До чого сниться весільна сукня – тлумачення по сонникам

Весільна сукня в сні – символ суперечливий, залежно від кольору і зовнішнього вигляду, вас можуть очікувати приємні клопоти, так і низка бід і нещасть.

Різні сонники трактують цей сон по своєму, в залежності від подробиць і дня тижня, в який відбулася подія.

Весільна сукня в соннику Міллера

Психолог Густав Міллер стверджує, що сновидіння, в якому ви бачите весільну сукню, символізує заняття, яке подарує сновидінню нові знайомства, емоції та враження.

Проте в даному соннику є ще одне тлумачення: якщо наряд був забруднений або зіпсований будь-яким іншим чином, то це поганий знак, що віщує сварку з близькою людиною, швидше за все, з другою половинкою.

Весільна сукня по соннику Ванги

Ванга вважає, що, якщо ви побачили, що танцюєте у весільній сукні, то це дуже поганий знак, що віщує біди і неприємності.

Сновидіння, в якому ви бачите чуже весільну сукню, натякає на те, що незабаром на горизонті з’явиться небезпечна суперниця.

Якщо у вас в реальному житті заплановане весілля, а вночі приснилося, що примірка відбувається у присутності нареченого, то будьте готові до того, що деякі обставини можуть перешкодити укладення шлюбного союзу.

Намагалися уві сні випрати вінчальний наряд? Вашу репутацію хтось-можливо, навіть ви самі – знатно підмочить, і ви будете з усіх сил намагатися виправдатися.

Сон із весільною сукнею в ісламському соннику

Сновидіння, в якому ви бачите себе в чорному весільній сукні, означає, що наяву ви помилилися, вийшовши заміж за дурного і неспроможного чоловіка.

Якщо ж ви бачили, як ваш вінчальний наряд відлітає, то придивіться до свого оточення: хто зводить наклеп на вас, наговаривая погане вашому чоловікові.

Комусь приснилося весільна сукня?

Якщо чоловікові приснилося весільну сукню, то це значить, що якась жінка буквально спить і бачить, щоб одружити його на собі. Якщо сновидець не планує зв’язувати себе шлюбними узами найближчим часом, рекомендується поговорити зі своєю супутницею і розставити всі крапки над «i», щоб не давати їй марних сподівань.

Якщо дівчина, яка знаходиться в постійних тривалих відносинах, бачить уві сні саму себе в дорогому і красивому вінчальному вбранні, то велика ймовірність, що наяву вона незабаром отримає пропозицію руки і серця від своєї другої половинки.

Чоловікові наснилося, білосніжне плаття, що лежить на його ліжку, обіцяє появу нових відданих друзів.

Якого кольору було весільна сукня?

Біла

Сновидіння, в якому дівчина одягає на себе гарне плаття білосніжне, є дуже хорошим знаком: незабаром ви знайдете простий вихід зі складної життєвої ситуації.

Чорна

А ось похмурий чорний наряд символізує біди і хвороби. Зверніть увагу на тих, хто з близьких присутній у вашому сновидінні, тому що саме вони в небезпеці – є ризик не тільки захворіти і навіть померти!

Червона

Сукня червоного кольору сниться до моментів, повним вогню і пристрасті. Однак не поспішайте радіти, це не завжди означає щось хороше. Наприклад, таким моментом може бути сварка або навіть цілий скандал!

Рожева

А ось ніжний рожевий колір – двоякий символ. З одного боку, це натяк, що ви занадто довірливі. Рекомендується придивитися до свого оточення: хтось із наближених до вас людей вас обманює. З іншого боку, якщо ви бачите рожеве плаття на собі, то в найближчому майбутньому на вас чекає успіх на роботі або навіть підвищення по службі.

Брудна

Ви бачили, як вінчальний наряд ставав брудним буквально на очах? У реальному житті сновидицу очікують серйозні неприємності і біди. Причому чекати допомоги від когось не варто, доведеться справлятися з численними труднощами в поодинці.

Якщо ж ви побачили на вішалці красиве, але рване і непридатне до шкарпетці сукню, то, на жаль, вашим мріям збутися не судилося. На жаль, нічого зробити з цим ви не зможете, тому краще всього просто забути про них і вибрати нові цілі.

Що робили з весільним платтям?

Міряти чи купувати

Вдалося поміряти весільний наряд у сні? Тлумачення залежить від того, як він виглядав. Наприклад, якщо на вас було нове і красиве плаття, яке вам дуже сподобалося, то в реальному житті у вас значно покращиться матеріальне становище.

Якщо ви не тільки поміряли, але і зробили покупку, не роздумуючи, то незабаром доля підкине вам нові можливості. Будьте уважні, надані шанси ні в якому разі не можна відкидати чи ігнорувати!

Сновидіння, в якому сновидица в процесі примірки випадково забруднив сукню, обіцяє їй багатого, а найголовніше – щедрого, нареченого.

Плаття не дуже сподобалося, однак придбати його довелося? Дотримуйтеся обережності: остерігайтеся помилки, тому що вона може дорого вам обійтися. Якщо подібний сюжет з’явився до заміжньої жінки, то в реальності можливий флірт, який ризикує перейти в щось більше, що здатне зруйнувати раз і назавжди вашу сімейне життя. Побережіть сім’ю, відразу дайте зрозуміти залицяльникові, що змінювати дружину не мають наміру.

У підсумку

Підводячи підсумки, звертайте увагу на те, як ви себе відчували в сні і відразу після пробудження. Ваше відчуття і буде вирішальним. Приємна і комфортна атмосфера є ознакою чогось хорошого, однак відчуття тривоги і страху віщує біди.

Сонник - тлумачення снів