Бачити уві сні живої людини мертвим – до чого сниться такий сон

Мабуть, сновидіння, де вмирають люди (і не важливо, близькі чи просто знайомі) викликають величезну смуток і довгу тугу. Але чи так страшний подібний сон?

Є він пророчим або викликаний грою підсвідомості? Читайте цю статтю і дізнаєтесь.

Сонник Міллера

Міллер вважає, що сни про смерть не можуть нести в собі хороший сенс. Вони віщують втрати, випробування, інтриги і інші різні проблеми. Будьте обережні і обмірковуйте кожен свій вчинок.

ВАЖЛИВО! Якщо вночі до вас приходить вже померла людина, то прислухайтеся до того, що він вам скаже — це може бути знак.

Сонник Ванги

Ванга дає неоднозначне тлумачення сну про смерть:

  • Бачити власну смерть — знак того, що вас чекає довге і щасливе життя поруч з коханою людиною;
  • Бачити знаменитість в труні є великим пророцтвом. Воно означає, що незабаром з’явиться людина, яка зуміє встановити мир і згоду між різними державами;
  • Якщо у сні вмирає важко хвора людина — до несправедливості. Вам запропонують вигідну угоду, але в результаті постраждають безневинні люди;

ВАЖЛИВО! Від прийнятого вами рішення буде залежати ваша доля. Так що, подумайте кілька разів, перш, ніж комусь шкодити.

  • Побачити, як гине великої кількості людей — до епідемії, в результаті якої багато покинуть земний світ;
  • Якщо вам приснилося, що хтось знаходиться в стані клінічної смерті, значить вас довго триматимуть у невіданні щодо планів ваших далеких знайомих.

УВАГА! Будьте обережні, якщо вони втілять свої плани в життя, то ви сильно постраждаєте.

Ісламський Сонник

Ісламський сонник так само не зупинився на одному передбаченні:

  • Побачили мертвим людини, який живий? Значить, скоро ви звільнитеся від вантажу минулого;

ДОВІДКА! Іноді такий сон може означати, що ваші стосунки з цією людиною зіпсуються.

  • Людина, чию смерть ви побачили буде жити довго і щасливо;
  • Так само, подібний сон може означати, що скоро ви очистите свою совість;
  • Бачити, як начальник помирає в сновидінні — до просування по службі;
  • А от якщо ви помітили, як гине незнайомець, то зовсім скоро позбудетеся від усіх проблем і турбот.

Комусь приснилося?

Сон сам по собі не так важливий, набагато важливіше те, кому він бачиться. Так що, від вашого статі (а часом і віку) у великій мірі залежить тлумачення.

Незаміжньою дівчині

Найчастіше, незаміжньою дівчині такий сон обіцяє швидке весілля і майбутні міцні сімейні узи. Так що не переживайте, якщо побачите смерть уві сні — це хороший знак.

ДОВІДКА! Але, вічне скромницу може потягнути в клуби і на вечірки. А ось дівчина, яка постійно змінювала чоловіків, нарешті зустріне свою долю.

Жінки

Жінці такий сон обіцяє швидкі зміни в житті. Ви можете розлучитися з вже нелюбим чоловіком, знайти коханця або нову роботу. Так само, не відгороджуйтеся від цікавих пропозицій — курс з іспанської мови або уроки танців живота внесуть у ваше існування неповторну новизну і родзинку.

Вагітній

Ви дуже переживаєте про майбутні пологи і через це ваша уява малює вам жахливі картини — смерть і горе.

Не переживайте, все у вас буде добре. А якщо ви побачили смерть близької людини, значить він буде сильно кохати і багато допомагати вам в майбутньому дитиною.

Чоловікові

Якщо чоловік бачить як помирають люди, які на яву живі, значить незабаром в його житті настане біла смуга. Відносини в родині налагодяться, на роботі отримаєте підвищення, здоров’я перестане підводити і з’явиться більше вільного часу. Головне, не витрачайте його намарно, інакше можете мить все втратити.

ДОВІДКА! Приділяйте більше часу дружині. Їй буде приємно і вона знову розквітне, прям як в юні роки. І буде вам за це дуже вдячна, що проявиться в господарстві і її ставлення до вас. Не пропустіть таку можливість.

Що це був за людина?

Чия саме смерть вам приснилося? Багато хто думають, що це не має значення, але насправді вони помиляються.

Знайомий, приятель

Побачити, як помирає знайомий, але не близька людина уві сні не віщує нічого поганого. Просто, ваше товариство ні до чого не призведе і ви перестанете спілкуватися з цим приятелем. Не турбуйтеся, це може захистити вас від непотрібних турбот.

Один

Якщо ви бачите смерть друга, значить Всесвіт подає вам сигнал, що ви даремно дерете з ним стосунки. А навіть, якщо ви довго не будете спілкуватися, то через час він нагадає про себе.

Так само, таке бачення обіцяє вам зміни у всіх сферах життя. А вашому другу — довге життя, наповнене приємними і хвилюючими подіями.

Родич

Якщо в сні ви спостерігаєте похорон родича, який на яву живий і здоровий, значить ваші стосунки скоро сильно зміняться. Батьки послаблять тиску, діти стануть більш самостійними, а тітки й дядьки будуть жити довго і щасливо. Так що, не варто переживати, якщо раптом побачили настільки неприємний сон.

ДОВІДКА! Якщо ви побачили, що ваш хворий помирає родич, значить ви ще не змирилися з його швидкою смертю. А ваша підсвідомість намагається підготувати психіку, щоб ви не так сильно убивалися.

Близька людина(чоловік, дружина)

Якщо в сновидінні ви втрачаєте чоловіка або дружину, то незабаром ваші відносини кардинально зміняться. Чоловік, який завжди був ласкавий і турботливий, раптом перестане звертати на вас увагу.

А якщо відносини були довгий час холодними, то чекайте їх оновлення.

УВАГА! Таке бачення, найчастіше, пророкує зраду коханого. Не сваріться з ним, а спокійно обговоріть ваші відносини. Це повинно допомогти.

Інше значення такого жорстокого сну свідчить, що чоловік або ви незабаром знайдете хорошу роботу і почнете жити з великою ноги.

 

Висновки

Як бачите, не варто боятися снів, де вмирає людина, яка живе на яву. Зазвичай, такі сновидіння приносять хороші вісті. Ну а якщо у вашому випадку це не так, то не турбуйтеся завчасно. Більшу частину проблем ви можете не допустити, а якщо щось не буде залежати від вас, то незабаром піде сама. Живіть спокійно і радійте кожному дню разом з людьми, які вам пригрезились в стільки неприємної картині.

Сонник - тлумачення снів