випадках, сон можна трактувати як перемогу, яку вдасться здобути над недругами.

Величезний

Сновидінню належить в реальності боротися з підступністю злих авторитарних людей. Сон може попереджати про недобрій справі, яке затівається проти сновидця.

З павутиною

Павук, плетущий павутину, провісник народження дівчинки. Павук, що сидить у своїй павутині — до осуду з боку рідних. Також сон може передвіщати отримання великого прибутку і стабілізацію матеріального становища.

З’їсти павука

Неприємний сон з поїданням комахи передвіщає несподівану зустріч з людиною, яку хочеться бачити найменше.

Нападає

Кохана людина проявить жорстокість і деспотичність, ніж неприємно здивує і засмутить сновидця.

Отруйний

До брудних пліток за спиною людини.

Павук їв уві сні

Павучок, поїдає муху або інше комаха, віщує заступництво злого начальника. Якщо павук їсть іншого павука – сновидця очікує неприємна зустріч з людиною від якого буде багато проблем.

Червоний

Слід уважно поставитися до своїх справах і деякі з них відкласти на більш сприятливий час або зовсім відмовитися від їх виконання.

Вбивати павуків

Сварки і настане розлад у родині або у відносинах двох закоханих. Не виключено, що низка скандалів призведе до хворобливого розриву.

Ловити

В реальності людина перебуває у пошуках засобів боротьби з недругами. Якщо людина намагається зловити павука не руками, а за допомогою інших предметів – це дуже поганий знак, що закликає проявити обережність у справах і відвідати лікаря.

На голові

Настав час відкинути свої фантазії і позбутися від «тарганів у голові», щоб налагодити свої справи. В іншому випадку, невірні дії відіб’ються на всій подальшій долі людини.

На руці

Побачити павучка, що сидить на руці – приємний знак, що віщує знайомство з впливовою людиною і одержання від нього підтримки і допомоги.

На обличчі

У родині скоро буде поповнення.

У роті

Бачити павуків в роті неприємний знак, який попереджає про те, що за лихослів’я і недобрі справи скоро доведеться відповісти.

На спині

Зрада близького друга.

Два павука

Слід проявити пильність і мудрість при вирішенні важливого питання. Перевірити всі деталі двічі і лише після цього приймати рішення.

Мертвий павук

Даний образ сниться до завершення смуги невдач і негараздів. Найближчим часом людину чекає удача.

Стрибає

Стрибки павучка між павутинками – до легкого вирішення в реальності складних, спірних ситуацій і конфліктів. Якщо комаха несподівано починає високо підстрибувати – сновидінню варто звернути увагу на оточуючих людей, можливо комусь потрібна допомога.

Плете павутину

Образ говорить про незадоволеність людини своїм життям. Змінити ситуацію не вийде, доведеться змиритися і діяти за обставинами.

Яйця павука

Приховані загрози підстерігають сновидця. Не виключено, що можуть статися і реальні біди в житті і сім’ї.

Коричневий

Слід остерігатися отруєння неякісною їжею. Також, цілком ймовірно, отримання великої премії за добру працю на роботі.

Золотий

Обіцяє приємне знайомство з протилежною статтю, яке може привести до весілля.

Красивий

Красивий павук, побачений людині, застерігає про те, що в оточенні з’явиться улесливий і брехливий заздрісник.

Розчавити павука

Віщує великі фінансові втрати і неприємності, пов’язані з цим.

Тарантул

Слід звернути увагу на свою поведінку. Всі проблеми, що з’явилися в найближчим часом, пов’язані саме з помилками сновидця. Також сон попереджає про хворобу або сварки з близькими.

Синій

Вірогідні хвороби серцево-судинної системи і захворювання крові. Варто проявити максимум уваги до свого здоров’я.

Рудий

Не вийде уникнути неприємних зустрічей і розмов.

На нозі

Вороги будуть заважати завершенню справ сновидця і створювати різні перешкоди. Крім того, варто остерігатися обману заради корисливих цілей, з боку недоброзичливців. У цей період не варто укладати нові договори і варто уважно придивитися до оточення.

Труїти пуків у сні

Варто задуматися про свою поведінку по відношенню до близьких людей. Можливо, вони чимось ображені і варто налагодити відносини.

Павук у сні — для людей

Жінки

Нічне бачення з павуками для жінки може означати швидке зачаття і народження малюка. Також, сон може відображати страх втрати коханого чоловіка, страх самотності, підозри про наявність конкурентки.

Чоловікові

Для чоловіка сон є попередженням про зустрічі з меркантильною особою. Якщо комаха був величезних розмірів – це означає швидку перемогу над недоброзичливцями і позбавлення від людей, які доставляють зайві труднощі і клопоти.

Дівчині

Незабаром відбудеться зустріч з майбутнім обеспесченным нареченим. Він буде набагато старше дівчини, але це не завадить спільного щастя.

Вагітній

Чорний павук для майбутньої мами – добрий знак, що передвіщає народження хлопчика. Якщо павук плете павутину – буде дівчинка. Плазуючий по дереву павучок передвіщає народження близнюків.

Павук, який з’явився в нічному видінні, має безліч різноманітних трактувань залежно від ситуації. Не варто піддаватися паніці, якщо сон став передвісником неприємностей. Це своєчасне попередження, яке дозволить мінімізувати погані наслідки, якщо слідувати рекомендаціям сонника.

Сонник - тлумачення снів