До чого сняться маленькі діти – тлумачення по сонникам

Одні радісно реагують на будь-яку інформацію, пов’язану з маленькими дітьми, готові проводити з ними час і отримують від цього задоволення. Від однієї лише думки про дитину кидає в тремтіння. А як же тоді сприймати сни про маленьких дітей?

Не всі сонники однаково інтерпретують такого роду сновидіння. Також не варто забувати про вплив на нічне бачення психологічного стану людини і його відношення до малюків.

Сонник Міллера

Шановний американський психолог Міллер вважає, що бачити уві сні красивих, здорових дітей — це впевнений знак вашого благополуччя і запорука подальшого щастя.

У разі ж, якщо привидевшийся в сні дитина сильно хворий, изнеможен або, того гірше, мертвий, сновидіння не віщує сновидінню нічого хорошого: будьте готові до неприємних подій.

Найсприятливіше бачити дітей за навчанням — такий сон недвозначно натякає на успіхи в житті, мир і добробут. Грати з дитиною в сні — до успіху в справах грошових або ж любовних в залежності від того, який конкретно питання досі стоїть у сплячого.

Сонник Ванги

Болгарська провидиця Ванга трактує сновидіння про маленьких дітей вже іншим чином, не так позитивно, як це робив Міллер. На її думку, не варто звертати на саму присутність малюка уві сні, важливіше тут — деталі, саме вони несуть більшу значну частину.

Так, якщо людині наснилися його власні діти, це свідчить про проблеми, що виникли з домашніми.

Варто приділити їм більше турботи і уваги і налагодити стосунки, поки ще є така можливість. Не втрачайте свій шанс зберегти вашу сім’ю і не втратити повагу самих близьких вам людей.

Якщо маленькою дитиною в сні були саме ви, значить, вам пора подорослішати в реальному житті. Сон лише намагається показати, як по-дитячому і недоречно часом ви себе ведете. Задумайтесь над своєю поведінкою та внести можливі корективи, щоб не ускладнювати собі життя.

Привидевшихся в дрімоті дітей-інвалідів можна трактувати наступним чином: ваші шкідливі звички можуть зіграти з вами і вашими близькими злий жарт. Також Ванга висловлюється про таких сновидіннях як про можливих провісників екологічної катастрофи на планеті.

Побачити в сні плаче дитини — до світової катастрофи, можливих воєнних дій. Символізує відхід чоловіків на війну, хвилювання жінок і дітей, великі потоки сліз.

Ігри з дітьми говорять про ваші сумніви у професійній діяльності та бажання змінити напрямок. Сон застерігає вас не приймати поспішних рішень і обдумати всі варіанти. Можливо, колишня робота принесе вам більше благополуччя, ніж нові починання.

Ісламський Сонник

ВАЖЛИВО

Ісламський сонник обіцяє вірне тлумачення снів тільки для тих сновидцев, які дотримуються мусульманської культури і вірні їй.

Сон, у якому ви убаюкиваете новонародженої дитини, сниться до позитивних змін в особистому житті і приємним сімейним клопотам. Тримати на руках чужого малюка — до тяжкості відповідальності, яку на вас намагаються покласти ваші знайомі або родичі.

Плаче малюк може привидітися у зв’язку з виниклими труднощами у життям і страхом перед ними, але хвилюватися не варто, оскільки всі вони вирішувані. Бачити уві сні своєї дитини — до великих радощів і щастя в родині.

Кому наснилися маленькі діти?

Незаміжньою дівчині

Незаміжньою дівчині маленькі хлопчики сняться напередодні появи в її житті кількох (а то і більше) залицяльників. Таким чином у неї виникне можливість вибрати собі гідного чоловіка, здатного розділити з нею сімейне щастя й подарувати велику любов. Якщо малюки у сні красиві і добре одягнені, отже, шанувальники будуть мало того, що гарні на обличчя, так ще й заможні.

Жінки

Жінка, яка побачила в нічних видіннях, власних дітей повинна задуматися, чи не ображає вона своїх домашніх колючими фразами і не доставляє занепокоєння їм своїм поводженням. Такий сон найчастіше попереджає її про приховані образи її діточок, а також можливій напрузі в сімейних відносинах.

Зі сну уві сні маленькими діти, які в житті вже набагато старше, означає необхідність для жінки піклуватися про кого-то і відчуття пекучого самотність. В такому випадку рекомендовано оточити себе близькими і друзями, здатними заповнити неприємне відчуття порожнечі.

Якщо маленькі діти привиділися в дрімоті жінці, ще не має своєї дитини, то причиною цього може бути сильне бажання завести малюка і в житті. Більшою мірою сни такого характеру сняться тим молодим леді, які досі не можуть завагітніти, як би не старалися.

Вагітній

Якщо вагітний приснився хлопчик, це радісний знак того, що її пологи пройдуть швидко і менш болісно. Дівчатка у снах зазвичай є вісниками несподіваних подій у житті, здатних вразити сновидицу.

Побачити в сні дитини, який ніяк не пов’язаний з вагітною, означає її страх перед пологами.

Качати на руках малюка — знак того, що ні в якому разі не можна здаватися перед склалися в життя труднощами. При належних зусиллях все обов’язково буде добре.

Чоловікові

Якщо маленькі діти наснилися чоловікові, зайнятим своїм новим справою, то необхідно звернути увагу на загальний настрій сну.

У разі неприємного відчуття роздратування при вигляді малюків у сні, сновидіння прагне показати вам, що ваш бізнес не призведе ні до чого хорошого. Позитивний сон, навпаки, обіцяє великі успіхи у починаннях.

Тлумачення сну по подробиць

Хлопчик

Маленькі хлопчики зазвичай сняться зв’язку з назревающими проблемами і труднощами, з якими незабаром доведеться зіткнутися. Чим неспокійніше малюк уві сні, тим більш серйозні наслідки принесе вам прихід плутанини в життя.

Дівчинка

Вважається, що дівчатка, привидевшиеся в нічних мареннях, — знак позитивних змін у вашому житті, що обіцяють вам великий успіх і благополуччя. Можливо, навіть народження нових діточок.

Немовля

Побачити в сні немовляти — найчастіше трактується як сприятливий знак, особливо якщо загальний настрій сну було позитивним і заспокійливим.

Багато дітей

Ясновидиця Ванга з упевненістю говорила, що велика кількість дітей у сні — до не менш великої кількості дрібних проблем у вашому житті. Щоб їх вирішити, вам доведеться докласти чимало зусиль.

Тлумачення по діям

Мити маленької дитини

Сонник пастиря Лоффа радить тим, хто уві сні мив маленького хлопчика, братися за справу, яким давним-давно хотів зайнятися. Адже такий сон означає лише те, що ви напевно впораєтеся з усіма поставленими цілями!

Купання маленької дівчинки у сні говорить про те, що ви впораєтеся з будь-якими життєвими труднощі, які не підвернулися б вам на шляху до мети.

Годувати дитину

Годувати дитину уві сні — до отримання складного завдання на роботі, з яким ви впораєтеся, якщо докласти чимало зусиль і постараєтеся на всі 100 відсотків. Також у випадку, якщо така справа у вас вже є, то сновидіння пророкує його швидке завершення.

Укладати спати

За сонником Езопа процес заколисування дитини трактується як можливі труднощі на шляху до досягнення власної мети. Такий сон зовсім не означає неможливість її здійснення, а тільки необхідність докласти до неї більшу кількість зусиль, ніж ви припускали до цього.

Шукати дитину — загубився

Шукати дітей — погана прикмета, що означає неможливість знайти вихід з цієї складної ситуації. Будьте обережними у своїх діях і продумуйте всі наперед, не робіть необачно, щоб не загнати себе і своїх близьких у глухий кут.

Висновки

УВАГУ

Не варто всерйоз сприймати будь-яке попалося на очі трактування вашого сновидіння і панікувати з-за цього. Варто пам’ятати, що трактування залежить від ряду факторів, які включають ваш емоційний стан і ставлення до дітей зокрема.

У пошуку значення вашого сновидіння не забувайте занурюватися в деталі сну і пригадувати будь-які подробиці: кожна дрібниця може внести значуща зміна трактування. Стать і вік дитини теж грають не малу роль, тому будьте уважні при вивченні даного питання, якщо хочете отримати найбільш точний результат.

Сонник - тлумачення снів