До чого сниться, що померла бабуся? Тлумачення сну з померлою бабусею

Часом нам сняться не самі приємні і гарні сни. Сновидіння, в яких ви бачите смерть близької і дорогої вам людини, можуть засмутити, налякати навіть вибити вас з колії, однак не варто турбуватися завчасно, тому що далеко не завжди подібні мрії символізують що-небудь погане, негативне, трагічна. Дуже часто смерть у сні означає довгі роки життя наяву.

Сонник Міллера

Густав Міллер вважає, що смерть улюбленої бабусі означає, що найближчим часом вам уготовано долею випробування або навіть серйозна втрата.

Сонник Ванги

Болгарська ясновидиця Ванга вважала, що, якщо з моменту смерті вашої бабусі наяву пройшло менше сорока днів, то її загибель у сні говорить про те, що ви відчуваєте сильний біль втрати. На щастя, в майбутньому нічого поганого не передбачається.

Якщо ж з моменту смерті пройшло вже досить багато часу, то в найближче майбутнє вас, можливо, очікують серйозні зміни.

Ісламський Сонник

Вважається, що, якщо ви бачите свою родичку, яка в реальному житті живою, мертвою, то це продовження її життя – можете бути спокійні, вона проживе багато довгих і щасливих років. Якщо ж побачили, як знайшли улюблену бабусю мертвою, то, швидше за все, ви незабаром розбагатієте.

Варіанти

 1. Приснилося, що ваша бабуся, яка в реальному житті жива і здорова, уві сні раптово померла? Не варто турбуватися, це означає, що наяву у вас, нарешті, закінчиться чорна смуга: ви не припините влипати в неприємні ситуації, але і знайдете щастя в оточенні улюблених близьких людей.
 2. Неприємності, які сталися під час похорону, символізують якісь старі проблеми, про які, можливо, вже давно забули. На жаль, вони повернуться у ваше життя з подвоєною силою, а тому приготуйтеся мобілізувати всі свої сили, щоб подолати виниклі труднощі.
 3. Повідомлення про смерть улюбленої бабусі обіцяє приємне знайомство з яким-небудь людиною, який відразу приверне вашу увагу, а найголовніше – у результаті стане вашим супутником життя.
 4. Сновидіння, в якому вмирає давно померла бабуся – це знак: ваше майбутнє повністю залежить від ваших рішень, вчинків, слів і навіть думок. Якщо хочете що-небудь змінити, дійте зараз.
 5. Голос покійної споконвіку вважався не самим хорошим символом. Більш того, деякі сонники стверджують, що таке сновидіння може бути навіть небезпечним. Однак, якщо уві сні ви не тільки слухали, а й відповідали покійниці, то це можливість отримати цінну інформацію, поради, які допоможуть вам вчинити правильно, а тому їм краще всього буде наслідувати.

По діям

 1. Якщо вам сниться, як ваша бабуся вмирає, а потім, вже будучи покійницею, посміхається вам, то це своєрідний знак долі – таким чином, Всесвіт вам натякає, що вам необхідно придивитися до свого оточення, тому що хтось із наближених до вас людей наяву може чинити на вас не дуже гарний вплив.
 2. Якщо вам сниться, що ваша давно померла родичка іде від вас по довгому коридору, який начебто не має кінця, то наяву вам доведеться випробувати безліч неприємних негативних емоцій. Ситуації будуть підлаштовуватися одна за одною так, що ви відчуєте моральне безсилля, слабкість і невпевненість в собі.
 3. Поцілувати в чоло померлу – в будь-яких небезпечних і неприємних ситуаціях виявляйте оптимізм, і тоді всі ці біди не зможуть зломити.
 4. Якщо у своєму сновидінні міцно обіймали свою померлу бабусю, то можете бути спокійні: вас чекає міцне здоров’я і довгі роки життя.
 5. Ви бачите, як ваша родичка, помираючи, відчуває сильні болі і мучиться? В реальності ви можете зіткнутися з негативними новинами. Причому вони будуть настільки несподіваними, що, на жаль, не зможете підготувати себе до них – ні морально, ні фізично, а тому вони вдарять по вам з подвоєною силою.

Комусь приснилося, що бабуся померла?

 1. Для незаміжньої дівчини такий сон може вважатися хорошим знаком: найближчим часом сновидица вийде заміж, причому дуже вдало: новоспечений чоловік буде заможним та гідним людиною. Однак це тільки в тому випадку, якщо в реальному житті бабуся не хворіє. Інакше варто бути обережною, тому що такий варіант сновидіння може обіцяти родичці швидку та раптову смерть.
 2. Смерть коханої родички, приснився одруженому чоловікові, обіцяє йому зрада з боку коханої жінки. Незабаром її зрада розкриється.
 3. Смерть бабусі, яка прийшла уві сні до дитини, означає, що у малюка є таємний покровитель, який протягом всієї його життя буде оберігати і перебувати поруч.

За місцем

 1. Якщо дія вашого сновидіння відбувається в будинку померлої бабусі, то в реальності вам, можливо, катастрофічно не вистачає тепла, любові, ласки, підтримки від близьких.
 2. Старенька померла в реальності, увійшла в ваш будинок у вашому сні? Можете бути спокійні, вона не несе нікому з ваших близьких смерть. Більш того, це хороший знак: можливо, незабаром ви розбагатієте.
 3. Деякі джерела стверджують, що будинок померлої бабусі може снитися не до добра. Цілком можливо, одного з ваших родичів чекає небезпечна хвороба. Настійно рекомендується обдзвонити всіх членів вашої родини і поцікавитися їхнім здоров’ям, щоб, у разі чого, за необхідності надати їм посильну допомогу. Тільки не варто забувати і про своє здоров’я.
 4. Варто врахувати, що деякі мрії можуть нічого не означати – цілком можливо, що вони є лише відображенням ваших страхів і переживань наяву. Наприклад, якщо зовсім недавно ви поховали гаряче улюблену бабусю, то цілком природно, що вона приходить до вас у снах, адже ви проводите багато часу, згадуючи той час, коли вона була з вами.

Підводячи підсумки, коли вам сниться смерть вашої улюбленої бабусі, перше, на що повинні звернути увагу – жива родичка в реальному житті. Также на тлумачення впливає те, що саме вона робила – обіймала вас, говорила з вами (а ви їй відповідали?), йшла від вас або ж поверталася в рідний дім.

Сонник - тлумачення снів