До чого сниться п’яний чоловік – тлумачення по соннику Ванги, Міллера

Сновидіння нерідко є попередженням або підказкою людині про майбутні події в житті. Що може означати нічне бачення, в якому довелось побачити п’яного людини?

Варто побоюватися даного ознаки або, навпаки, воно обіцяє добрі зміни?

Для грамотної трактування бачення потрібно згадати максимальну кількість деталей сну і звернутися за допомогою до популярних сонникам.

Сонник Міллера

Згідно з тлумаченням Міллера сновидця можуть очікувати наступні події:

 1. Бачити себе п’яним – до нерозсудливості і викликає поведінки в майбутньому. Причому людина не відчуває докорів сумління за свою легковажність і хамство.
 2. Також сон може відображати бажання людини уникнути труднощів і проблем, сховавшись від усіх турбот і негараздів у своїй «шкаралупі». Сонник попереджає про те, що це не вихід і поточні проблеми і справи самі по собі не можна, як би цього не хотілося людині. Слід зібратися і діяти, рішучість і впевненість дозволить рухатися вперед і розібратися з усіма труднощами.
 3. Бачити п’яного незнайомця — застереження про проблеми на роботі, які будуть пов’язані з діями недоброзичливців.

Сонник Ванги

На думку болгарської провидиці Ванги сп’яніння порівнянно з божевіллям, яке скоро відбудеться. Сон обіцяє наступні події:

 1. Людина може стати власником великої суми грошей з несподіваного джерела, які він витратить на непотрібні речі і сам цього не помітить.
 2. Бачити п’яним знайомого – до небезпечної події, яке загрожує не тільки сновидінню, але і близьким людям. Правильне тлумачення сну дозволить або уникнути або мінімізувати наслідки події.

Ісламський Сонник

Даний сонник віщує сновидінню великий успіх, який може бути досягнутий тільки нечесним і іноді кровопролитним шляхом.

Кому приснився п’яний чоловік?

Незаміжньою дівчині

 1. Молода дівчина, яка побачила уві сні себе п’яною, в найближчому майбутньому може крупно зганьбитися і скомпрометувати себе в очах оточуючих і коханої людини. Сонник рекомендує не слухати чужих доводів і умовлянь і довіряти тільки своїй думці і інтуїції.
 2. Бачити п’яним померлого батька – символ невдоволення батьків нинішнім обранцем дівчини. Найчастіше такий сон можна побачити напередодні одруження.

Жінки

 1. Для заміжньої жінки сон є передвісником боротьби зі своїми емоціями. Не варто піддаватися хвилинним поривів та розпочинати конфлікти з близькими або колегами, оскільки це призведе до серйозних проблем у сім’ї та кар’єрі.
 2. П’яний батько є застереженням про скандали з чоловіком, що краще попередити, ніж намагатися виправити наслідки. Не варто критикувати або підколювати на адресу коханої, оскільки це може стати причиною не тільки конфлікту, але і зради з його боку.

Вагітній

 1. Сонник рекомендує проявити більше уваги до свого здоров’я та в разі симптомів легкого нездужання відразу ж звернутися до лікаря.
 2. Також слід проявити серйозність при підготовці до материнства, позбутися від шкідливих звичок і стежити за своїм харчуванням.

Чоловікові

 1. Чоловікам сон обіцяє проблеми у стосунках з другою половинкою. Легковажність коханої може кинути тінь на честь і гідність сновидця. Не варто довіряти обраниці своїх секретів і таємниць, якщо сновидець хоче зберегти добре ім’я та авторитет серед оточуючих.
 2. П’яний покійний батько – попередження про те, що слід покладатися тільки на себе при вирішенні проблем, оточуючі не прийдуть на допомогу, якщо вона знадобиться.

Тлумачення сну по подробиць

П’яний знайомий

Дане сновидіння має кілька різних трактувань залежно від ситуації і нюансів:

 1. Якщо п’яний чоловік бешкетував і ліз у бійку – сон є попередженням про поганий вплив когось з оточуючих сновидця.
 2. Якщо п’яної довелося побачити знайому дівчину – слід проявити пильність. Ймовірно, хтось планує обдурити сновидця в своїх корисливих інтересах.
 3. Дізнатися про те, що хтось став алкоголіком – до біди, що станеться з цією людиною в реальності.

Незнайомий п’яний чоловік

 1. Сон передвіщає виникнення непередбаченої ситуації, яку буде непросто взяти під контроль, і спрямувати в потрібне русло. Слід проявити всю свою волю, розум і терпіння, щоб з цієї ситуації вийти переможцем.
 2. П’яна жінка попереджає про необхідність переглянути свої погляди і продумати нові шляхи вирішення проблем, оскільки, діючи за звичною схемою, не вийде добитися бажаного результату.

П’яний батько

 1. П’яний батько є знайомий, який попереджує про невірних кроках і діях сновидця в реальності.
 2. Якщо сон довелося побачити чоловікові, що займаються бізнесом, варто придивитися до своїх партнерів. Можливо, хтось з них діє в своїх інтересах і обманює сновидця. Слід особисто контролювати дії підлеглих, оскільки їх вчинки і невірні рішення здатні завдати істотної шкоди всій компанії.

Близький друг п’яний

 1. П’яний товариш у нічних мареннях – до нерозуміння оточуючих або упущенному шансу через власну обмеженість і недалекоглядність.
 2. Якщо один був трохи п’яний – це обіцяє йому в реальності швидку романтичну зустріч і закоханість.
 3. П’яний, як свиня товариш – до появи серйозного конкурента або рішуче налаштованого ворога.
 4. Один, за поведінку якого було соромно – знак, рекомендуючий позбутися помилкових надій і мрій, оскільки вони ніколи не будуть реалізовані в реальності.
 5. Веселиться товариш – до серйозних проблем в справах і обману.
 6. Для самотньої дівчини сон передвіщає одруження з буйним неврівноваженим чоловіком, який виявиться домашнім тираном.
 7. Улюблений чоловік п’яний
 8. Такий сон може бути сигналом про те, що зовсім скоро стосунки між закоханими зіпсуються.
 9. Сон може передвіщати зраду або нещирість партнера.
 10. Бачити колишнього коханого п’яним – відображення легковажності сновидця у відносинах з протилежною статтю. Настав час зупинитися і подумати про своє життя та перспективи.

П’яний чоловік

 1. Поганий знак, який попереджає сновидицу про насування біди. Не виключено, що скоро дасть про себе знати серйозне захворювання чоловіка.
 2. Також попереду неприємності на роботі, погіршення фінансового становища, борги і брак грошей.
 3. У відносинах з чоловіком настане черга сварок, взаємних докорів, образ і скандалів, не виключено, що це призведе до розлучення і судових розглядів.

П’яний небіжчик

На думку сонника існує кілька варіантів тлумачення цього бачення:

 1. П’яний покійний чоловік – відображення поганої поведінки вдови. Ймовірно, сновидица закинула свою сім’ю і займається влаштуванням свого особистого життя.
 2. П’яний покійний чоловік може бути в сні, як попередження про небезпеку, що насувається. Це може бути пов’язано як з особистим життям, так і з діловою сферою. Можливі проблеми у відносинах з нинішнім обранцем.
 3. Незнайомий п’яний небіжчик – поганий знак, що віщує відкриття самих ганебних секретів і таємниць сновидця перед оточуючими. Відкриття секретів призведе до втрати авторитету, загальному осуду та пліток за спиною сновидця. Сонник рекомендує проявити максимальну обережність у своїх словах і діях.
 4. Покійний знайомий – знак, що закликає взяти себе в руки і почати змінювати своє життя, оскільки сформована в даний момент ситуація не призведе до довгоочікуваного результату і не дозволить реалізувати задумане.
 5. Якщо п’яний небіжчик був страшний і агресивний – сон говорить про те, що насправді всі переживання і страхи сновидця безпідставні і не мають для людини ніякої реальної небезпеки.
 6. Веселий, добродушний і п’яний небіжчик – добрий знак, що віщує удачу в нових справах і успішну реалізацію проектів.

Висновки

Сновидіння, в яких довелося побачити п’яного людини, можуть мати безліч різноманітних трактувань. Дотримуючись поради та рекомендації сонника, людина зможе уникнути негативних подій і спрямувати своє життя в потрібне русло.

Сонник - тлумачення снів