До чого сниться немовля – тлумачення сну по сонникам

Діти – квіти нашого життя. Так вважалося споконвіку і до цих пір. Тому, коли сниться дитина, тим більш, немовля, ніхто не чекає нічого негативного.

Найчастіше людині сняться власні дітки, проте часом основним героєм сну стає чужий незнайомий малюк. В такому випадку, чого від нього очікувати?

Сонник Міллера

Відомий американський психолог Густав Міллер упевнений, що, якщо уві сні ви спостерігали за купанням малюка, то незабаром ваша чорна смуга в житті закінчиться, і ви самостійно знайдете вихід зі скрутної і тупикової ситуації.

Хлопчик, загорнутий в пелюшки, є символом того, що все, що ви почнете в найближчий період часу, гарантовано буде успішним. Сновидіння, в якому ви самі купали малюка – до позбавлення від докорів сумління, мучивших вас.

Сонник Ванги

Болгарська провидиця Ванга вважала, що, якщо бездітній жінці приснилося, як вона сповиває дитину, то незабаром вона завагітніє. Якщо дитина під час сповивання плакав, то сновидця чекають несподівані події на особистому фронті. Хороші чи погані – сказати точно не можна.

Шукати дітей – погана прикмета, яка означає, що незабаром ви виявитеся в скрутній тупикової ситуації, з якої не зможете знайти вихід.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, образ немовляти є передвісником несподіваних турбот і турбот. Велика ймовірність, що на вас різко впаде ціла купа не6отлложных справ.

Кому приснився немовля?

  1. Якщо чоловікові приснився маленький хлопчик, то наяву сновидця відвідає по-справжньому геніальна ідея.
  2. Для жінки побачений плаче малюк чоловічої статі підказує, що сновидице необхідно менше турбуватися і хвилюватися через дрібниці. Більшість її хвилювань не обґрунтована.
  3. Дивно, але хворий і слабкий хлопчик обом полам обіцяє величезний успіх у фінансовій сфері. Перед людиною різко відкриються можливості, про які буквально пару днів тому він не міг навіть мріяти.
  4. Подібний сюжет дівчині, яка знаходиться в цікавому положенні, обіцяє передчасні пологи.
  5. Для заміжньої жінки немовля уві сні – передвісник хвороби або її чоловіка.

Тлумачення сну по подробиць

Хлопчик

Сплячий дитина – до спокою і гармонію у вашому домі.

Якщо вам приснилося, що батько тримає хлопчика на руках, то сновидець в житті зможе отримати допомогу від перевірених людей при необхідності. Якщо ж малюк був на руках у матері, то спящему належить зіткнутися з безліччю труднощів і перешкод, однак не варто сприймати цей період свого життя, як покарання, тому що в перспективі саме ці складності і приведуть вас до успіху.

Якщо приснилося, що немовля говорив, як дорослий, то постарайтеся запам’ятати, що конкретно він вимовляв. Велика ймовірність, що сказане ним може підказати, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Дівчинка

Приснився дівчинка, що страждає від якої-небудь хвороби, обіцяє сновидінню серйозні неприємності, які стануть результатом пліток. Озирніться навколо: можливо, хтось із вашого оточення вже пускає чутки.

Якщо ви лікуєте дитину, то вам вдасться здобути перемогу над заздрісниками.

Сидить на руках дівчинка в гарному настрої – ваша здатність вирішити всі підготовлені вам проблеми.

Є ще одна подібного трактування сновидіння: згідно з деякими джерелами, немовля-дівчинка сниться до швидких известиям. Для того, щоб зрозуміти, хороші новини будуть або погані, рекомендується звернути увагу на зовнішній вигляд маляти. Таким чином, доглянутий і красивий дитина – позитивне значення, а ось нещасний і брудний немовля – до поганого.

Чужа дитина

Якщо вам приснилося, як ви намагаєтеся знайти чуже немовля, однак не знаходите його, то в реальному житті ви намагаєтеся знайти вихід зі складної ситуації. На жаль, вирішити проблему у вас не вийде, тому що вас будуть збивати з пантелику дрібні негаразди.

Часто не ваше дитя символізує розпочате: це може бути новий проект або робота. Результат залежить від того, як виглядав малюк. Наприклад, красива і здорова малютка – прекрасна перспектива.

Якщо уві сні ви грали з чужою дитиною, то це означає, що насправді в глибині душі ви замислюєтеся про зміну місця роботи.

Годувати дитину грудьми

Багато сонники впевнені, що сновидіння, в якому ви годуєте грудним молоком дитини, є дуже добрим знаком для обох статей. Побачене символізує реалізацію всіх планів і цілей, про які ви постійно думаєте і мрієте. Крім того, подібний сюжет обіцяє успіх на роботі і на особистому фронті.

Інші джерела тлумачать сон про годування грудьми, як знак, що сновидица незабаром стане матусею.

Також є думка, що після подібних мрій сновидця чекає смуга удач. І навіть, якщо в даний момент у вас все добре, то незабаром стане ще краще.

Якщо ви не спостерігаєте за цим процесом з боку, а годуєте малюка самі, то будьте впевнені, що все погане і негативне залишилося позаду. Швидше за все, останнім часом у вас був дуже важкі період, повний невдач в любовній сфері. На щастя, більше труднощів не передбачається.

Новонароджене немовля

Малюк ллє сльози, а у вас ніяк не виходить його заспокоїти? Дивно, але це означає, що ваше життя буде наповнене сміхом і радістю. А ось усміхнена дитина, навпаки, принесе вам нещастя і біди.

Якщо приснилося, що ви намагаєтеся укласти малюка спати, це інформує про те, що незабаром вас очікують серйозні зміни в особистому житті і приємні клопоти.

Сновидіння, в якому ви віддавали недавно народженого малюка в притулок або залишаєте в пологовому будинку, передвіщає вам величезні неприємності. А мрії, де ви вирішили усиновити собі дитину, обіцяють сновидінню кардинальні зміни в житті неодмінно в кращу сторону.

Няньчити малюка

Сновидіння, в якому ви няньчилися з задоволеним і щасливим малюком, обіцяє насправді сімейні скандали та суперечки, що виникли практично на порожньому місці. Для того, щоб спробувати уникнути подібної неприємності, настійно рекомендується контролювати сказане і зроблене.

Якщо вам довелося сидіти з малюком, який постійно плакав, і ви не могли його заспокоїти, то в найближчому майбутньому вам доведеться зіткнутися з серйозними фінансовими труднощами.

Сповивати маленької дитини

Якщо вам довелося самостійно сповивати малюка, то найближчим часом чекайте позитивні зміни у своєму житті: можливо, це будуть якісь гарні звістки або ж несподіваний сюрприз.

Якщо ж ви спостерігали за процесом з боку, настійно рекомендується тримати язик за зубами і не ділитися з малознайомими людьми, тому що подібні розмови можуть обернутися для вас серйозною проблемою.

 

Підсумки

Підводячи підсумки, звертати увагу потрібно в першу чергу на зовнішній вигляд малюка – все просто: красивий і доглянутий малюк обіцяє благополуччя, брудний і нездоровий на перший погляд обіцяє проблеми – і те, як він себе веде.

З другим пунктом все навпаки: усмішка, доброзичливість дитини може обернутися для вас нещастями в реальному житті, а ось його сльози здатні принести вам спокій і щастя.

Сонник - тлумачення снів