До чого сниться великий тарган? Тлумачення снів про тарганів по сонникам

Таргани належать до комах, які у більшості людей викликають почуття огиди. Такі ж неприємні відчуття викликають і сни, в яких вони фігурують, але це не означає, що вони обіцяють щось погане. Щоб у цьому переконатися, необхідно правильно розтлумачити побачений сюжет, для чого намагайтеся пригадати якомога більше деталей і пережиті емоції.

У більшості випадків сновидіння, в яких фігурують комахи, віщують позитивні події. Ще живий тарган обіцяє отримання незапланованої прибутку, тому можна ризикнути і купити лотерейний квиток. Велику суму віщує рудий прусак. У деяких випадках руді таргани є провісниками обману, але не переживайте його вдасться розкрити.

Тепер дізнаємось, до чого сняться живі чорні таргани в квартирі, так це вважається символом кар’єрного зростання. Якщо ж комаха було величезного розміру – це попередження, що намічені плани можуть залишитися нереалізованими. Білі таргани в сні символізують оманливе думку про людину, і, швидше за все, новий знайомий може істотно нашкодити.

Сонник Міллера

Дані сонник зазначає, що причин для паніки бути не повинно. Таргани – це ті комахи, які, навпаки, допомагають у вирішенні проблеми, якщо така є. Якщо раптом побачили уві сні цілу армію тарганів, то має статися якесь складне подія в житті. Побачити маленького таргана в їжі буде означати, що зіткнетеся з маленькими негараздами.

До речі, бачити уві сні чорного таргана – до великого щастя. Якщо уві сні ви їли цих комах, то підозрюєте себе в згубних звичках, для цього необхідно терміново переглянути свої погляди на спосіб життя.

Добрий знак – побачити уві сні рудого нахабного таракашку, в такому випадку чекайте фінансове благополуччя.

Але якщо ви почнете їх винищувати, то значить у вашому оточенні завелися корисливі люди, які користуються вами. А ось бачити білого таргана, несе зовсім інше значення. Цей колір комахи символізує зовсім не чистоту, а навпаки, ви схильні до обману з боку вірних друзів або колег по роботі.

Сонник Ванги

У своїх тлумачення ясновидиця Ванга вважала, що значення сну, в якому привиділися таргани, безпосередньо залежить від їх кількості.

Якщо людині приснилося одна комаха, то це означає поганий знак. Цій людині доведеться покладатися в житті тільки на свої можливості, можливо, навіть зіткнеться з зрадою з боку друзів або родичів.

Бачити тарганів у великій кількості вже несе добру звістку. Тлумачення такого сну свідчить, що незабаром можна чекати підвищення по кар’єрних сходах або підвищення заробітної плати.

Вбивство шкідника обіцяє до наближення якоїсь важливої події: весілля, вступ у вищий заклад або доленосну зустріч.

Якщо жінка побачила мертвого таргана, то це буде означати, що незабаром вона зустріне чоловіка, які жорстоко обдурить її.

А якщо тарган повзав по голому тілу, то це означає, що скоро ви нарешті знайдете вихід з цієї важкої ситуації.

Ісламський сонник

У мусульманському соннику мало що сказано про бачення такого огидного комахи. Лише тільки можна дізнатися, що прийшов у сні тарган, обіцяє радісна подія, від якого життя заграє позитивними моментами.

Кому приснився тарган?

Для дівчини

Для молодої дівчини бачити уві сні таргана дуже хороший знак. Це означає, що зовсім скоро вона зустріне людину, з якою зв’яже свою долю. Але цей союз приречений бути короткостроковим, так як буде розчарування в молодій людині.

Для жінки

Жінці бачити уві сні великого таргана корисно для кар’єрного майбутнього. Такий сон буде обіцяє підвищення в посаді і підняття зарплати. До речі таке підвищення буде швидким, а робота на новому місці буде довгою і цікавою. Так що бачити уві сні таргана – це однозначно до великих успіхів у житті жінки.

Для вагітної

Вразливим майбутнім мамам завжди здається, що бачити неприємні сни – це до поганих новин. Але тільки не у випадку з тарганами! Якщо до вагітної уві сні прийшла така комаха, то це буде означати, що її майбутня дитина не буде мати потребу в грошах і стане забезпеченою людиною.

Для незаміжньої

Якщо незаміжня дівчина помітить у своєму сні одного таргана, то недовго їй залишилося ходити в дівках. Варто звернути увагу на колір таргана, якщо він був чорним, то шлюб буде щасливим і міцним, а від рудого таргана не варто чекати вірного чоловіка.

Для заміжньої

Бачити у своїх сновидіннях тарганів для заміжньої дівчини – це до відмінних новин. Або її чоловіка підвищать у посаді, або незабаром їм належить переїзд в інше місце, далеко від родичів.

Для чоловіка

Бачити уві сні білого таргана для чоловіка – означає, що в його компанії завівся людина, яка розпускає про нього неприємні плітки. А побачити велику кількість рудих або чорних тарганів – це до фінансового добробуту.

Для хлопця

Якщо уві сні хлопець вбив одного таргана, то скоро він зможе влаштуватися на престижне місце роботи. А бачити велику кількість тарганів буде означати, що скоро вирішиться конфлікт, який присутній на даний момент в його житті.

Тлумачення снів за кількістю тарганів

Один великий тарган

Якщо уві сні до вас прийшов один великий тарган, то це означає, що наяву вас гризе якась значуща проблема. Але приводу для тривоги бути не повинно! Після того, як ви побачили це мерзенне комаха, вирішите проблему швидко і без ризиків!

Кілька великих тарганів

А ось бачити тарганів у великій кількості, сон вже трактується в іншому значенні. Якщо ви намагаєтеся розчавити цю юрбу, означає, що на вас свались дуже багато обов’язків, з якими не в силах впоратися.

Іншими словами, вам здається, що якщо ви не впораєтеся з цими обов’язками, то ви ризикуєте втратити те, що на даний момент дуже важливо для вас: сім’я, гроші, робота. Але відкиньте всі сумніви в сторону і просто насолоджуйтеся життям, проблеми вирішаться самі собою.

Бачити уві сні жирних тарганів, означає, що зустрінетеся віч з неприємностями і вам доведеться битися за своє благополуччя.

Безліч тарганів

Бачити у своїх сновидіннях великих тарганів у несчитанном кількості, означає, що проти вас починаються інтриги, які ви не зможете вирішити поодинці.

А натовп рудих тарганів, трактується в соннику, як несподіване поповнення у фінансовому плані. Причому, чим більше тарганів, тим більше грошей прибуде.

Тлумачення сну по дії з тарганом

Вбити таргана

Якщо уві сні ви змогли знищити одного таргана, то наяву ви зможете вирішити одну дуже важливу для вас проблему. Причому зважитися вона швидко і легко.

Ловити таргана

Ви щосили намагаєтеся зловити таргана? Такий сон обіцяє те, що ви намагаєтеся утримати щастя в своєму будинку. Якщо знайдете, то зможете зберегти мир і згода, якщо ні, то відповідь вам теж відомий.

Мучити таргана

Якщо у своєму сні ви знущаєтесь над цим комахам і постійно його мучите, то це означає, що у вашому житті присутній чоловік, які пригнічує вас своєю присутністю. Мабуть, вам потрібно закінчувати з ним стосунки.

Висновок

Не так страшний чорт, як його малюють! Саме цими словами хочеться закінчити тлумачення снів, якщо в них присутні таргани. У більшості випадків ці шкідники не несуть негативної інформації, а навіть навпаки, дають чітке розуміння того, що всі проблеми, які вас турбують, скоро завершаться в вашу користь. Головне, згадати своє бачення у всіх подробицях, щоб точно витлумачити його значення.

Сонник - тлумачення снів