Бити чоловіка уві сні – до чого сниться, що б’є чоловік тлумачення по сонникам

Рукоприкладство в реальному житті – це завжди страшно.

Однак уві сні такий сюжет може бути своєрідним попередженням, послухавшись яке ви зумієте уникнути багатьох проблем і обійти перешкоди, які з’являться на вашому життєвому шляху.

Сонник Міллера

Відомий американський психолог Густав Міллер попереджав, що, якщо приснилося, що люблячий чоловік б’є свою обраницю, то в реальному житті дама ризикує зробити який-небудь вчинок, який призведе до плутанини і хаосу в будинку. Більш того, вона може назавжди втратити повагу коханого.

Сновидіння, в якому ви б’єте чоловіка по обличчю, символізує довіру та взаємоповагу в реальному житті. Однак, якщо подібне одночасно сниться і вам, і благовірному, то це тривожний знак: велика ймовірність, що ваші особисті стосунки спробує вторгнутися якась особа.

Сонник Ванги

Велика болгарська ясновидиця Ванга була впевнена, що сновидіння, в якому дружина б’є чоловіка, не обіцяє нічого хорошого. Однак не варто турбуватися, тому що трагедій не передбачається.

Якщо вам сниться, як ви б’єте чоловіка, то в реальному житті на даний момент ви безпорадні і гостро потребуєте допомоги і підтримки з боку. Не бійтеся звернутися до ближнього і розповісти про те, що відчуваєте. Якщо ж у вашому сні били благовірного не ви, а хтось інший, то наяву правда виявиться не на вашій стороні.

Якщо ж ви просто бачите побитого чоловіка, то це хороший знак, що вас чекає несподіваний подарунок.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, якщо чоловікові приснилося, як він б’є дружину, то наяву він чекає від дружини покірності і послуху. І деколи він буває занадто суворий і вимогливий.

Якщо ж жінка побачила, як у сні її б’є чоловік, то в реальності чоловік буде до неї добрий і ніжний.

Кому приснилася сварка з чоловіком?

Якщо уві сні жінка бачить, як вона піднімає руку на чоловіка із-за того, що застала його за зрадою, то в реальному житті її буквально з’їдає зсередини ревнощі. Ви мучите саму себе, намагаючись знайти хоча б якісь ознаки і натяки на подружню невірність, обчислити ненависну суперницю.

Навіщо мучити себе безпідставними підозрами? Таким чином, ви можете тільки зіпсувати настрій і собі і коханому.

Для чоловіка сон, у якому він б’є дружину, є поганим знаком, який обіцяє швидкий сімейний конфлікт і невдоволення подружжя.

Також є й інше тлумачення: велика ймовірність, що ваша друга половинка не задоволена вашими відносинами, у неї скупчилися претензії. Ви повинні розуміти, що не варто перекладати відповідальність за ваш шлюбний союз на тендітні жіночі плечі, необхідно взяти все в свої руки.

Якщо ви – жінка заміжня, і вам сниться, як ви піднімаєте руку на благовірного, то наяву ви всіма силами намагаєтеся випитати у нього таємниці. І не даремно, тому що він щось від вас приховує, обманює іл недоговорює.

Тлумачення сну по подробиць

ви били чоловіка

Вважається, що, якщо вам пощастило побити чоловіка уві сні, то в реальності ваші відносини будуть міцними, а життя разом – довгою і щасливою.

Якщо при побитті ви відчували радість і навіть задоволення, то, згідно багатьом сонникам, наяву ви зробите якийсь вчинок, про який потім будете сильно шкодувати. Зарядити дружину по обличчю – до поваги між партнерами, а вдарити чоловіка, не стримавши емоцій, означає, що незабаром ви нарешті-то пробачте йому давню образу або ж перестанете підозрювати в подружній невірності і довіритеся коханому.

Є також і негативне значення: якщо в сні дружина вдарила чоловіка по обличчю, то найближчим часом чоловік може серйозно захворіти. Настійно рекомендується відвідати лікарів і првоерить здоров’я.

вас бив чоловік

Дивно, але, якщо вам приснилося, що вас побив чоловік, то в реальному житті вас щиро любить і поважає, хоча і не показує своїх справжніх почуттів.

Також рукоприкладство з боку чоловіка може передвіщати непорядний вчинок, який здійснить представниця прекрасної статі, що в підсумку призведе до втрати довіри і поваги. Якщо ви побачили, як сторонній чоловік накинувся на свою дружину, то незабаром очікує серйозний великий конфлікт, в який ви будете втягнуті проти волі, і постраждаєте в ньому.

Якщо чоловікові приснилося, як він лупцює свою обраницю, то це поганий знак: велика ймовірність, що йому загрожують невдачі в сфері кар’єри. Згідно з деякими сонникам, подібний сюжет може передвіщати швидку хвороба благовірної.

хтось бив чоловіка(не ви)

Якщо вам приснилося, що ваш чоловік помирає від отриманих травм, то це ознака складної тупикової ситуації, в якій вам ніхто не зможе допомогти. На жаль, вам доведеться розраховувати тільки на власні сили.

Також подібний сюжет може обіцяти неприємності і попереджати про небезпеку сновидінню небезпеки.

побитий чоловік

Образ побитого, лежачого без свідомості благовірного має два тлумачення: по-перше, чоловікові може загрожувати реальна небезпека. Попередьте коханого про це, хай він буде максимально обережний і уважний за кермом і в інших потенційно небезпечних ситуаціях.

По-друге, велика ймовірність, що хтось із ваших близьких родичів по крові може серйозно захворіти або навіть померти. Так чи інакше, варто наполягти на тому, щоб все перевірили своє здоров’я.

чоловік-небіжчик

бив вас

Подібний сюжет може говорити про те, що незабаром вам знадобиться допомога друзів. Проте вони не зможуть її надати. Як підсумок, доведеться покладатися виключно на себе і свої сили.

ви його

Сновидіння, в якому ви побили загиблого в реальності дружина, і на його обличчі залишилися сліди бійки, означає, що наяву поруч з вами знаходяться не ті люди. Озирніться навколо, велика ймовірність, що хтось у вашому оточенні може завдати вам відчутної шкоди. Під впливом недоброзичливця ви ризикуєте влізти в сумнівну авантюру, яка не призведе ні до чого хорошого.

колишній чоловік

Колишній чоловік зі слідами побоїв є дуже поганим знаком, який віщує сновидице неприємності. Велика ймовірність, чо біда торкнеться її дітей або нинішнього возлюленного.

Висновки

У більшості випадків, сновидіння, в якому ви з чоловіком б’єтеся, не несе негатив. Навіть, навпаки, деколи сюжет про рукоприкладство може означати прощення давно прихованих образ. Проте часто такі сюжети попереджають про небезпеку. Так чи інакше, прислухайтеся до знаків долі.

Сонник - тлумачення снів