Кчему сняться діти – тлумачення снів з дітьми по сонникам

Діти, особливо немовлята, завжди асоціюються з чимось приємним, домашнім і гарним. І в більшості випадків, сновидіння, в якому ви побачили малюка, символізує благополуччя, успіх і нові можливості.

Однак у залежності від дрібних деталей тлумачення може змінюватися, набуваючи загрозливого характеру.

Сонник Міллера

Густав Міллер вважав, що побачити в сні дуже гарних чарівних дітей – до щастя й процвітання.

Якщо матері наснилося, як її діти захворіли, то хвилюватися не варто, сновидіння не віще, воно означає, що у малюків завжди буде гарний міцне здоров’я, проте велика ймовірність, що найближчим часом вас почне турбувати низка дрібних неприємностей і бід, які стосуються дитини.

Нехай ці негаразди і зіпсують вам настрій, але нічого страшного все-таки не трапиться, тому намагайтеся не пропускати цей негатив через себе.

Сонник Ванги

Велика болгарська провидиця Ванга була впевнена, що, якщо вам приснилося багато діток, то в реальному житті ви будете змушені витратити величезну кількість сил на дрібні проблеми, які раптом впадуть на вас, як сніг на голову. Вам навіть здасться, ніби вони ніколи не закінчаться.

Сновидіння, в якому ви бачите себе маленькою дитиною, означає, що ви ведете себе по-дитячому, і ці ваші витівки не тільки недоречні для вас, як для дорослої людини, але і зачіпають, ображають тих, хто знаходиться навколо вас.

Якщо дитина уві сні плакав, то це поганий знак: сновидця чекає горе, що йде від його нащадків чи найближчих родичів.

Зі сну діти-інваліди є попередженням: у вас занадто багато шкідливих звичок, які так або інакше, шкодять не лише вам самим, але і самопочуття оточуючих.

Власні діти уві сні – це натяк, ви повинні бути більш уважні по відношенню до своєї сім’ї. Можливо, інколи ви занадто рядки і тверді, і це ображає домочадців.

Недобрим знаком є пошук дітей уві сні – це означає, що вас очікує потік дрібних проблем і негараздів, які надто ускладнені, що навіть зроблять неможливим вихід із ситуації.

Ісламський Сонник

Вважається, що, якщо сновидець зауважує дитя, йому відоме, то це до веселощів, а ось у тому разі, якщо діти не будуть знайомі, то наскочать неприємні клопоти і турботи.

Також говориться, що, якщо багач побачить у сні дорослого в образі дитини, то всім його майном хтось заволодіє, а якщо жебракові привидиться подібний сюжет, то його чекає задоволення і відпочинок.

Кому наснилися діти?

Якщо жінці приснилося, що вона стала багатодітною матір’ю, то в реальному житті їй доведеться зустрітися зі старими знайомими, і ця зустріч принесе багато клопоту, причому не самих приємних, на які сновидица витратить дуже багато сил і часу.

Для чоловіка сон, у якому його дружина годує малюка грудьми, обіцяє успіх у всіх починаннях. Це найбільш вдалий час, щоб зайнятися якимись новими проектами.

Якщо заміжній жінці приснилося, що вона народила, то це може обіцяти швидку вагітність.

Для представниці прекрасної статі сон, у якому вона няньчить дітей, може стати передвісником обману від якогось людини, якій сновидица довіряє найбільше. На жаль, підготуватися до зрадництва неможливо, удар буде завдано раптово.

Чоловіка, який бачить у сні красивих і чистих малюків, чекає приємна зустріч з хорошими друзями.

Тлумачення сну по подробиць

Маленький

Багато сонники сходяться на думці, що маленька дитина – символ хороший. Все задумане у вас збудеться, однак для цього ви повинні будете сконцентрувати всі свої сили і беззастережно вірити в результат.

Грудної

Вас очікує матеріальне благополуччя, якщо вам приснився грудної малюк. Однак, якщо в сні ви бачите його сльози, то всі ваші сподівання виправдані не будуть, а зусилля так і залишаться марними й безрезультатними. Якщо ж немовля уві сні був неживий, то в найближчому майбутньому чекайте серйозних прикрощів.

Вважається, що, якщо ви побачили чужого немовляти, то в реальному житті хтось із вашого оточення пускає про вас нехороші плітки. Незабаром ви дізнаєтеся, хто саме чинить так підло, і посваритеся з ним. Так чи інакше, не шкодуйте про розрив відносин.

Новонароджена

Тільки що народжений малюк, найчастіше, символ значних змін у житті. Можливо, вас очікують нові звершення, початок особливого періоду в житті.

Є й інше тлумачення: доля приготувала для вас сюрприз або несподівані новини. Так чи інакше, ви будете приємно здивовані.

Дівчинка

Маленька дівчинка сниться до якого-небудь приємному і знаменної події або доленосного знайомству, яке повністю змінить ваше життя.

Якщо юній дівчині приснилася маленька, то, якщо ви з вашим коханим знаходитесь у сварці, то випадкова зустріч швидко вас примирить.

Однак бліда або сумна дівчинка передрікає втрати. І мова не завжди йде про смерть, велика ймовірність, що хтось із рідних і близьких надовго або навіть назавжди поїде.

Хлопчик

Якщо ви бачите власного сина красивим і здоровим, то в реальному житті вас чекає шана і повага.

Грають діти

Сновидіння, в якому ви бачите граючих дітей, це, безумовно, хороший символ, який означає, що в найближчому майбутньому вашим задоволень не буде кінця.

Гарний малюк

Чарівний карапуз – провісник щастя і якогось приємного і корисного знайомства.

Тлумачення по діям

Смерть дитини

Якщо вам приснилася смерть чужого малюка, то це значить, що незабаром хтось із ваших близьких зрадить вас. Озирніться навколо і розірвіть стосунки з нещирими і ненадійними.

Дивно, але загибель власної дитини у сні – гарний знак, що означає появу нових унікальних можливостей, які ні в якому разі не можна упускати.

Плаче малюк

Вас чекає низка невдач і негараздів, якщо уві сні ви побачили заплакану карапуза. Якщо ви впевнені, що рыдающий дитина – хлопчик, то це попередження, що пора почати економити і тотально контролювати ведення справ, адже ваше фінансове становище в небезпеці.

Годувати малюка

Якщо у світі мрій вам довелося годувати чуже немовля груддю, а той мирно спав, то це натяк на те, що, щоб домогтися чогось у житті, вам потрібно бути трохи сміливіше і рішучіше. Якщо ж малюк під час годування плакав, то в реальності вам доведеться зіткнутися з труднощами. Причому ви далеко не відразу знайдете вихід.

мити дитину

Сновидіння, в якому ви миєте дитини, це гарне явище, що обіцяє вам поліпшення самопочуття, якщо ви хворієте.

Підсумки

Підводячи підсумки, зі сну діти в рідкісних випадках несуть негатив. Подібні сни можуть бути попередженням, прислухавшись до якого ви уникнете проблем. Головне, на що необхідно звертати увагу – зовнішній вигляд карапузів. При хорошому тлумаченні малюки повинні бути здоровими на вигляд, красивими і рожевощокими.

Сонник - тлумачення снів