До чого сняться блохи – тлумачення сну з блохами по сонникам Ванги і Милллера

Блохи – це неприємні паразити, які можуть докучати не тільки тваринам, але і людям. Що може означати сон, у якому довелось побачити бліх? Для правильної розшифровки нічного бачення сновидінню необхідно згадати максимальну кількість деталей сну і звернутися за допомогою до сонникам.

Сонник Міллера

На думку Густава Міллера, блохи сняться як попередження про насування неприємних подіях:

 • близькі люди будують підступи і плетуть інтриги за спиною сновидця, з-за яких велика ймовірність опинитися в неприємній ситуації;
 • якщо бліх побачила жінка, варто уважно придивитися до коханого. Ймовірно, він несерйозно ставиться до відносин і своєї супутниці;
 • комахи у волоссі сняться до проблем у взаєминах з оточуючими людьми.

Сонник Ванги

Ванга, навпаки, вважає, що сни з блохами можуть мати і позитивні трактування:

 • багато комах сниться – до матеріального добробуту і стабільності в житті;
 • побачити бліх на тварині – до несподіваного матеріальної винагороди, яку буде отримано від когось з близьких.

В інших випадках, сни з цими паразитами мають не найбільш позитивну трактування:

 • тиснути комах – хтось із близьких попросить надати фінансову допомогу;
 • якщо паразити боляче кусали тіло – на деякий час краще відкласти дорогі покупки;
 • одна блоха – в оточенні серед друзів, з’явилися заздрісники.

Ісламський Сонник

На думку Ісламського сонника блохи є поганим символом, що передвіщає наклеп близьких людей. Можливо, хтось із друзів затаїв на сновидця злобу і будує підступи, які серйозно зашкодить людині. Жінці сон пророкує плітки, які будуть розпускати близькі подруги.

Кому наснилися блохи?

Для дівчини

Юній дівчині цей сон передвіщає спокуса, піддаватися яким сонник категорично не рекомендує. В іншому випадку репутацію і добре ім’я сновидицы будуть зіпсовані назавжди.

Для жінки

Зрілу жінку блоха може попереджати про прийдешні неприємності і серйозні проблеми. Якщо комаха уві сні повзало по коханому сновидицы, варто бути готовою до ситуації, яка змусить поглянути на нього по-новому. Ймовірно, партнер далеко не такий хороший, яким здавався раніше.

Для вагітної

Для майбутньої мами, сон не є поганою ознакою. Паразити в баченні є ознакою швидких і безболісних пологів. Малюк з’явиться на світ здоровим і міцним.

Для незаміжньої

Незаміжня дівчина, яка побачила бліх, зіткнеться з корисливими і надокучливими залицяльниками. Якщо блохи перебували в волоссі – зовсім скоро життя налагодиться, а дрібні проблеми залишаться далеко позаду.

Для заміжньої

Побачити блоху на свого чоловіка – до його зраду. Ймовірно, обранець вже знайшов собі коханку і приємно проводить час на стороні.

Для чоловіка

 1. Сонник рекомендує насторожитися і проаналізувати ситуацію в житті, оскільки даний спосіб говорить про те, що чоловік потрапив під поганий вплив.
 2. Якщо комахи повзали по тілу подружжя, значить попереду великий скандал і сварка між партнерами.

Для хлопця

Неодруженому хлопцю, який побачив паразита на своєму тілі, сонник віщує дрібні неприємності на службі. Якщо комаха було на тілі коханої – не варто довіряти їй таємниці або секрети, оскільки дівчина проговориться оточуючим.

Скільки було бліх у сні?

Одна блоха

Зовсім скоро сновидець почне нове прибуткова справа.

Дві блохи

Вірогідні проблеми у фінансовій сфері.

Багато бліх

 1. Бачити в сні багато бліх, які кишать у волоссі – до отримання спадщини. Процедура вступу в право успадкування затягнеться і буде супроводжуватися сварками і скандалами з родичами. Не виключено, що попереду судові тяжби.
 2. Якщо блохи не залазять на тіло, варто підготуватися до підступам ворогів. Не варто їх боятися оскільки далі неприємних розмов справа не зайде.

Що робили блохи у сні?

Блохи кусають

 1. Укус блохи сниться до неприємних новин або конфлікту. Якщо сварка трапиться на роботі, це може істотно зіпсувати взаємини сновидця з колективом і керівництвом.
 2. Якщо місце укусу свербить і свербить – попереду проблема, впоратися з якою буде непросто.
 3. Якщо місце укусу не доставляє дискомфорту – ніякі перешкоди не зупинять сновидця на шляху до намічених цілей.

Вбивати бліх

 1. Вбити блоху – добрий знак подсказывающий, що в реальності старий ворог буде переможений і ніколи не з’явиться в житті сновидца.
 2. Вбити паразита на тілі – до виникнення проблем у відносинах з хорошим товаришем. З якихось причин один розсердиться на сновидця і відчуває сильну неприязнь.

Блохи повзають

 1. Повзають по тілу комахи – до швидкої зміни діяльності. На початку новий рід занять може здатися нудним і складним, однак, найближчим часом сновидець усвідомлює, що зміни лише на краще.
 2. Комахи на одязі – до руйнування планів на майбутнє, яке відбудеться із-за заздрості і підступів ворогів. Сонник рекомендує не поширюватися про свої ідеї та бажання, а тримати свої думки при собі.

Блохи сиділи

 1. Бачити бліх на собаці – до сильної заздрості сновидця до когось з оточуючих. Неприємне почуття буде пожирати людину зсередини і заважати досягати своїх цілей і просто бути щасливим.
 2. Блохи на голові – до спадщини, отримання якого буде пов’язано з тривалими судовими процесами.

Блохи скачуть

Бачити, як паразити стрибають по тілу або ніг – до проблем у відносинах з близькими людьми.

Ловити бліх

Швидко ловити паразитів навколо себе у сні — знак, що означає, що всі проблеми людини надумані. Насправді вони несуттєві і не вимагають ніякого рішення.

Які були блохи у сні

Величезні блохи

 1. Величезні комахи сняться до якогось дивовижного події в житті. Значущих змін воно не принесе.
 2. Також сон може передвіщати приємну зустріч з дуже незвичайною людиною.

Висновки

Кровоссальні паразити в нічних мареннях найчастіше є передвісником негативних подій. Вони не пророкують страшних недуг, серйозних проблем або великих втрат. Найбільш ймовірно, що сновидець зіткнеться з дрібними неприємностями, які зможе вирішити досить швидко. Не варто лякатися або засмучуватися після цього бачення, варто врахувати поради сонника і прислухатися до власної інтуїції.

Сонник - тлумачення снів