До чого сниться Смородина.Сон Смородина чорна й велика на кущах,збирати

У сновидінні смородина, як представляють більшість джерел, є символом веселощів, задоволення і радості. Але, як і у випадку з більшістю інших образів, важливо враховувати обставини сну. Це дозволить точніше інтерпретувати, до чого сниться смородина. У статті ми зібрали для вас думки з декількох популярних тлумачів.

Підсвідомість

На рівні підсвідомості плоди пов’язані з задоволеннями. Можливо, ви прагнете до розмаїття відчуттів і вражень. Але важливо розуміти, що біля кущів можуть бути шипи. І це найчастіше говорить про перешкоди на шляху до мети. Якщо ви раните про них руки, намагаючись набрати ягід, значить, зараз знаходитесь в непростій ситуації. Мова може йти про особисті відносини або про справи. Із-за виниклих труднощів ви можете думати, що чорна смуга ніколи не залишить вас, але це не так. Почекайте трохи, щоб відчути, як життя змінюється на краще.

Народний сонник

У класичній інтерпретації цей образ пов’язаний з позитивними подіями в долі сновидця. Ось до чого сниться чорна або червона смородина:

 • приснилися кущі — насправді чудово і цікаво проведете час;
 • ягідок було дуже багато — будете відчувати задоволення тим, що відбувається у вашому житті;
 • садити кущі — знак того, що дасте підстави для пліток. Найближчим часом настане період, під час якого кожен ваш крок буде уважно розглядатися та обговорюватися. Тому зараз не час для необачних вчинків. Будь-який з них може стати приводом для насмішок та пліток;
 • до чого сниться велика смородина — до того, що отримаєте вигідну і привабливу пропозицію;
 • наснилося, ніби обриваєте урожай з кущів — насправді зможете взяти участь у захоплюючому заході. Не поспішайте відмовлятися, навіть якщо вважаєте, що це не для вас. Можливо, сама зустріч і не здасться вам такий вже захоплюючою, але вона може принести цікаві знайомства. Не виключено, що вас чекає доленосна зустріч;
 • привиділося, ніби їсте ягідки — найближчим часом у родині очікується поповнення. Можливо, дитина з’явиться у когось із близьких родичів. Також це бачення віщує отримання вигідного пропозиції, яка може повністю змінити ваше життя;
 • якщо підпалили сухий кущ, то незабаром завершиться непростий період;
 • збирати дику смородину — ознака того, що всією сім’єю вирушите в цікаву поїздку;
 • відчуваєте, що ягідки виявилися кислими — символ того, що даремно сподіваєтеся на щось. Доведеться розчаруватися;
 • гнилі ягоди говорять про те, що доведеться клопотати;
 • брудні — знак того, що ви даремно обіцяєте те, чого не зможете виконати;
 • ламаєте гілку на кущику — насправді отримаєте підтримку близьких і вірних друзів;
 • перебирати ягідки — в реальному світі у вас буде кілька цікавих пропозицій та можливостей, з яких доведеться вибирати;
 • варити варення або джем — до отримання задоволень;
 • робити желе — найближчим часом не будете знати матеріальних труднощів;
 • мити зібрані ягоди — символ того, що можете втратити грошові кошти, якщо не будете обережніше.

Сонник Фрейда

В інтерпретації відомого психоаналітика сон зі смородиною символізує жіночу фігуру. Тому основні значення символу будуть мати сексуальний підтекст. Наприклад, збирати ягідки — втілення інтимної близькості. Є їх — знак того, що прагнете до численних статевих актів (якщо бачення стало чоловікові). Для жінки той же сон зазвичай означає бажання одностатевої близькості.

Якщо приснилося, що забруднилися в ягодах, або набрали їх повний рот, значить, хочете мати дітей. Намагатися знайти смородинки і не зуміти найближчим часом піде охолодження почуттів з боку другої половинки.

Сонник Міллера

Як вказував тлумач у своєму соннику, дозріла смородина на підвіконні говорить про те, що ви прагнете допомагати людям. У вас добре серце, тому ви не можете ігнорувати нещастя оточуючих. Якщо ягода залишила пляма на одязі, і ви не можете позбавитися від нього, значить, життя покарає того, хто діє проти вас.

Чоловікові приснилося, що пригощає когось, але йому відмовляють — насправді належить розрив існуючої зв’язку. Ймовірно, відносини вже давно вичерпали себе, тому не варто про них шкодувати.

Сонник Ванги

З точки зору провидиці, ось до чого сниться чорна смородина, велика чи дрібна:

 • ягідок було дуже багато — в реальному світі належить боротися із спокусами. Постарайтеся подолати їх, щоб Бог дарував спасіння, і простив гріхи. В іншому випадку вас чекає покарання;
 • якщо збирали смородинки, то доведеться бути терплячим і наполегливим. Тільки так ви зможете домогтися мети. На шляху до неї нечиста сила постійно буде вас спокушати;
 • приснилося є плоди — наяву переживете серйозне потрясіння. Воно сильно позначиться на вашому внутрішньому стані. Ви почнете звинувачувати в своїх бідах всіх, кому живеться хоч трохи легше вас. Зрозумійте, що Бог випробовує вас, і ведіть себе відповідно;
 • просипати ягоди — ознака того, що чекають труднощі, але не дуже серйозні. Ви легко зможете з ними розібратися, якщо зверніться за допомогою до Спасителя.

Сонник Лонго

У цьому джерелі описують значення сновидінь, в яких сниться садити кущі. Цей образ свідчить про плітки, які часто розпускають щодо вас. Але врахуйте, що ви самі даєте привід для цього. Будьте уважніше у своїх діях, щоб не довелося виправдовуватися.

До чого сниться збирати чорну смородину з гілок — до того, що чекає цікаве розвага. Якщо життя надасть шанс, не ігноруйте його. Це може бути серйозним кроком до того, щоб краще пізнати себе.

Є ягідки — символ того, що належить отримати привабливу пропозицію. Не переживайте, в ньому немає підводних каменів. Навіть якщо спершу здасться, що не все в запропонованому плані продумано, це нічого не варто виправити. Зате результат буде вражаючим.

Сучасний Сонник

З точки зору цього сонника, смородина чорна — це знак успіху в справах. Якщо при цьому сниться збір урожаю, це є ще більш сприятливим символом. У цьому випадку робота, яку ви робите, дасть абсолютно несподіваний, але позитивний результат.

Приснилося, що збираєте ягідки в лісі — насправді отримаєте незвичайний шанс, який не можна упускати. Якщо ж ви складаєте в глибоку посуд, а смородина приминається з-за цього, то благі починання можуть призвести до негативного результату.

У сновидінні пригощалися ягодами — належить нова романтична зв’язок. Молодій дівчині наснилося, ніби готує варення — в реальності відчуває, що обранець вже байдужий до неї. Але при цьому прагне утримати його всіма можливими способами. Привиділася ціла галявина з кущами — насправді життя знову заграє яскравими фарбами вже найближчим часом. Якщо ви хворіли, то підете на поправку.

А от зелені плоди попереджають, що ви занадто сильно квапте події, що заважає їм йти своєю чергою. Потрібно зупинитися і добре обдумати ситуацію, а не поспішати.

Сонник Цвєткова

До чого сниться чорна смородина на кущах, з точки зору езотерика? До смутку і сліз. Є при цьому ягоди — знак того, що доведеться хворіти, а майбутній період буде дуже неприємним.

Сонник - тлумачення снів