До чого сниться вагітна подруга?

Вагітна подруга в нічному видінні – це дуже неоднозначний символ. В залежності від обставин, сюжету і думок сновидіння в сні, бачення можна трактувати як позитивно, так і негативно. Для грамотної розшифровки нічних мрій сновидінню слід пригадати якомога більше деталей сну і звернутися до кращим сучасним сонникам.

Сонник Міллера

 1. Згідно з цим тлумаченням сон може бути покажчиком на наявні проблеми у стосунках з другою половинкою. Настав час, щоб навести порядок в особистому житті, розібратися з наявними невдоволенням, прояснити ситуацію та завершити кризовий період. Можливо, кращим виходом із ситуації буде розставання з обридлим коханим.
 2. Якщо уві сні довелося побачити вагітну знайому, яка і в реальності готуватися до пологів – це добрий знак, що передвіщає народження здорового і міцного малюка.

Сонник Ванги

 1. Ванга трактує образ як сприятливий символ. У деяких випадках, сон може побачити жінка, яка тривалий час безуспішно намагається завагітніти. У цій ситуації сон є відбиттям підсвідомого бажання стати мамою.
 2. Також бачення може означати схильність сновидця довіряти оточуючим людям. Сонник рекомендує бути стриманішим, оскільки багато з довірених осіб можуть виявитися недоброзичливцями.
 3. Почути про вагітність подруги – до великим життєвим змін. Інтуїція і розсудливість дозволять сновидінню здійснити все задумане найкращим чином.

Ісламський Сонник

 1. Згідно з цим сонником, якщо бачення було побачено людьми перебувають у шлюбі, це означає швидке покращення матеріального становища та якості життя.
 2. Для незаміжньої дівчини сон обіцяє зустріч з майбутнім чоловіком і початок теплих романтичних відносин.
 3. Якщо вагітну побачила зріла жінка – сон попереджає про ймовірне серйозному захворюванні в найближчому майбутньому.

Комусь приснилося?

Для дівчини

 1. Якщо молода дівчина побачила вагітну, яка із захопленням розповідає про майбутні пологи, їй варто бути готовою до суттєвих змін у житті. Ймовірна зустріч з судженим або щасливе і дивовижну подорож.
 2. У деяких випадках, вагітна може бути передвісником домашніх скандалів. Сновидінню варто переглянути свою поведінку по відношенню до домочадцям, в іншому випадку, конфлікт затягнеться на тривалий час і істотно зіпсує життя обом сторонам.

Для жінки

Для зрілої жінки сон може означати:

 1. Розкриття таємниць і секретів, про які сновидица воліє мовчати. Сонник рекомендує зізнатися у всьому самостійно, а не чекати несподіваних відкриттів.
 2. Сон може бути попередженням про плітки, які за спиною сновидця недоброзичливці розпускають. Слід взяти ситуацію під контроль і всі проблеми вирішаться благополучно.
 3. Якщо вагітна плаче – це попередження про проблеми зі здоров’ям у сновидицы. Слід берегти себе, частіше бувати на свіжому повітрі і при найменших симптомах захворювання звертатися до фахівця. Згаяний час може негативно позначитися на ході лікування і привести до серйозних ускладнень.
 4. Якщо вагітна скаржиться на погане самопочуття – це сигнал про те, що у сновидицы в реальності є проблеми з гінекологією. Варто відвідати лікаря і пройти обстеження.

Для вагітної

Майбутній мамі варто заспокоїтися, перестати придумувати страшні картини пологів і загибелі немовляти. Нічого поганого в процесі народження малюка не станеться, він з’явиться на світ здоровим і порадує маму своїми успіхами в майбутньому.

Для незаміжньої

 1. Для вільної дівчини вагітна у сні – до нещасливому шлюбу в майбутньому. Чоловіком сновидица буде не задоволена, але не зможе знайти сили розлучитися.
 2. У деяких випадках, сон є передвісником небажаної вагітності. Дитина народиться негарним і жінка буде його соромитися.

Для заміжньої

 1. Заміжня жінка незабаром може дізнатися про свою вагітність.
 2. Також сонник рекомендує придивитися до поведінки чоловіка, цілком можливо він вже довгий час має сім’ю на стороні і деякі родичі знають про це.

Для чоловіка

Вагітна у сні чоловіки – передвісник змін до сімейного життя. Зміни можуть бути пов’язані з розв’язанням конфліктів і рішенням труднощів. У сімейному житті запанує гармонія і спокій. Але для цього сновидінню доведеться докласти чимало зусиль і постаратися.

Для хлопця

Молодому хлопцеві такий сон пророкує яскравий роман з дівчиною, яка скористається ситуацією і завагітніє, щоб одружити обранця на собі. Сонник рекомендує проявити пильність при спілкуванні з молодими особами, а краще і зовсім деякий час уникати стосунків з протилежною статтю. Це дозволить уникнути «пастки».

Ким вам доводиться ця вагітна дівчина зі сну?

Хороша подруга

 1. Бачити кращу подружку вагітної – до ймовірної прохання від близьких родичів зайняти грошей.
 2. Якщо подруга в баченні попросила про допомогу, в реальності вона дуже потребує, але соромиться попросити. Сновидінню варто запропонувати подрузі допомогу самостійно.

Знайома, товаришка

 1. Бачити вагітної свою знайому – до вдалому збігу обставин.
 2. Якщо вона чекає хлопчика – сновидінню варто очікувати раптове поповнення бюджету, якщо дівчинку – попереду стресова ситуація, але шок буде викликаний приємними обставинами. Станеться щось несподіване, дуже важлива і радісна.
 3. У деяких випадках сон може бути віщим і знайома з бачення дійсності скоро завагітніє.

Суперниця

Вагітна суперниця – до важкого потрясіння. Непередбачена подія назавжди змінить життя сновидицы. Намагатися підготуватися до удару долі не має сенсу, єдине що вийде зробити це морально підготуватися до подолання життєвих негараздів.

Незнайома

 1. Побачити вагітну незнайомку – до появи нових можливостей у реальності. Сонник рекомендує вчасно встигнути скористатися вдалим збігом обставин, це дозволить отримати хороший прибуток.
 2. У деяких випадках, сновидіння є передвісником домашніх клопотів та турбот. Допомоги від оточуючих сновидець не дочекається.

Що в підсумку?

Велика частина сонників трактує вагітну подругу в сні, як сприятливий символ. Сновидця чекає удача, зустріч з майбутнім чоловіком і приємні несподіванки. Навіть якщо сновидіння пророкує негативні ситуації в житті, не варто впадати у відчай, оскільки це лише попередження, яке дозволить з легкістю подолати всі перешкоди.

Сонник - тлумачення снів