До чого сняться Військові

Військові в сновидіннях найчастіше пов’язані з положенням справ людини. Цей образ багато тлумачі розцінюють з негативної точки зору. Щоб визначити, до чого сняться військові, потрібно врахувати безліч чинників сну. У статті ми зібрали для вас думки кількох популярних авторів. Скористайтеся одним джерелом або відразу усіма для точної інтерпретації символу.

Підсвідомість

Як психоаналітики вважають, нічні бачення за участю солдатів є відображенням якогось внутрішнього насильства, одержимості, якихось нав’язаних ідей. Якщо при цьому військовослужбовці виглядали хворими або пораненими, це вказує на придушення волі, внутрішній страх втратити сили.

Народний сонник

З точки зору класичного сонника, військові можуть бути відображенням швидких змін. Вони можуть мати і позитивний, і негативний характер, в залежності від наступних обставин:

 • наснилося, ніби солдати б’ються — потрібно переживати з приводу збройних конфліктів в реальному світі;
 • якщо відбувалися навчання, значить, ви боїтеся змін, але не зможете їх уникнути;
 • самі приміряєте на себе форму — насправді доведеться проводжати до армії близької людини. Але іноді подібне бачення передбачає набуття заслуженої нагороди;
 • якщо солдат у вашому сні виявився мертвий або поранений, значить, належить втрата близької людини;
 • побачити багато служивих — сигнал про те, що доведеться виконувати важку роботу, а винагороди за неї ви можете і не отримати;
 • якщо снилася жінка військова, це зазвичай передбачає знайомство з другою половинкою або щасливий шлюбний союз;
 • привидівся цілий флот — в реальному світі зустрінетеся з близькими друзями і відмінно проведете час;
 • у сновидінні стала бійка з військовим — належить потрапити в складну і делікатну ситуацію;
 • у солдата з собою була зброя — на шляху до цілі передбачаються перешкоди;
 • уклали з ним який-небудь союз домовилися про щось- насправді настане мирний час у відносинах з ворогами. Звичайно, довго воно триватиме, оскільки це буде вимушена міра;
 • заподіяти якоїсь шкоди служивому — символ подолання перешкод і вирішення всіх труднощів;
 • рятувати йому життя — сигнал про те, що оточуючі не будуть вас розуміти;
 • якщо уві сні дали солдату грошей в борг, значить, чекають серйозні збитки. У цьому будете винні тільки ви;
 • похід збройних людей говорить про те, що чекає напружений період. Від того, вдалим чи він опинився в сновидінні, залежить те, як у результаті складуться справи.

Сонник Циганський

З точки зору цього сонника, бачити військового для жінки — це ознака великої кількості шанувальників і шанувальників. Якщо бачення є чоловікові, значить, він доб’ється бажаного, хоча і не відразу. Офіцер уві сні — це уособлення майбутніх турбот і переживань. Швидше за все, доведеться мати справу із законом, турбуватися із-за того, що не впоралися з дорученнями. Офіцер поліції символізує похмуре передчуття.

Сонник Міллера

Як вказував цей тлумач, сон з військовим зазвичай говорить про швидке досягнення мети. Однак перед цим доведеться зіткнутися з серйозними труднощами. Можливо, вам навіть не потрібна допомога зі сторони.

Якщо жінці сниться солдатів, це віщує проблеми з репутацією. Ймовірно, варто бути уважнішими найближчим часом, хоча це необов’язково допоможе виправити ситуацію.

Марширують служиві вказують на те, що станеться щось погане. Неприємності негативно позначаться на роботі, яку ви робите. Не варто розраховувати на успішне завершення проекту.

Побачити, що самі приміряєте обмундирування — насправді зможете втілити в життя все, про що мріяли.

Сонник Ванги

Провісниця вважала, що бачити уві сні військових, які беруть участь у бойових діях — символ швидких неприємностей. У житті почнеться чорна смуга. Ви пізнаєте бідність, а відносини з оточуючими стануть дуже напруженими. Якщо сновидіння є юнакові або дівчині, то негативне значення посилюється. Сон говорить про те, що вони ще нескоро зможуть домогтися щастя.

Наснилося, ніби вас закликають на службу, після чого відправляють в бій — в реальності приготуйтеся до несподіваних труднощів. Вони можуть торкнутися не тільки вас, але і близьких людей.

Сонник Смуровой

У цьому толкователе наступним чином описують, до чого сняться військові люди:

 • якщо ви самі повинні приймати участь в бойових діях, значить, доведеться багато переживати і клопотати;
 • для холостого чоловіки побачити себе в обмундируванні означає, що треба і справді відвідати навчання;
 • просто побачити солдатів — ознака того, що незабаром всі біди залишаться позаду. А, може бути, вони були не такими серйозними, як спочатку здавалося. Але після завершення напруженого періоду вам буде нудно;
 • сниться офіцер — наяву доведеться виконувати дії, які вам не по душі, проти волі;
 • побачити генерала — знак того, що вам нададуть заступництво. Але тільки в тому випадку, якщо він до вас ставився;
 • хворій людині привиділося, що приміряє форму — насправді найближчим часом настане смерть;
 • якщо військові присутні на розлучення — витратите час і гроші даремно;
 • у сновидінні з’явився вартовий на посту — найближчим часом отримаєте новину. Люди, у яких є влада, зможуть допомогти вам в реалізації намічених цілей;
 • навчання — це символ успіху в справах;
 • жінці сниться, що потрапила у військовий табір — насправді належить отримати пропозицію руки і серця;
 • якщо молодій людині є те ж бачення, значить, він вступить в зв’язок з жінкою, яка вже перебуває у шлюбному союзі;
 • побачити якесь обмундирування — ознака того, що вороги перейдуть до активних дій. Вам буде потрібно серйозна захист;
 • якщо самі першим використовуєте зброю, приготуйтеся до з’ясування стосунків у сім’ї;
 • отримати якусь нагороду за успіхи на полі бою — ви самовіддано працюєте, тому можете розраховувати на визнання своїх заслуг.

Сучасний Сонник

Як вказують автори цього джерела, образ не обіцяє нічого хорошого сновидінню. Він зазвичай передбачає неприємності і клопоти. Після сновидіння не виключені конфлікти з керівництвом і товаришами по службі. Можливо, ваша репутація опиниться під загрозою із-за якої-небудь події.

До чого сниться військовий чоловік — до того, що виникнуть незаплановані справи. Можливий переїзд, а також насильницькі дії щодо вас. Якщо приснилося, що спостерігаєте за парадом, значить, втомилися від подій, що відбуваються. Вони приносять суцільні розчарування і розлади, а ви не бачите виходу зі сформованої ситуації. Сонник рекомендує постаратися прийняти події, досягти душевної гармонії і спокою. Почніть з упорядкування власного життя.

Побачити самого себе у формі — знак того, що прагнете відкласти щось серйозне і важливе. Це може бути розмова або яке-небудь рішення. Якщо ви не можете самостійно зважитися на щось, зверніться за допомогою до близьких людей. Можливо, вони допоможуть прояснити ситуацію.

Самотній дівчині побачити чоловіка військовим — сигнал про те, що майбутній шлюб виявиться невдалим. У сімейному житті не варто розраховувати на щастя, підтримку і взаєморозуміння.

Сонник Цвєткова

Езотерик вважав, що для жінки подібний символ означає проблеми з репутацією, плітки недоброзичливців, а для чоловіка — неприємності в справах.

Сонник - тлумачення снів